ماهیت موسسات برگزارکننده کنکور های آزمایشی

alishamshiri

New Member
لایک ها
0
بنده چند وقت پیش در یکی از این موسسه های مطرح برگزار کننده کنکور های آزمایشی ثبت نام کردم. تا اینجای کار همه چیز خوب پیش می رفت، مشاوره نسبتا معمولی داشتیم و آزمون ها هم برگزار می شد. اما چند روز پیش از موسسه تماس گرفتند و گفتند که مشاور شما از آقای x به آقای y تغییر کرده و دلیلش هم یه سری مشکلات پیش اومده گفتند. حالا بعد از اون تماس مشاور سابق بنده تماس گرفته و میگه که موسسه از بانک تست 15 سال پیش داره سوال طرح می کنه و به خاطر اینه که مدیر آزموناش عوض شده و حتی رئیس موسسه خبر نداره و برید انصراف بدید.
حالا ما موندیم چیکار کنیم.دوستان با تجربیاتشون کمکمون کنن. لطفا.

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676
پاسخ : ماهیت موسسات برگزارکننده کنکور های آزمایشی

فکر کنم طراح سوال از اونایی بوده که پایان نامه دانشجوییش رو با کپی پیست راه انداخته !!! :4:
کدوم موسسه میرفتید شما ؟ به نظر من از هیچ جناحی طرفداری نکنید که بعدا خودتون ضرر میکنید!
فکر کنید اگه واقعا این طرز رفتار تاثیر منفی در تحصیل شما داره که ولش کنید و اگر هم تاثیر منفی احساس نمیکنید به آزمون دادن ادامه بدید ! اگر حس میکنید افرادی به سوالات دستری دارند و استاندارد آزمون پایینه ولش کنید در غیر اینصورت ادامه بدید !!!

saeed1kt94-2

New Member
لایک ها
2

بنده چند وقت پیش در یکی از این موسسه های مطرح برگزار کننده کنکور های آزمایشی ثبت نام کردم. تا اینجای کار همه چیز خوب پیش می رفت، مشاوره نسبتا معمولی داشتیم و آزمون ها هم برگزار می شد. اما چند روز پیش از موسسه تماس گرفتند و گفتند که مشاور شما از آقای x به آقای y تغییر کرده و دلیلش هم یه سری مشکلات پیش اومده گفتند. حالا بعد از اون تماس مشاور سابق بنده تماس گرفته و میگه که موسسه از بانک تست 15 سال پیش داره سوال طرح می کنه و به خاطر اینه که مدیر آزموناش عوض شده و حتی رئیس موسسه خبر نداره و برید انصراف بدید.
احتمالا باید منظورتون کانون باشه
خودمم متوجه شدم
مثلا آزمون 24 مرداد سوم تجربی که هفته قبل برگزار شد (ویژه دانش آموزانی که می خوان برن سوم)تقریبا 5 تا از سوالای زیستش کپ پیش آزمونی بود که به ما داده بودن( ینی سوالات آزمون کنکوریای سال قبل)
در هر صورت اگه می خوای سوالات بکر داشته باشی گزینه 2 می تونه گزینه خوبی باشه
ولی سوالات قلم چی هم در حدی نیس که همه داشته باشنش
در هر صورت تو می خوای خودت رو بسنجی نه دیگران رو

Choomba

New Member
لایک ها
189

آقا باز بحث بین گزینه دو و قلم چی شد من یه چیزی بگم
برید قلم چی!
گزینه دو شاید تو اکثر درسا(نه همه!) سوالاش بهتره ولی جامعه آماریش کمه ( تا پارسال حدود 40 هزار نفر بود فکر کنم تو تجربی)
شما نیاز به جو رقابتیه بالا دارین و دانش آموزای قوی باید باهاتون مقایشه شن!
به معنی حرفام آخر مرداد سال آینده میرسین!!

alishamshiri

New Member
لایک ها
0

احتمالا باید منظورتون کانون باشه
خودمم متوجه شدم
مثلا آزمون 24 مرداد سوم تجربی که هفته قبل برگزار شد (ویژه دانش آموزانی که می خوان برن سوم)تقریبا 5 تا از سوالای زیستش کپ پیش آزمونی بود که به ما داده بودن( ینی سوالات آزمون کنکوریای سال قبل)
در هر صورت اگه می خوای سوالات بکر داشته باشی گزینه 2 می تونه گزینه خوبی باشه
ولی سوالات قلم چی هم در حدی نیس که همه داشته باشنش
در هر صورت تو می خوای خودت رو بسنجی نه دیگران رو
سلام
من چنتا از دوستام کانون میرفتن و به منم گفتن تا کانون نرم. ما هم گوش دادیم نه کانون رفتیم نه گزینه دو. به جاش همین موسسه که اسمش شبیه درخت هست رو انتخاب کردیم. سطح سوالاش بد نیست، اما با این قضیه ای که پیش اومده به شک افتادم. جالبیش اینجاست که میگن مدیر موسسه هم خبر نداره و زیر سر مدیر آزموناس تا نرن پول بدن طراح بیارن. حالا ما جمعه داریم میریم برای آزمون. امیدواریم قضیه این نباشه

omid-z

New Member
لایک ها
319

سلام،من هم برام توی کانون چنین اتفاقی افتاد که در عرض 9 ماه 3 تا پشتیبان عوض کردم بخاطر همین تو درس خوندن سردرگم شدم و افت تحصیلی داشتم،اما به نظر من فقط در ازموناش شرکت کنید و به مشاوره اهمیتی ندید یا پیش یه مشاور خوب برید (البته اگه با خانم تاج آبادی [MENTION=11888]only physics[/MENTION] صحبت کنید میگن به مشاور نیازی نیست که دلیل های خوبی اوردن) مهم اینه که خودتون بخونید چون اگه به صفحه های رتبه های برتر تو سایت کانون برید میگن خودشون خوندن و فقط تو آزمونا شرکت کردن. امیدوارم که تونسته باشم کمکتون کرده باشم.
موفق باشید

بالا