وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55

bihamta

New Member
لایک ها
345
پاسخ : کنکوری های 89

چرا شما ترین ها رو نمی گید ............!!!!
اخه میدونید یه مشکلی هست.
از اونجایی که من به طور شدیدالوصفی رکم میترسم یه چیزه تری به کسی نسبت بدم اونوقت بهش برخوره:confused:

فیبونات روو دل نکنی اینقد خودتو تحویل میگیری؟:دی

m-s

New Member
لایک ها
129

به بهههههههههههه!!!
ميبينم كه اين مدت عجب تريني گفتن ملت!!!!!!
خب من ميخواستم بهتون ليست بدم..اما مثل اينكه شماها خودتون يه پا ليستين!!!!:دي

خب از همون اول(خوشبختانه من خيليارو ميشناسم)
خودم:پرحرف ترين..شر ترين...خندون ترين..با اعتماد بنفس كاذب ترين:دي(جمله رو)...اهل كل كل ترين...فضول ترين...اجتماعي ترين!با ايده ترين...وشوخ ترين..(البته با يه عده)...گير ترين... بازم پرحرف ترين..:دي
حالا بقيه:
pirate:مهربون ترين..همراه ترين...سنجيده ترين...متواضع ترين
shey2nak:همشهري ترين:دي...ساكت ترين...احساسي تر...هنري ترين
nafaaaaaaaas:احساسي تريييين...(ولي ميخواد وانمود كنه احساسي نيست!!!):دي ...ادبي ترين
fiboonatchi:رك ترين..نامرد ترين...ولخرج ترين...خوش گذرون ترين..و قابل توجه جاسم معتاد ترين به سايت...البته نشانه هايي از پرحرفي هم ديده ميشه..و شايدم كمال هم نشيني من اثر كرده!!!:دي..بي اعصاب ترين...و فك ميكنم اگه با هم يه شهر بوديم..پايه ترين بود...:دي
cheshmak71:مودب ترين و تو دار ترين..(اينو دوستان خوب گفتن)
jasem:بدجنس ترين(اينو خودش گفت به من چه:دي)...عاشق ترين...(ولي اينم ميخواد وانمود كنه كه خبري نيس)
bihamta:ترين ترين...(يعني اينكه ترين زياد داره:دي)...و يكيشم در بين آقايون احساسي ترين..حساس ترين(از جنبه هاي مختلف)
irmath:فعلا در حال حاضر بي وفا ترين(چون خيلي وقته مياد و چيزي نمينويسه!!!!)
navid hacker:اين بشر كه كپي پسراي كلاس ماست!!!!!!!بي خيال ترين...برون هيچ خط و مسير ترين!!!(انصافا نميفهمي چه خط فكري داره)..سرش به كار خودش ترين...و كم تشكر ترين...(نمونه هايي از بيحوصله ترين در دنياي مجازي البته!!!!)...
some one:آرووووووووووم ترين...
irangirl:شباهت هايي به ترين هاي خودم داره...اما يكي از ترين هاش با اراده ترينه!!!(به دلايلي)
kavosh:باحال ترين...شبيه ترين (به خودم)
خوشگل ترين و پولدار ترين رو هم نميشه گفت!!!!!:16::48:

مدل ترين هاي من با بقيه فرق داشت!!!!!:دي

pirate17

New Member
لایک ها
40

به بهههههههههههه!!!
ميبينم كه اين مدت عجب تريني گفتن ملت!!!!!!
خب من ميخواستم بهتون ليست بدم..اما مثل اينكه شماها خودتون يه پا ليستين!!!!:دي

