khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام به همه‌ی دوستان گرامی،

در نیمه‌ی تابستان 1393 همایش بزرگ المپیادی‌ها برگزار می‌شود. دلیل بزرگ بودنش را در انتهای متن خواهید دید. [SUP]1[/SUP]
هدف از برگزاری این همایش و مخاطبین آن به شرح زیر است:

• دانش‌آموزان: آشنایی با المپیادی شدن (اعم از مزایا، معایب، برنامه‌ریزی، انتخاب رشته، پرسش و پاسخ و ...)
  • خانواده‌ی دانش آموزان: برخورد با المپیادی‌ها
  • مشاورین مدارس: پرسش و پاسخ با مسوولین المپیاد و آشنایی با روش‌های نوین برنامه‌ریزی
  • مسوولین آموزشی: پرسش و پاسخ با مسوولین و هم‌اندیشی با آیریسک
  • مدرسین المپیاد: آشنایی با روش‌های نوین و هم‌اندیشی

پس از برگزاری نردبان‌های المپیاد در شهرهای مشهد، زاهدان، کرمان، یاسوج، خرم‌آباد، کرمانشاه، ایلام و ... این همایش یک روزه در شهر تهران برگزار می‌شود. امید است اکثریت مخاطبین علاقمند در این برنامه حضور یابند. جزییات بیشتر و نحوه‌ی ثبت نام در این برنامه را به زودی در همین تاپیک و بخش‌های دیگر اطلاع‌رسانی آیریسک مشاهده خواهید کرد.

این پیش مقدمه! برای برنامه‌ریزی بهتر شما و رساندن خبر به گوش علاقمندان سراسر ایران است. همچنین می‌توانید سوالاتی که دوست دارید در این همایش مطرح و رسیدگی شود را از طریق بخش تماس با آیریسک مطرح نمایید تا به ترتیب اولویت در این همایش مطرح شوند.

تا کنون دانش‌پژوهان شهرهای زیر در این همایش ثبت نام کرده‌اند:
اراک - ارومیه - اصفهان - اهواز - بجنورد - تبریز - تهران - خوی - زنجان - کرج - کرمان - مشهد - میبد - ورامین - همدان

[HR][/HR]
[SUP]1[/SUP] ) تمام عواید این همایش به حساب محک (موسسه‌ی حمایت از کودکان سرطانی) واریز خواهد شد، بنابراین حتی حضور یک نفر آن را بزرگ خواهد کرد.

توفیق رفیق راه همگی‌مان :)

آخرین ویرایش توسط مدیر

MHD ReZa

New Member
لایک ها
231
پاسخ : همایش بزرگ المپیادی‌ها - تابستان 1393

سلام اگه میتونید از بچه هایی که خودشون المپیادی هستن(ینی تو این کی دو سال اخیر بودن) و بیشتر با جو امروزیه المپیاد و سیستم کمیته ی علمیه رشتشون و حتی سیستم کنکور آشنا هستن!(مثلا اگه تو تابستون برگزار میشه از قبولی های مرحله2 امسال) هم دعوت کنید تا تجربه های نوین خودشون رو در اختیار دانش آموزای ابتدای راه و والدین قرار بدن!..
ممنون

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

سلام استاد [MENTION=2]khalina[/MENTION]
متشکر بابت زحمتی که دارید میکشید و در ادامه ش کار قشنگی که سودش رو به محک هدیه میدید:) واقعا جای تقدیر داره

فقط یه سوال:
تاریخ تقریبیش رو نمیدونید؟
چون من نیمه ی مرداد احتمالا تهران هستم خواستم بدونم اگر اینم همون حوالی هست ثبت نام کنم. اگر نه که .... :(
ممنون :)

آخرین ویرایش توسط مدیر

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام استاد @khalina
متشکر بابت زحمتی که دارید میکشید و در ادامه ش کار قشنگی که سودش رو به محک هدیه میدید:) واقعا جای تقدیر داره

فقط یه سوال:
تاریخ تقریبیش رو نمیدونید؟
چون من نیمه ی مرداد احتمالا تهران هستم خواستم بدونم اگر اینم همون حوالی هست ثبت نام کنم. اگر نه که .... :(
ممنون :)
سلام [MENTION=8679]M-Mohammadi[/MENTION]
بعد از ماه رمضان در یکی از روزهای مرداد خواهد بود. حتما به همین زودی‌ها اطلاع‌رسانی وسیع‌تر خواهد شد.

