نابغه

New Member
لایک ها
16
مسابقات imc 2012 تایوان در 26 خرداد برگزار شد کسایی که شرکت کردند.مسابقه را چکونه ارزیابی میکنید؟؟

لایک ها
151
پاسخ : آزمون تایوانimc

مسابقات imc 2012 تایوان در 26 خرداد برگزار شد کسایی که شرکت کردند.مسابقه را چکونه ارزیابی میکنید؟؟
ما سال پیش شرکت کردیم خیلی چیز مسخره ای بود امسالو نمیدونم ولی کلا این مسابقه رو کسی جایی به رسمیت نمیشناسه حتی مقام 1 جهانیش رو :3:

graph

New Member
لایک ها
75

ما سال پیش شرکت کردیم خیلی چیز مسخره ای بود امسالو نمیدونم ولی کلا این مسابقه رو کسی جایی به رسمیت نمیشناسه حتی مقام 1 جهانیش رو :3:
منم سال پیش شرکت نکرده بودم ولی امسال شرکت کردم و خوب امسال با سالای قبل فرق داشت
سوالا 25 تا بودند و 2 ساعت وقت و سطحشون از مرحله 1 ریاضی خیلی بالاتر بود و کسی بیشتر از 19 تا سوال بعیده حل کرده باشه
همکلاسی من که سال پیش تو تیم بود 15 تا حل کرد! نکته ی دیگه این که سوال 1 غلط بود . یعنی اسون ترین سوال امتحان بود اما جواب به اعتقاد همگان تو گزینه ها نبود. ولی سوال هاش جدا قشنگ بودن مخصوصا چند تا هندسه هاش!
اگه سوالا رو پیدا کردید لطفا بزارید رو سوالا بحث کنیم

math

New Member
لایک ها
1,096

امسال خیلی خوب بود

نمره های بالای 20 من 3 نفر میشناسم

سوال 1 هم درست بود (یک روابط بازگشتی ساده
)!!!!!

سوال 24 غلط بود برای مثال این دو عدد رو در نظر بگیرید
و
پس
که جواب نداره !!!!!

به نظرتون با توجه به ازمون AITMO که کف حدود 13 تا از 35 بود کف الان چقدر میشه ؟؟؟

graph

New Member
لایک ها
75

امسال خیلی خوب بود

نمره های بالای 20 من 3 نفر میشناسم

سوال 1 هم درست بود (یک روابط بازگشتی ساده
)!!!!!

سوال 24 غلط بود برای مثال این دو عدد رو در نظر بگیرید
و
پس
که جواب نداره !!!!!

به نظرتون با توجه به ازمون AITMO که کف حدود 13 تا از 35 بود کف الان چقدر میشه ؟؟؟
سوال 1 غلط بود. یک روابط بازگشتی ساده: (a(n)=a(n-1)+6 *(n-1

===============> a(n) = 3n(n-1)+1

جواب میشد 271
سوال 24 فک کنم یعنی اینکه یک a , b وجود داشته باشند که اینگونه شود نه به ازای هر دوعدد دلخواه
من اون مسابقه رو نبودم ولی مثل اینکه سال پیش imc کف 18 تا از 30 تا بوده با اون سوالای مسخره ی سال پیش و لذا فک کنم امسال کفش حدود 10 یا 11 باشه

math

New Member
لایک ها
1,096

من یک راه حلی رفتم به نتیجه رسیدم شما بفرمایید کجاش غلطه!!!!:3:

اول باید توجه کنیم که یک مقدار دایره به دایره های قبل اضافه میشه !!!!! پس فعلا داریم

خوب حالا توجه کنید که در هر مرحله 2 برابرتعداد دایره های بیرونی به دایره اصلی اضافه میشه اما باید توجه کنیم
رو دوبار میشماریم !!!!!

پس داریم

برای مثال حالت
داریم
که خودش هم گقته بود
!!!!!:3:

graph

New Member
لایک ها
75

من یک راه حلی رفتم به نتیجه رسیدم شما بفرمایید کجاش غلطه!!!!:3:

اول باید توجه کنیم که یک مقدار دایره به دایره های قبل اضافه میشه !!!!! پس فعلا داریم

خوب حالا توجه کنید که در هر مرحله 2 برابرتعداد دایره های بیرونی به دایره اصلی اضافه میشه اما باید توجه کنیم
رو دوبار میشماریم !!!!!

پس داریم

برای مثال حالت
داریم
که خودش هم گقته بود
!!!!!:3:
یه لطفی کن شکل 4 رو دستی بکش بعد با فرمولت مقایسه کن ببین جوابت غلطه !

نابغه

New Member
لایک ها
16

مون الکیه

اگه آزمون الکیه پس

چرا کسی مثل آقای الک بدرویا که طلای امسال رو داره . و امسال جزو نفرات اعضامی المپیاد جهانی هستند تو اون شرکت کردندً

نابغه

New Member
لایک ها
16

لطفا اگه کسی سوال ها را داره یا سوالی رو یادشه بزاره.

math

New Member
لایک ها
1,096

نابغه

New Member
لایک ها
16

تمام اعداد به صورتabcabcرا بیابید که مربع کامل باشد؟؟؟

math

New Member
لایک ها
1,096

math

New Member
لایک ها
1,096

برای مقابله با هپاتیت l در شهری از دو نوع داروی ابی و قرمز استفاده میکنند (سوال رو خلاصه میکنم چون خیلی الکی پیچونده بود !!!) این قرص ها را به چند ظریق میتوان در بسته های 3*5 گذاشت!!؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

نابغه

New Member
لایک ها
16

نه یک اشتباه است 2و5 یک میدهند اما رادیکال 5 به توان 3 هم در اون تاثیر میزاره

Yousefi

Well-Known Member
لایک ها
602

سلام، من امسال شرکت کردم، سطح سوالا واقعا بالا بود و چون اول و دوم راهنمایی هم توی این آزمون شرکت کرده بودند، شانس سومی هایی که متولد سوم مرداد 77 به بعد بودند افزایش پیدا کرده بود، همچنین سومی هایی که متولد قبل از سوم مرداد 77 بودند نمیتونستند توی این مسابقات شرکت کنند که این شانس قبولی کسانی مثل من رو افزایش می داد.
سوالات واقعا سخت بود، من حدود 13 تا رو درست حل کردم، از خیلیا پرسیدم اکثرا کمتر از 9 سوال رو حل کرده بودند. قبل از آزمون هم cd سوالات سال های قبلی رو به ما داده بودند، که البته همش تشریحی بود و من هم انتظار داشتم که امسال هم تشریحی باشه ولی 25 تا تست بود که برای دروه راهنمایی 100 دقیقه وقت داده بودند. البته این غلط هایی که توی آزمون وجود داره بیشتر بخاطر طراحی خانه ریاضی هست و مطمئنا مرحله دوم و جهانی چنین اشتباهاتی دیده نمیشه. سوالات اکثرا شبیه به سوالات قسمت خلاقیت ریاضی "سنجه" که آزمونش رو خود خانه ریاضی برای مدارس راهنمایی برگزار میکنه بود. در صورت تمایل می تونم چند سری از سوالات دوره راهنمایی و دبیرستان رو آپلود کنم براتون بگذارم.

math

New Member
لایک ها
1,096

اگر چند جمله ای
سه ریشه حقیقی متمایز داشته باشد انگاه p کدام میتواند باشد

1)1391 2)0 3)2و4 4)6

بالا