خب از همون اول(خوشبختانه من خيليارو ميشناسم)
خودم:پرحرف ترين..شر ترين...خندون ترين..با اعتماد بنفس كاذب ترين:دي(جمله رو)...اهل كل كل ترين...فضول ترين...اجتماعي ترين!با ايده ترين...وشوخ ترين..(البته با يه عده)...گير ترين... بازم پرحرف ترين..:دي
حالا بقيه:
pirate:مهربون ترين..همراه ترين...سنجيده ترين...متواضع ترين
shey2nak:همشهري ترين:دي...ساكت ترين...احساسي تر...هنري ترين
nafaaaaaaaas:احساسي تريييين...(ولي ميخواد وانمود كنه احساسي نيست!!!):دي ...ادبي ترين
fiboonatchi:رك ترين..نامرد ترين...ولخرج ترين...خوش گذرون ترين..و قابل توجه جاسم معتاد ترين به سايت...البته نشانه هايي از پرحرفي هم ديده ميشه..و شايدم كمال هم نشيني من اثر كرده!!!:دي..بي اعصاب ترين...و فك ميكنم اگه با هم يه شهر بوديم..پايه ترين بود...:دي
cheshmak71:مودب ترين و تو دار ترين..(اينو دوستان خوب گفتن)
jasem:بدجنس ترين(اينو خودش گفت به من چه:دي)...عاشق ترين...(ولي اينم ميخواد وانمود كنه كه خبري نيس)
bihamta:ترين ترين...(يعني اينكه ترين زياد داره:دي)...و يكيشم در بين آقايون احساسي ترين..حساس ترين(از جنبه هاي مختلف)
irmath:فعلا در حال حاضر بي وفا ترين(چون خيلي وقته مياد و چيزي نمينويسه!!!!)
navid hacker:اين بشر كه كپي پسراي كلاس ماست!!!!!!!بي خيال ترين...برون هيچ خط و مسير ترين!!!(انصافا نميفهمي چه خط فكري داره)..سرش به كار خودش ترين...و كم تشكر ترين...(نمونه هايي از بيحوصله ترين در دنياي مجازي البته!!!!)...
some one:آرووووووووووم ترين...
irangirl:شباهت هايي به ترين هاي خودم داره...اما يكي از ترين هاش با اراده ترينه!!!(به دلايلي)
kavosh:باحال ترين...شبيه ترين (به خودم)
خوشگل ترين و پولدار ترين رو هم نميشه گفت!!!!!:16::48:

مدل ترين هاي من با بقيه فرق داشت!!!!!:دي

بابا مریم آب شدم!:4: اصلا از این ترین ها نیستم!چن کیلو هندونه گذاشتی زیر بغلم دیگه جا نیس!اگه یکی می گفت مامان بزرگ ترین شاید باور می کردم:204:

من با ترین ها کاری ندارم ولی یه چیزی تو دلم هس که می خوام بگم:1:خیلی دلم می خواد همتون با هم مثل قبل باشید...:1: ( به عنوان یه مادربزرگ بیشتر دلم می خواد:21:)

bihamta

New Member
لایک ها
345

در جواب پست بالا!
....!!!!:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:
جوابش در همین حد بود!نه بیشتر

آخرین ویرایش توسط مدیر

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55

به بهههههههههههه!!!

cheshmak71
هر كسي از ظن خود شد يار من از درون من نجست اسرار من

اسكل من هر ادمه مزخرفي باشم نامرد نيستم...

bihamta

New Member
لایک ها
345

با عرض معذرت از تمامی دوستان...گفتم که رکم تا حدی امیدوارم کسی دلگیر نشه...سعی می کنم کسیو ناراحت نکنم.
هر چند به این راحتی نمیشه در مورد کسی حرف زد!
اینها نیز دیدگاههای ما:
cheshmak71:مودب ترین-بی جنجال ترین:3:
fiboonatchi:منطقی ترین-زودجوش ترین-با تحمل ترین-به روزترین-کمال گرا ترین-حرصی ترین:54:
irangirl:عجول ترین-به حرف این و اون گوش کن ترین:88:
iramth:ساده ترین:11:
jasem:پیچیده ترین-مرموزترین:16:
KAVOSH:با معرفت ترین-مهربون ترین-بامرام ترین-افتاده ترین-عاقل ترین-دلسوز ترین---هر چی ترین از خوبیاش بگم کم گفتم---...(حتی یه بارم ازش نرنجیدم...حتی یه بار.کاش آدم از این دست رفقا زیاد داشت...کاش):48:مخلصشییییییییییییییییییییییییییییییم دربست
m-s:پر رو ترین-دو بهم زن ترین-حرف مفت بزن ترین-بیکارترین-محدودترین-خاله زنک ترین +...(بقیه اش بییییییییییییییییییییییییییب)(توو دلش آدم خوبیه ها اما ...):45:
naaaaaaaaaaafas:حقوقدان ترین-رمانتیک ترین
navid-hacker:ریلکس ترین-جالب ترین
pirate17:...(حرفی نزنم بهتره!!!!!!!):22:
shey2nak:ساکت ترین-صاف و ساده ترین:25:
someone:یه چی ترین...(من چیزی به ذهنم نمیرسه)

