ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
سلام دوستان همراه
همونطور که خودتون بهتر میدونید فردا آزمون تعیین سطح یا همون جمع بندی تابستان برگزار میشه
این تاپیک برای بررسی سوالات و درصدها و اشکالات شما از آزمون فردا؛نظراتتون راجب آزمون فردا؛و جتی آمادگی تون قبل آزمون ؛برگزار شده
امیدوارم مثل ادوار گذشته نظم این تاپیک ها رو بیش از پیش رعایت کنید و اسپم نذارید و زمینه ی اسپم سازی رو فراهم نکنید
از همه ی شما دوستان گرامی که قصد همکاری دارید
و از همه ی شما ناظمین محترم که قصد نظارت بر تاپیک رو دارید؛پیشاپیش سپاسگزارم....
با امید سلامتی و موفقیت...
باتشکر:)

math7

New Member
لایک ها
586
پاسخ : آزمون 12 مهر1392 موسسه ی قلم چی

ی سوال به نظر شما اگه کسی آمادگی کافی نداشته باشه باید چیکار کنه؟

qwertyuiop

New Member
لایک ها
73

باید برا بعدیا آمادگی پیدا کنه !

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

قرار نیست که همه آمادگی داشته باشن!‏
خب به هرحال توی یه سری ااز درس ها یه مقدار آمادگی رو دارید؛ پ نگاه کنید به درصد ها ی هر درستون به صورت جدا
یعنی اگر ادبیات رو آمادگی داشتید برید به سراغ سنجش؛یعنی بسنجید ببینید که چقدر از آمادگی تون و درس خوندنتون نتیجه گرفتید
اگر هم مثلا در درسی مثل شیمی نرسیدید و آمادگی تون کافی نیست؛برید به سراغ آموزش!‏
همه ی آزمون ها که سنجشی نیستن
توی خیلی هاشون باید آموزش دید و درس گرفت
اما نکته ی مهم اینه که نترسید از امتحان!‏
و نتیجه براتون نسبی مهم باشه؛یعنی به نسبتی که خوندید(مثل همین مثال ادبیات؛تک درس نگاه کنید!)‏
موفق باشید

moghini

New Member
لایک ها
258

قلم چی سی و چند مرحله ی آزمون داره چه طور میتونه یک داوطلب برای همشون آمادگی داشته باشه.اگر از یه آزمون عقب بیفتید دیگه نمیتونید خودتون رو برسونید.من سنجش رو ترجیح میدم.

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

عزیز این درست نیست. خیلی ها هستن از 8 آزمون آخر میان مثلا ولی خیلی راحت هم با برنامه جور می شن
آزمون تعیین سطح هم نگرانش نباشید. من خودم تابستون شرکت نکردم آزمون تعیین سطح اولین آزمونم بود. ترازم 6918 شد رتبمم حدود 900 اگه اشتباه نکنم. ولی تا آزمون های آخر خودم رو به 7800 رسوندم.

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

قلم چی سی و چند مرحله ی آزمون داره چه طور میتونه یک داوطلب برای همشون آمادگی داشته باشه.اگر از یه آزمون عقب بیفتید دیگه نمیتونید خودتون رو برسونید.من سنجش رو ترجیح میدم.
شهر ما کلی رتبه ی خوب میده هر آزمون!یه نفر هست که از وقتی اومده همش تک شده(همشهری خودمونه!)‏
توی همه ی کلاسها هم اوله و کلا زیاد اول میشه توی همه چی؛ این یعنی به برنامه ش میرسه!‏
اون هم آدمه دیگه؛ ربات نیست که!‏
پ میشه رسید
اگه نمیرسیم مشکل از خودمونه!‏ باید این رو پذیرفت!‏