یاحق

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

ثبت نام این همایش از فردا آغاز می‌شود.
لطفا به دوستان سال اول (مخصوصاً) و دوم دبیرستانی اطلاع رسانی کنید.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

دانش‌پژوهانی از شهرهای زیر تا کنون برای شرکت در همایش المپیادی‌های 24 مرداد ثبت نام کرده‌اند:
اراک - تهران - زنجان - کرمان - مشهد - میبد - ورامین

دو نکته را در هنگام ثبت نام در نظر داشته باشید:

1. دانش‌آموزانی که قصد دارند به همراه خانواده یا دوستان در این همایش حضور داشته باشند، به ازای هر نفر باید مبلغ ثبت نام را پرداخت کنند. مثلا دانش‌آموز + مادر = دو نفر!
  2. اگر ثبت نام گروهی (بیش از 5 نفر) انجام دهید، هزینه‌ی همایش با تخفیف برای شما محاسبه خواهد شد.

تا تکمیل ظرفیت همایش، ثبت نام ادامه دارد، پس از تکمیل، این بخش در صفحه‌ی ثبت نام غیرفعال و حذف خواهد شد.

موفق و پیروز باشید

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به دوستان گرامی،

اگر موضوع خاصی دارید که بهتر می‌دانید در این همایش به آن پرداخته شود؛ همچنین سوالات خود از مسوولین باشگاه دانش‌پژوهان جوان را علاوه بر بخش تماس با آیریسک در ادامه‌ی همین تاپیک نیز می‌توانید مطرح کنید.

پرسش‌های شما به صورت طبقه‌بندی در اختیار مسوولین قرار گرفته و با در نظر گرفتن اولویت و اهمیت در روز همایش پاسخ داده خواهد شد.

یاحق

آخرین ویرایش توسط مدیر

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

از این پس لیست شهرهایی که دانش‌آموزان آنها در این همایش ثبت نام کرده‌اند، در نوشته‌ی اول به‌روزرسانی خواهد شد.

تا کنون دانش‌پژوهان شهرهای زیر در این همایش ثبت نام کرده‌اند:
اراک - ارومیه - اصفهان - اهواز - بجنورد - تبریز - تهران - خوی - زنجان - کرج - کرمان - مشهد - میبد - ورامین - همدان

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان گرامی،

فهرست شرکت‌کنندگان در همایش المپیادی‌های 93 شهر تهران در حال تکمیل است و چیز زیادی از ظرفیت سالن همایش باقی نمانده است. تا کنون دانش‌آموزان شهرهای زیر (به همراه پدر یا مادر یا کلیه‌ی اعضای خانواده) در همایش 24 مرداد آیریسک ثبت نام نموده‌اند:
آباده - اراک - ارومیه - اصفهان - اهواز - بجنورد - تبریز - تهران - خوی - دهدشت - رشت - زنجان - سنندج - قزوین - قم - کرج - کرمان - مشهد - میبد - ورامین - همدان

.: ثبت نام این همایش تا 15 مرداد ادامه دارد :.

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

سلام دوستان گرامی،

فهرست شرکت‌کنندگان در همایش المپیادی‌های 93 شهر تهران در حال تکمیل است و چیز زیادی از ظرفیت سالن همایش باقی نمانده است. تا کنون دانش‌آموزان شهرهای زیر (به همراه پدر یا مادر یا کلیه‌ی اعضای خانواده) در همایش 24 مرداد آیریسک ثبت نام نموده‌اند:
آباده - اراک - ارومیه - اصفهان - اهواز - بجنورد - تبریز - تهران - خوی - دهدشت - رشت - زنجان - سنندج - قزوین - قم - کرج - کرمان - مشهد - میبد - ورامین - همدان

.: ثبت نام این همایش تا 15 مرداد ادامه دارد :.
با سلام و عرض خسته نباشید.
من هم میخوام ثبت نام کنم.چیکار باید بکنم؟!

joomine.com

New Member
لایک ها
70

میتونید از این لینک اقدام به خرید صندلی بکنید.
فقط فکر کنم این همایش برای شما مناسب نباشه!!!!

