saba75

New Member
لایک ها
1,143
رئیس سازمان سنجش در مورد مسن ترین و جوان ترین داوطلب امسال گفت: مسن ترین داوطلب امسال فردی به نام "ابوتراب صالحی" ساکن در شهرستان کبوترآهنگ با 79 سال است که در گروه علوم تجربی رقابت می‌کنند. "مهرداد سعیدی" ساکن شهرستان بوکان با 15 سال سن نیز جوانترین داوطلب امسال است که او هم در گروه علوم تجربی آزمون خواهد داد.

وی در پاسخ به این سوال که رقابت اصلی در چه زمینه‌ای است گفت: هم اکنون بحث دوره مهم است. ظرفیت دوره روزانه بدون شهریه 105 هزار نفر است اما ما یک میلیون و 31 هزار و 322 نفر داوطلب داریم. بنابراین فقط کسانی می‌توانند در دوره‌های روزانه تحصیل کنند که جزو 105 هزار نفر قرار بگیرند.
رئیس سازمان سنجش در مورد مکان برگزاری آزمون نیز گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده 16 الی 17 درصد حوزه‌ها نسبت به سال گذشته تغییر کرده است. اما امسال برای اولین بار حوزه‌ها را بر اساس نظر داوطلبین و کارشناسان و با هدف ارتقا کیفیت حوزه‌ها بررسی و تعیین کرده‌ایم. اما به طور کلی 33 درصد حوزه‌ها مرتبط با آموزش و پرورش و 68 درصد حوزه‌ها شامل دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی می‌شود.

منبع: قلمچی

×صرفاً به خاطر استقبال این پست در سال های متمادی در آیریسک اینُ اینجا گذاشتم . باشد کِ رستگار شوید :65:

SH_B_SH

New Member
لایک ها
30
پاسخ : × جوان‌ترین و مسن‌ترین داوطلبان کنکور 93 ×

من نمیدونم پیر مرد 79 ساله با خودش چی فک کرده میخواد بیاد کنکور بده....

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

این که خوبه!
من پاییز کتابخونه میرفتم یه خانوم حدودا 75 ساله هر روز میومد پیشم میشست. بهم میگفت ساعت 12 شد بهم بگیا. من حواسم پرت میشه. (12ظهر) میشست کتاب میخوند میگفت دارم برای ارشد جامعه شناسی میخونم امیدوارم قبول بشم.
هر روز صبح زود میومد 12 میرفت خونشون بعضی روزا غروب هم برمیگشت :4:

لایک ها
164

اینا همون ز گهواره تا گور حالش نبودا هستن که الان یادشون افتاده بیان کنکور بدن!:4:
ولی واقعا تحسین برانگیز هستن که تا این سن ها هم دارن درس میخونن حداقل برای عدم بیکار بودن و افزایش سوادشون تلاش میکنن!

a$hk@n

New Member
لایک ها
440

رئیس سازمان سنجش در مورد مسن ترین و جوان ترین داوطلب امسال گفت: مسن ترین داوطلب امسال فردی به نام "ابوتراب صالحی" ساکن در شهرستان کبوترآهنگ با 79 سال است که در گروه علوم تجربی رقابت می‌کنند. "مهرداد سعیدی" ساکن شهرستان بوکان با 15 سال سن نیز جوانترین داوطلب امسال است که او هم در گروه علوم تجربی آزمون خواهد داد.

وی در پاسخ به این سوال که رقابت اصلی در چه زمینه‌ای است گفت: هم اکنون بحث دوره مهم است. ظرفیت دوره روزانه بدون شهریه 105 هزار نفر است اما ما یک میلیون و 31 هزار و 322 نفر داوطلب داریم. بنابراین فقط کسانی می‌توانند در دوره‌های روزانه تحصیل کنند که جزو 105 هزار نفر قرار بگیرند.
رئیس سازمان سنجش در مورد مکان برگزاری آزمون نیز گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده 16 الی 17 درصد حوزه‌ها نسبت به سال گذشته تغییر کرده است. اما امسال برای اولین بار حوزه‌ها را بر اساس نظر داوطلبین و کارشناسان و با هدف ارتقا کیفیت حوزه‌ها بررسی و تعیین کرده‌ایم. اما به طور کلی 33 درصد حوزه‌ها مرتبط با آموزش و پرورش و 68 درصد حوزه‌ها شامل دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی می‌شود.

منبع: قلمچی

×صرفاً به خاطر استقبال این پست در سال های متمادی در آیریسک اینُ اینجا گذاشتم . باشد کِ رستگار شوید :65:

مگه میشه بچه 15 ساله بیاد کنکور بده؟؟؟ چون من پرسیدم مشاورمون گفت که جدیدا نمیشه باید دیپلومتو گرفته باشی؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

مگه میشه بچه 15 ساله بیاد کنکور بده؟؟؟ چون من پرسیدم مشاورمون گفت که جدیدا نمیشه باید دیپلومتو گرفته باشی؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این بچه 3 سال جهش زده ! دیپلمشو گرفته
یکی از دوستای خانوادگی ما هم 2 سال جهش زده. الان 16 سالشه. خودمم 1 سال زدم. :4:
افتاد؟ :4:

HIvAD

New Member
لایک ها
193

سلام علیکم
حالا بیا این رو ببین دبیر معارف من (البته دبیر مدرسه نیست مربوط به کانون هستن)
مادر بزرگه و داره دانشگاه میره و به ما هم درس میده :93:
ایشون عاشق درسشون هستن
اصلا هم کم نمیارن !!!!!!
به خودم می گم کجایی بچّه!!!یاد بگیر
تازه ایشون هم دکتر هستن و هم معارف می خونن و شاگرد اول هم هستن:93:

a$hk@n

New Member
لایک ها
440

این بچه 3 سال جهش زده ! دیپلمشو گرفته
یکی از دوستای خانوادگی ما هم 2 سال جهش زده. الان 16 سالشه. خودمم 1 سال زدم. :4:
افتاد؟ :4:
حالا نمیشه بدون دیپلم آزمون بدیم؟؟:17: یعنی سال سوم آزمایشی شرکت کنیم؟؟؟:27:

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

حالا نمیشه بدون دیپلم آزمون بدیم؟؟:17: یعنی سال سوم آزمایشی شرکت کنیم؟؟؟:27:
نه نمیشه
چون ازمون ازاد و سراسری با هم شد
من سوم راهنمایی و دوم دبیرستان بودم ازمایشی دادم به ترتیب علوم ازمایشگاهی قایمشهر و مهندسی شیمی تهران شرق اوردم.
اما الانکه کنکور ها با هم شده نمیشه بدون دیپلم ازمون بدید.

بالا