و اما خودم:
احساسی ترین-بیخیال باش ترین-بد ترین آدم از ازلیت تا ابدیت(به زعم یه سری دوستان)-دست و دلباز ترین-دل بزرگترین-انتقام جو ترین...(99% اوقات با گذشت ترین اما در 1% باقی کله خر ترین-در حد نشوندن مادر طرف مقابلم به عزای طرف مقابلم!):27:

خیلیا ممکنه چیزای ترینشون مشترک باشه.
ایشالا هر کی هر چی هست موفق باشه
یا علی

آخرین ویرایش توسط مدیر

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55

با ر
fiboonatchi:منطقی ترین-زودجوش ترین-با تحمل ترین-به روزترین-کمال گرا ترین-حرصی ترین:54:

ها؟؟؟منو تحمل..؟اين يكيو اصلا تو خودم نميبينم..همه مي گن خودمم واقفم كه نيسم!
حالا از كجا فميدي من با تحمل ترينم؟؟؟؟؟؟؟؟:216:

bihamta

New Member
لایک ها
345

ببخشید از دستم در رفت:65:

pirate17

New Member
لایک ها
40

با عرض معذرت از تمامی دوستان...گفتم که رکم تا حدی امیدوارم کسی دلگیر نشه...سعی می کنم کسیو ناراحت نکنم.
هر چند به این راحتی نمیشه در مورد کسی حرف زد!
اینها نیز دیدگاههای ما:
Cheshmak71:مودب ترین-بی جنجال ترین
fiboonatchi:منطقی ترین-زودجوش ترین-با تحمل ترین-به روزترین-کمال گرا ترین-حرصی ترین
irangirl:عجول ترین-به حرف این و اون گوش کن ترین
iramth:ساده ترین
jasem:پیچیده ترین-مرموزترین
kavosh:با معرفت ترین-مهربون ترین-بامرام ترین-افتاده ترین-عاقل ترین-دلسوز ترین---هر چی ترین از خوبیاش بگم کم گفتم---...(حتی یه بارم ازش نرنجیدم...حتی یه بار.کاش آدم از این دست رفقا زیاد داشت...کاش)مخلصشییییییییییییییییییییییییییییییم دربست
m-s:پر رو ترین-دو بهم زن ترین-حرف مفت بزن ترین-بیکارترین-محدودترین-خاله زنک ترین +...(بقیه اش بییییییییییییییییییییییییییب)(توو دلش آدم خوبیه ها اما ...)
naaaaaaaaaaafas:حقوقدان ترین-رمانتیک ترین
pirate17:...(حرفی نزنم بهتره!!!!!!!)
shey2nak:ساکت ترین-صاف و ساده ترین
someone:یه چی ترین...(من چیزی به ذهنم نمیرسه)

و اما خودم:
احساسی ترین-بیخیال باش ترین-بد ترین آدم از ازلیت تا ابدیت(به زعم یه سری دوستان)-دست و دلباز ترین-دل بزرگترین-انتقام جو ترین...(99% اوقات با گذشت ترین اما در 1% باقی کله خر ترین-در حد نشوندن مادر طرف مقابلم به عزای طرف مقابلم!)

خیلیا ممکنه چیزای ترینشون مشترک باشه.
ایشالا هر کی هر چی هست موفق باشه
یا علی

همه رو گفتین دیگه!:1: فقط من موندم!(می دونم پشت اون سکوت چیا هست:1:)

انتقام جو ترین...(99% اوقات با گذشت ترین اما در 1% باقی کله خر ترین-در حد نشوندن مادر طرف مقابلم به عزای طرف مقابلم!)

بهتره جای 99 و 1 عوض شه!نه؟:1:

آخرین ویرایش توسط مدیر

bihamta

New Member
لایک ها
345

خوبه خوبه!
نه علی الحساب حس کاری هییییییچ کاری نیس!
نه درس نه زندگی نه انتقام نه...

به قول دکتر شریعتی:سکوت عجب فریاد رسایی است...آنجا که هنجره ای برای فریاد نمی ماند!