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

میتونید از این لینک اقدام به خرید صندلی بکنید.
فقط فکر کنم این همایش برای شما مناسب نباشه!!!!
چطور مگه؟!!!
هرکسی المپیادی هم نباشه واسه کمک به اون خیریه میتونه شرکت کنه تو این همایش!:1:

joomine.com

New Member
لایک ها
70

چطور مگه؟!!!
هرکسی المپیادی هم نباشه واسه کمک به اون خیریه میتونه شرکت کنه تو این همایش!:1:
حرفتون صحیحه اما برای کمک به خیریه راههای دیگه ای هم وجود داره...
اگه فک می کنید به دردتون نمیخوره همایش (که نمیخوره!!!) صندلی ها رو بزارید تا شاید به درد یه نفر دیگه خورد.
برای کمک خیریه هم میتونید به صورت مستقیم اقدام کنید.
موفق باشید.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان،
همایش 24 مرداد تهران ویژه‌ی دانش‌آموزان و به خصوص بچه‌هایی است که هنوز حرفه‌ای نشده‌اند. (مثلا بچه‌های اول و دوم دبیرستان)
اما بچه‌های سومی هم از دبیرستان‌های خیلی خوب (تهران و شهرستان) دارند شرکت می‌کنند، چون فکر می‌کنند ممکنه حرفی زده بشه که چاره‌ای برای مشکلی باشه. اینجوری هم میشه به قضیه نگاه کرد.

یادآوری می‌کنم که مهلت زمانی ثبت نام تا 15 مرداد است، اما هر وقت ظرفیت تکمیل بشه (حدود 350 نفر) صفحه‌ی این کار بسته خواهد شد.
محدودیت تعداد هم به خاطر محدودیت سالن‌های همایش است :)
الان 5 سالن به ما پیشنهاد داده‌اند که همگی خوب هستند و از 250 تا 400 نفر گنجایش دارند اما مکان برگزاری رو دقیقا با توجه به تعداد ثبت‌نام کننده‌ها انتخاب می‌کنیم که حداکثر منابع مالی رو بتونیم در اختیار محک قرار بدیم.
خلاصه این برنامه برخلاف همایش‌های عظیم و خاص آیریسک که در شهرستان‌ها برگزار شده، کمی خودمانی‌تر است و اخبارش رو با شما در میون میذارم تا بتونید انتخاب بهتری داشته باشید.

موفق و پیروز باشید

iranikia

New Member
لایک ها
235

آقا منم میخوام بیام واسه راهنمایی و این جور کارا باید چیکار کنیم آقای خلینا؟؟؟؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

آقا منم میخوام بیام واسه راهنمایی و این جور کارا باید چیکار کنیم آقای خلینا؟؟؟؟
پ.خ شد :)

سلام [MENTION=13596]iranikia[/MENTION]
اگر از دوستان مدال‌آور کسی علاقمند به حضور و کمک در این برنامه هست، در همین‌جا یا از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل آیریسک info@irysc.com اعلام کنه تا باهاش هماهنگ بشه.

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

سلام،
دو اتفاق در همایش افتاده است:
  1. با آنکه ظرفیت سالن درنظر گرفته شده برای همایش روز 6 مرداد به پایان رسید، اما به دلیل تماس‌ها و ایمیل‌هایی که این چند روز و به خصوص از صبح امروز داشتیم، سالن را تغییر دادیم و 50 نفر به ظرفیت اضافه شد. حالا فقط تا ظهر سه‌شنبه فرصت ثبت نام دارید که عمراً! قابل تمدید نیست.
  2. ظهر تابستون خیلی گرمه! بچه‌هایی زنگ زدند که همایش صبح باشه! ما هم به جای ظهر ساعت 3 احتمال داره بیاریمش صبح ساعت 9! این را تا فردا اینجا اطلاع خواهم داد و به همه‌ی ثبت نام شدگان پیامک خواهیم زد.

شاد و سلامت باشید

S.E.J

New Member
لایک ها
175

سلام

خسته نباشید

همایش عالی بود..!

من که میرم اول دبیرستان خیلی انگیزه گرفتم!

درپناه حق:53:

بالا