ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
دوستان عزیزم سلام
مطلع هستید یا نیستید(‏:4:) که امروز آزمون موسسه ی قلمچی با محوریت جمع بندی دروس پایه داره منعقد میشه..‏(البته برای دوستان کنکوری!)‏
از شما دوستان دعوت به عمل میارم(!!!)‏ که در این تاپیک شرکت کنید و نظرتون رو راجع به آزمون امروز؛کاستی ها و نقایص،یا حتی نقاط قوت آزمون بگید
راجع به حواشی آزمون و راجع به نتیجه ای که کسب کردین هم بگید
لازم به یاد آوری نیست که اسپم نذارید و زمینه ی اسپم سازی و بحث دونفره رو فراهم نکنید..
پیشاپیش
ازهمه ی شما دوستان عزیز که قصد شرکت در تاپیک رو دارید
و از همه ی ناظمین محترمی که قصد نظارت بر تاپیک رو دارن
سپاسگزارم..
باتشکر:)
s.ahmadi

zahra_33

New Member
لایک ها
51
پاسخ : آزمون 11 بهمن 1392 موسسه ی قلم چی

سلام. من امروز 5 تا غلط داشتم. 4 تا ادبیات و 1 هم ریاضی(بی دقتی). من همه ی درسام رو خوب میزنم ولی همیشه توی ادبیات می لنگم. چون همه ی شعراش خارج از کتابه و معنی اونا رو نمیدونم. شما راهکاری برای بهتر شدن ادبیات من ندارین؟ راستی من اولم. مرسی از همه.

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

سلام. من امروز 5 تا غلط داشتم. 4 تا ادبیات و 1 هم ریاضی(بی دقتی). من همه ی درسام رو خوب میزنم ولی همیشه توی ادبیات می لنگم. چون همه ی شعراش خارج از کتابه و معنی اونا رو نمیدونم. شما راهکاری برای بهتر شدن ادبیات من ندارین؟ راستی من اولم. مرسی از همه.
یعنی این طور که من فهمیدم مشکلت تست های قرابته دیگه؛نه؟
من معمولا تست های قرابت معنایی رو درست میزنم!‏
بیشتر حسیه
ولی من توصیه میکنم شب قبل از تدریس معلمتون اون شعر رو خودتون بخونید و سعی کنید با اطلاعات عمومی خودتون معنی کنید!یا بهتره بگم مفهوم یابی کنید
بعد که فردا معلمتون تدریس کرد،متوجه میشید که کجا درست بوده کجا غلط
کم کم این مهارت در شما تقویت میشه و میتونید به تنهایی تا حد زیادی مفاهیم ابیات رو حتی اگه اولین بار هم به چشمتون بخوره متوجه بشید
بعد از یه مدتی هم که این حس درونی رو تقویت کردید میتونید به سراغ کتابهای قرابت معنایی برید و تست بزنید و بیشتر به تسلط برسید
موفق باشید
s.ahmadi

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

یه توصیه ی دیگه هم دارم
توی انجمن کنکور و ادبیات یه سرچی کنید؛فکرمیکنم باشند تاپیک هایی بچه ها مفصل روی تقویت مهارت های ادبی بحث کرده باشن!‏
تجربه ی افراد بیشتر،بیشتر میتونه بهتون در فهمیدن راه مخصوص به خودتون کمک کنه:)

zahra_33

New Member
لایک ها
51

یعنی این طور که من فهمیدم مشکلت تست های قرابته دیگه؛نه؟
من معمولا تست های قرابت معنایی رو درست میزنم!‏
بیشتر حسیه
ولی من توصیه میکنم شب قبل از تدریس معلمتون اون شعر رو خودتون بخونید و سعی کنید با اطلاعات عمومی خودتون معنی کنید!یا بهتره بگم مفهوم یابی کنید
بعد که فردا معلمتون تدریس کرد،متوجه میشید که کجا درست بوده کجا غلط
کم کم این مهارت در شما تقویت میشه و میتونید به تنهایی تا حد زیادی مفاهیم ابیات رو حتی اگه اولین بار هم به چشمتون بخوره متوجه بشید
بعد از یه مدتی هم که این حس درونی رو تقویت کردید میتونید به سراغ کتابهای قرابت معنایی برید و تست بزنید و بیشتر به تسلط برسید
موفق باشید
s.ahmadi

یه توصیه ی دیگه هم دارم
توی انجمن کنکور و ادبیات یه سرچی کنید؛فکرمیکنم باشند تاپیک هایی بچه ها مفصل روی تقویت مهارت های ادبی بحث کرده باشن!‏
تجربه ی افراد بیشتر،بیشتر میتونه بهتون در فهمیدن راه مخصوص به خودتون کمک کنه:)
واقعا ممنونم.:D