moghini

New Member
لایک ها
258

شهر ما کلی رتبه ی خوب میده هر آزمون!یه نفر هست که از وقتی اومده همش تک شده(همشهری خودمونه!)‏
توی همه ی کلاسها هم اوله و کلا زیاد اول میشه توی همه چی؛ این یعنی به برنامه ش میرسه!‏
پ میشه رسید
تشکر بابت اون آیه ی قشنگ زیر پست بود و هم پستتون.
ببینید مسئله این هست که آمد ها و شرایط داوطلبان با هم فرق میکنه.مثلا" میزان استعداد نسبی در دروس متفاوت،منابع مختلف،نحوه و کیفیت خوندن،از این رو باید کلی قضاوت کرد . بعضی ها خیلی راحت با هر برنامه ای خودشون رو تطبیق میدهند اما من برنامه ای غیر از برنامه ی خودم(شامل منابع و نحوه ی مطالعه)رو نمیتونم قبول کنم.لذا برای من و خیلی ها مانند من لازم هست اگر عقب افتادیم وقت کافی برای جبران داشته باشیم.

Niloofar

New Member
لایک ها
68

آزمون سخت بود؟؟یا نه؟؟ میشه یکی از سوالای سخت از تخصصی ها(رشته ریاضی فیزیک)رو بذارید تا با آزمونهای دیگه مقایسه بشه...:89:

آخرین ویرایش توسط مدیر

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

دوست عزیز هدف از آزمون دادن فقط رتبه نیست ....بعضی ها هستن که سر جلسه فقط واسه عادت کردن به جو جلسه میشینن....حالا وقت واسه رتبه آووردن زیاده!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

هیچ لزومی نداره که اگه تو یه آزمون عقب افتادی دیگه نرسی!
من خودم چون داشتم با گزینه 2 پیش میرفتم تونستم با یه برنامه ریزی خوب واسه آزمون قبلی آماده بشم فقط بد شانسی که آووردم این بود که خواب موندم و تازه ساعت9صبح رسیدم سر آزمون(خدا رو شکر رتبم زیادم بد نشد)
در صورتی که من تو این دوسال گذشته هم داشتم واسه المپ میخوندم و رو عمومی ها اهمیتی نمیذاشتم و حتی این روند رو تو گزینه 2 هم داشتم پی میگرفتم....

پ میشه رسید
فقط اگه دقت کنید اون دوست عزیزم از بین دو تا آزمونی که اومد فقط یکی رو تک رقمی شده و اون یکی رو ی کوچولو بالا تر از تک رقمی شد!ولی کلا قبول دارم که از مهر به بعد بازم میترکونه و راستی تو کلاس ها هم....بیخیال....ولی کلا آشی خیلی بچه گلیه و رفیق خوبیه...
ولی این شخص گرامی هم به همه برنامه ها نمیرسه و اگه نرسه نمیاد سر جلسه مثله امروز! :4:

به طور کلی تو هر درس از قلم چی بشه فوقش 3-4 تا سوال خوب پیدا کرد بقیش خیلی آبکیه....تو اون 3-4 تا هم اگه خیلی فرو بریم تازه فوقش یه سوال به درد کنکورمون میخوره!
پس نتیجه منطقی اینکه زیاد به قلم چی گیر ندیم بهتره....بهترین و نو ترین سوالا به نظرم گزینه 2 هست که واقعا سبک سوالاش رو دوست دارم(با اینکه الآن2 ساله ق.چی میدم!)....
یه آزمون خوب همش نباید سوالای آموزشی بده ،حداقل تو این تعیین سطح ها سولارو سنجشی کنن!به قول نویسنده گرام که ای برادران رحمی!