حالا دوستان فک نکن ما اینجا شمیشیر بدست واستادیم باخلق الله تسویه حساب کنیما!!!:4:
گاهیییییییییییی هر از گاهی پیش میاد که باید اقداماتی صورت بگیره:4:

آخرین ویرایش توسط مدیر

m-s

New Member
لایک ها
129

هر كسي از ظن خود شد يار من از درون من نجست اسرار من

اسكل من هر ادمه مزخرفي باشم نامرد نيستم...

بابا منظورم از نامرد واسه يه چيز ديگه اي بود!!!!!!!!!
:4:

آخرین ویرایش توسط مدیر

m-s

New Member
لایک ها
129

بابا مریم آب شدم!:4: اصلا از این ترین ها نیستم!چن کیلو هندونه گذاشتی زیر بغلم دیگه جا نیس!اگه یکی می گفت مامان بزرگ ترین شاید باور می کردم:204:

من با ترین ها کاری ندارم ولی یه چیزی تو دلم هس که می خوام بگم:1:خیلی دلم می خواد همتون با هم مثل قبل باشید...:1: ( به عنوان یه مادربزرگ بیشتر دلم می خواد:21:)
خب مجبور بودم ديگه..:4::4:خودت ميدوني اون موقع قرار بود برام يه كاري انجام بدي نميشد بدتو بگم!!!!:202::4:

navid_hacker

New Member
لایک ها
46

مرا به فکر واداشتی...........

جالبترین مثلا شاخ و دم دارم؟!

از اون حیث که اکثرا رو نمیشناسم اگه اسم کسی رو نیاوردم یعنی آلزایمر و اینجور حرفا:
cheshmak: با ادب ترین
fiboonatchi: جالب ترین
irmath: باحالترین
jasem: سوالی ترین
m-s : فعال و اکتیو ترین و پرانرژی ترین ها
naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafas: با احساس ترین
pirate: کمرنگ ترین
shey2nak: بی ریا ترین
bihamta: بی همتا ترین
خودم:
بعضی مواقع بی خیال و بگو بخند ترین...بعضی مواقع اعصاب خورد و بگو بخند ترین...بعضی مواقع بغض کرده و ناراحت و عصبانی و بگو بخند ترین....!!!

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
39

جالبه تا الان هرکی درباره من ترین گفته ...........همش احساسی و ادبی ...........
مریم جون وانمود نمیکنم نیستم ...........اخه نیستم .............!!!!
اقای بی همتا فعلا حقوق خوانم ....................شاید یه روزی حقوق دانم شم خدارو چه دیدی .شاید خدا خواست یه کار خارقالعاده دررابطه با من بکنه:16:..............به هر حال ممنون

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693

:36::36:ممنون از همه در باره نظراتشون ........

این کار حداقل باعث شد دوباره دوستان دور هم جمع شیم..........

امیدوارم همیشه (کنکوریای 89) پررونق باشه...

m-s

New Member
لایک ها
129

منم خیلی خوشحالم که دوباره هممون دور هم جمع شدیم..هرچند بازم جای نظرات خیلیها خالیه!!!!!:65::12:
حالا شد یکی از این پیشنهاد ما تشکر کنه!!!!!:23::65::65:

navid_hacker

New Member
لایک ها
46

من که همه می دونن اهل تشکر نیستم...خداییش می خواستم تشکر بزنم دلم نیومد آمارمو خراب کنم!!!

davenchi

New Member
لایک ها
76

لطفا خونسرد باشید.......به فضل خدا(تیکه کلام احمدی نژادجون) ما همه با هم دوستیم!!!!!!!الانم دعوا نکنین من خودم شخصا نفس جونو خیلی دوست دارم منو یاد شعر وشاعریو عرفان میندازه پس دوسش دارم جاسمم که همشهری از اب دراومده عاشقشم.(ازرش هر انسان به حرفایی است که برای نگفتن دارد)(برای یه سوئ تفاهم کوجولو همو ضایع نکنین که دیگران مجبور به قضاوت شن خودتون درمورد خودتون قضاوت کنید.)من انقده خوشم می یاد همو رو نصیحت کنم که ته نداره ...ای کیف میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111هر که دلش خواست منو شاد کنه بگه بهم تا نصیحتش کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا