m.h.souri

Active Member
لایک ها
118
پاسخ : خلاصه کمپل

من امسال سوم راهنماییم
و دارم با کمپبل کارمو شروع میکنم
خوووووووووبه؟
توی چندتا تاپیک دیگه هم این موضوع مطرح شده و تمام و کمال درموردش بحث کردیم!اما خب اینجا هم بصورت اجمالی یه مطالبیرو تکرار میکنم!!من خودم از کتاب درسی شروع کردم و بنظرم این بهتره و بعد از اینکه دوم دبیرستان و4فصل اول سوم رو تموم کردی برو سراغ کمپل!!!البته وقتی شما خودت شروع کنی متوجه میشیو حساب کار دستت میاد!!!

Mohsen..

New Member
لایک ها
3

من امسال سوم راهنماییم
و دارم با کمپبل کارمو شروع میکنم
خوووووووووبه؟
البته من نمیگم کمپلو تو اول کار خوندن اشتباهه ها ولی اول کار خوندن کمپل به صورت عمقی به نظرم (توهین به نظرات دوستان عزیز نشه:d)هیچ فایده ای نداره.....تو باید یه دست کتب درسی رو فول بخونی،بعد برو سراغ کمپل روزنامه وار بخونش،و کلمات کلیدی اون صفحه ای رو که خوندی رو یه جا بنویس و سعی کن با چیزایی که خوندی تفسیرش کنی،بعد برو تخصصی مبحث رو عمقی بخون برگرد بیا عمومی میبینی خود کمپبل برات شده خلاصه(یا همون چکیده):dبه نظرم وقت گزاشتن زیادی رو یه کتاب عمومی خیلی درست نباشه:dچون تو نمیتونی با خوندن یه دست کمپبل به اون عمق کار برسی مگه اینکه تو ایده زدن 1 ایران باشی

ABC OF IBO

New Member
لایک ها
1

البته من نمیگم کمپلو تو اول کار خوندن اشتباهه ها ولی اول کار خوندن کمپل به صورت عمقی به نظرم (توهین به نظرات دوستان عزیز نشه:d)هیچ فایده ای نداره.....تو باید یه دست کتب درسی رو فول بخونی،بعد برو سراغ کمپل روزنامه وار بخونش،و کلمات کلیدی اون صفحه ای رو که خوندی رو یه جا بنویس و سعی کن با چیزایی که خوندی تفسیرش کنی،بعد برو تخصصی مبحث رو عمقی بخون برگرد بیا عمومی میبینی خود کمپبل برات شده خلاصه(یا همون چکیده):dبه نظرم وقت گزاشتن زیادی رو یه کتاب عمومی خیلی درست نباشه:dچون تو نمیتونی با خوندن یه دست کمپبل به اون عمق کار برسی مگه اینکه تو ایده زدن 1 ایران باشی
در مورد اینکه نمیشه با خوندن زیست عمومی به عمقش برسیم حرفتو قبول دارم ، اما اگه یه نگاهی به سوالات این مراحل اخری بندازی،تقریبا بیشتر سوالاتو از رو کمپل کپی کردن و کم کم منابع تخصصی برخی زمینه ها دارن میرن کنار

لایک ها
0
سلام خدمت همگی
من تازه عضو انجمن شدم .
من نهم هستم ، میخواستم بدونم چجوری کمپبل رو بخونم که بهترین نتیجه رو بگیرم ؟

آی.

New Member
لایک ها
0
سلام خدمت همگی
من تازه عضو انجمن شدم .
من نهم هستم ، میخواستم بدونم چجوری کمپبل رو بخونم که بهترین نتیجه رو بگیرم ؟
سعی کن زیاد صفحات رو تو مدت کم فشرده نکنی البته اگه وقت داری و تمرین و تکرار هم داشته باشی بهتره

بالا