aliieebadi

New Member
لایک ها
67
سلام دوستان
اولا از آقای خلینا به خاطر راه اندازی این بخش سپاسگزارم.
این کتابی که اسمش رو نوشتم نوشته ی پائولو کوئیلو هست.خودم یکبار خوندمش(البته 2 سال پیش :d) کتاب خوبیه .
اینم خلاصه داستان از ویکی پدیا:
((این رمان دربارهٔ چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو است که زادگاهش را در اندلس ترک می‌کند و به شمال آفریقا می‌رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر پیدا کند. در این راه، با زنی کولی، مردی که خودش را پادشاه می‌داند، و یک کیمیاگر آشنا می‌شود و عاشق فاطمه، دختر صحرا می‌شود. همهٔ این افراد، سانتیاگو را در مسیر جستجویش هدایت می‌کنند. هیچ کس نمی‌داند این گنج چیست و آیا سانتیاگو می‌تواند بر موانع راهش در صحرا غلبه کند؟ اما چیزی که در آغاز ماجراجویی کودکانی به نظر می‌رسید، سرانجام به جستجوی گنجی مبدل می‌شود که فقط در درون می‌توان آن را یافت.))
این کتاب رو میتونید از کافه کتاب رایگان دانلود کنید.البته نسخه ی چاپیش رو نمی دونم هست یا نه.
دانلود رمان کیمیاگر - پائولو کوئلیو | آرش حجازی
امید وارم کتاب مفیدی باشه.

x-star

New Member
لایک ها
243
پاسخ : کیمیاگر

کارتونشم هست!
من دیدم خیلی قبلنا...
خوب بود.

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

من فایل صوتیش رو گرفتم
خیلی رمان قشنگیه.من از این سبک داستانا خوشم میاد.اگر کتاب دیگه ای هم به همین سبک سراغ دارین معرفی کنید
ممنون

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

من فایل صوتیش رو گرفتم
خیلی رمان قشنگیه.من از این سبک داستانا خوشم میاد.اگر کتاب دیگه ای هم به همین سبک سراغ دارین معرفی کنید
ممنون

F-narges-F

New Member
لایک ها
143

من نمی تونم دانلودش کنم..:46:

Crypt!c

New Member
لایک ها
42

كلا كتاباش باحاله !
ورونيكا قراره بميره (به زبان عاميانه اسم هارو مي گم :4:) و كوه پنجمش هم خوندم قشنگ بود !

Achilles

New Member
لایک ها
208

F-narges-F

New Member
لایک ها
143

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458

کلاس سوم دبستان بودم که کیمیاگر رو خوندم و چند تا از رمان های دیگه این نویسنده رو ... همیشه وقتی یه کتابی رو میخوندم یک دفترچه کنارم میزاشتم ، به هر جمله قشنگی روبه

رو میشدم توی دفترچه ام مینوشتم الان 18 تا دفترچه دارم با همون دست خط بچگانه ، اینا چندتا از اون جمله هان که اون موقع نوشتم :

( بخونید حتما )

*همه ی اتفاقات بین طلوع و غروب خورشید رخ می دهد.

* افسانۀ زندگی ما و سرگذشت همه ی کائنات با یک دست واحد نگاشته شده اند.

*نا توانی و بی لیاقتی مردم در انتخاب سرنوشت خودشان.

* همه ی آدمها دنیا را همان جور که می خواهند ببینند، می بینند، نه آنجوری که هست.

*زبانعشق چیزی است که قدرت خود را وقتی دو نگاه با هم تلاقی می کنند به کار می گیرد. عشق، زبانی با سابقه تر از بشریت و قدیمی تر از کویر........!!!!!!

* چشمها قدرت روحت را نشان می دهند. { با این خیلی موافقم }

*همه آنهایی که سعادتمندند خدا را در دل دارند و همانطور که کیمیاگر گفته بود سعادت در یک دانۀ شن صحرا هم پیدا می شود.

*خردمندان فهمیدند که این دنیای مادی فقط تصویر و رونوشتی از بهشت است، وجود این دنیا دال بر وجود دنیایی بی نقص و کامل دارد.

* سپیده درست بعد از تاریکترین ساعات شب می دمد.

*
درست در لحظه ای که نخلستان را در افق دید از تشنگی پا درآمد.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

کلاس سوم دبستان بودم که کیمیاگر رو خوندم و چند تا از رمان های دیگه این نویسنده رو ... همیشه وقتی یه کتابی رو میخوندم یک دفترچه کنارم میزاشتم ، به هر جمله قشنگی روبه

رو میشدم توی دفترچه ام مینوشتم الان 18 تا دفترچه دارم با همون دست خط بچگانه ، اینا چندتا از اون جمله هان که اون موقع نوشتم :

( بخونید حتما )

*همه ی اتفاقات بین طلوع و غروب خورشید رخ می دهد.

* افسانۀ زندگی ما و سرگذشت همه ی کائنات با یک دست واحد نگاشته شده اند.

*نا توانی و بی لیاقتی مردم در انتخاب سرنوشت خودشان.

* همه ی آدمها دنیا را همان جور که می خواهند ببینند، می بینند، نه آنجوری که هست.

*زبانعشق چیزی است که قدرت خود را وقتی دو نگاه با هم تلاقی می کنند به کار می گیرد. عشق، زبانی با سابقه تر از بشریت و قدیمی تر از کویر........!!!!!!

* چشمها قدرت روحت را نشان می دهند. { با این خیلی موافقم }

*همه آنهایی که سعادتمندند خدا را در دل دارند و همانطور که کیمیاگر گفته بود سعادت در یک دانۀ شن صحرا هم پیدا می شود.

*خردمندان فهمیدند که این دنیای مادی فقط تصویر و رونوشتی از بهشت است، وجود این دنیا دال بر وجود دنیایی بی نقص و کامل دارد.

* سپیده درست بعد از تاریکترین ساعات شب می دمد.

*
درست در لحظه ای که نخلستان را در افق دید از تشنگی پا درآمد.

Achilles

New Member
لایک ها
208

این کتاب ارزش بار ها خوندن رو داره ...ازون کتاباست که سالی حداقل یه بار باید خوندش...واسه من که اینطوره ...

F-narges-F

New Member
لایک ها
143

من این کتاب رو همین الان تموم کردم...
واقعا کتاب خوبی بود...
خیلی خوشم اومد...:3:
ممنون که این کتاب رو معرفی کردید...

بالا