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

سلام دوستان همراه
همونطور که خودتون بهتر میدونید فردا آزمون تعیین سطح یا همون جمع بندی تابستان برگزار میشه
این تاپیک برای بررسی سوالات و درصدها و اشکالات شما از آزمون فردا؛نظراتتون راجب آزمون فردا؛و جتی آمادگی تون قبل آزمون ؛برگزار شده
امیدوارم مثل ادوار گذشته نظم این تاپیک ها رو بیش از پیش رعایت کنید و اسپم نذارید و زمینه ی اسپم سازی رو فراهم نکنید
از همه ی شما دوستان گرامی که قصد همکاری دارید
و از همه ی شما ناظمین محترم که قصد نظارت بر تاپیک رو دارید؛پیشاپیش سپاسگزارم....
با امید سلامتی و موفقیت...
سلام به شما... حتی شما دوست عزیز! این تایپک شما موضوعش خیلی خوبه و می تونه مفید واقع بشه!
خواستم این مطلبو بگم که واسه کسی مثل من قلم چی نمیرم و به جاش تو آزمونای گــــــاج شرکت میکنم چاره چیه؟؟؟ میشه ما هم یه تایپک در مورده آزمونای گـــــاج بزنیم؟؟؟ کســـــایی هستن اینجا تو آزمونای گــــــاج شرکت کنن؟؟؟

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

سلام به شما... حتی شما دوست عزیز! این تایپک شما موضوعش خیلی خوبه و می تونه مفید واقع بشه!
خواستم این مطلبو بگم که واسه کسی مثل من قلم چی نمیرم و به جاش تو آزمونای گــــــاج شرکت میکنم چاره چیه؟؟؟ میشه ما هم یه تایپک در مورده آزمونای گـــــاج بزنیم؟؟؟ کســـــایی هستن اینجا تو آزمونای گــــــاج شرکت کنن؟؟؟

بله قطعا میشه زد
خودتون بزنید؛توی انجمن آزمونهای آزمایشی
من با هماهنگی آقای خلینا این کار رو میکنم و سنجش هم بهش اضافه خواهد شد
اگرقبلش با یکی از ناظم ها هماهنگ کنید بهتره
موفق باشید:)

[MENTION=8380]imi007[/MENTION]
‏(اینقدر پستتون زیاد بود نقل و قول نکردم!‏:دی)‏
یه نگاه به پست اول بندازید لطفا!‏
قراره آزمون رو به نقد و بررسی بذاریم؛نه دانش آموزان شرکت کننده در آزمون رو!‏
‏*آشی*‏ یعنی چی آخه؟؟؟:4:
من هم هدفم از زدن مثال آقای.... و خانم.... به عنوان دانش آموز برتر این بود که بگم شدنیه به برنامه برسید!‏
‏(لطفا بحث رو ادامه ندید!)‏

Mahdi-B25

Well-Known Member
لایک ها
257

این آزمون ترکوندم !!!! ترازم شد 7800 !!!

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

دوست عزیز!!!!‏
دقیقا کدوم آزمون منظورتونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آزمون ۱۲مهر؟؟؟؟؟؟؟
خب الان چرا میگید؟؟؟؟؟؟؟
اگر هم آزمون ۲۵ بهم منظورتونه چرا اینجا مینویسید؟؟؟؟؟؟؟
من واسه هر آزمونی تاپیک میزنم!خب برید تو تاپیک خودش بنویسید!!!!!!!‏
:-‏@‏

Mahdi-B25

Well-Known Member
لایک ها
257

دوست عزیز!!!!‏
دقیقا کدوم آزمون منظورتونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آزمون ۱۲مهر؟؟؟؟؟؟؟
خب الان چرا میگید؟؟؟؟؟؟؟
اگر هم آزمون ۲۵ بهم منظورتونه چرا اینجا مینویسید؟؟؟؟؟؟؟
من واسه هر آزمونی تاپیک میزنم!خب برید تو تاپیک خودش بنویسید!!!!!!!‏
:-‏@‏
چه گاردی گرفتید ... یاد ناظم مدرسمون افتادم ....... من تازه عضو سایت شدم .... . اینم واسه آزمون 12 مهر بود .....

ازمون 25 بهمن که فقط وظیفه اش پایین کشیدن میانگین تراز بود .....

بالا