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

اینجا فقط غیر المپیادیا نظر میدن؟

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

اینجا فقط غیر المپیادیا نظر میدن؟
ورود برای عموم آزااد است!
بعد هم اینجا سایت المپیادی هاست!من خودم به شخصه سعی میکنم فعالیت های کنکوریم هم در راستای المپیاد باشه و از دید یک المپیادی پست بذارم و نظر بدم
دیگه اگه فقط غیرالمپیادی ها میان،کم کاری شما المپیادی هاست:4:

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

الان مثلا من بگم قلم چیو نسبت به بقیه دوستان گند زدم بقیه هم روحیه از دست میدن و سطح پایین میاد:4:

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

الان مثلا من بگم قلم چیو نسبت به بقیه دوستان گند زدم بقیه هم روحیه از دست میدن و سطح پایین میاد:4:
اون که صد البته!!اصن قیمت ارز و دلار و سکه و طلا با تراز قلمچی شما جا به جا میشه!‏:21:
ولی نگران نباش!این تاپیک به سیستم امنیتی ای مجهز است که جلوی از دست رفتن روحیه رو میگیره:4:
البته شرمنده!ما تا همین جا تونستیم تدابیر امنیتی بیاندیشیم!برای قیمت سکه و طلا نشد کاری کنیم:4:
حالا شما بفرمائید چطور دادید!ما یه کاریش میکنیم!‏
اصن نگو چطور دادی،بگو کلا نظرت راجع به آزمون چی بود؟!‏

لایک ها taha

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

ادبیات راحت
دینی نسبتا خوب
عربی درستو حسابی نزدم که ببینم چه جوریه:4:
زبان راحت
ریاضی راحت
فیزیک من درستو حسابی نزدم ولی میگن خیلی راحت بوده
زیست اصلا از سوالای سبک قلم چی خوشم نمیاد توزمینه زیست
اصلا به نظرم غیر استاندارد ترین سوالاش ماله زیسته
یعنی اگر یه پزشکو بیاری میمونه چی بگه
شیمی زمانگیر

zahra_33

New Member
لایک ها
51

در کمال تعجب ترازم شد 7705! فکر نمی کردم همچین ترازی بیارم.ادبیات فارسی سخت.(از نظر من البته) دینی آسون عربی آسون زبان که کلا درس حساب نمیشه! ریاضی آسون ولی من یه دونه بی دقته توی منها و به علاوه داشتم. زیست خوب بود. فیزیک خوب بود فقط یه سوال داشت که یکم روش فکر کردم. شیمی هم بد نبود. در کل خوب بود.

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

در کمال تعجب ترازم شد 7705! فکر نمی کردم همچین ترازی بیارم.ادبیات فارسی سخت.(از نظر من البته) دینی آسون عربی آسون زبان که کلا درس حساب نمیشه! ریاضی آسون ولی من یه دونه بی دقته توی منها و به علاوه داشتم. زیست خوب بود. فیزیک خوب بود فقط یه سوال داشت که یکم روش فکر کردم. شیمی هم بد نبود. در کل خوب بود.
یعنی بقیه اینقدر خوب دادن؟
شما نزده هم داشت؛درسته؟!‏

یعنی بقیه اینقدر خوب دادن؟
شما نزده هم داشت؛درسته؟!‏

zahra_33

New Member
لایک ها
51

پ چرا با پنج تا غلط؛ترازت اینقدر کم شد؟؟؟؟؟؟؟؟
درصدهات رو درست زدن؟؟؟؟؟؟
کم نشده که خوب بوده. بله همه رو درست زدن.تراز پایه های بالاتر بیشتر از پایه های پایینتره مثلا تراز 100% دوما بیشتر از اولاست.
البته ترازم توی کارنامه 7705 هست ولی توی نفرات برتر 7760 شدم.

آخرین ویرایش توسط مدیر

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

من فقط از طراحای زیست قلم چی گله دارم!!!:2:
آخه اینا سوال بود خداییش!!!؟واقعا مرده بود واسه 100 زدن!!البته دفعات قبل سطح سوالات بهتر بود.
درضمن یکمیم علمی ترش کنن بهتره!امیدوارم یکی از طراحان گرامی این پست رو ببینن و تجدید نظر کنن!:23:
من اصولا از سوالاتی که صرفا دقت داوطلب واسشون مهمه و زیاد جنبه ی علمی نداره خوشم نمیاد و توی طرح سوالات خودمم روی این قضیه شدیدا تاکید دارم.
امیدوارم سوالات قلم چی و گزینه 2 و سنجش و کنکورم بیشتر به همین سمت گرایش پیدا کنه.(البته به نظرم سوالات کنکور این استاندارد رو داره)

بالا