آزمون 9 اسفند 1392 موسسات قلم چی و گزینه 2

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
سلام عزیزان من:4:
امیدوارم که آزمون خوبی رو پشت سر گذاشته باشید و از این آزمون هم درس گرفته باشید:)
طبق روال هر جمعه این تاپیک برای این ایجاد شده که شما بیاین راجع به آزمون و کیفیت سوالات و حواشی آزمون و میزان پیشرفت یا احیانا پس رفت خودتون صحبت کنبد
فقط من هنوز شک دارم که آزمون گزینه 2 هم امروز برگزار شد یا نه
اگر کسی میدونه بگه...
و طبق قانون معهوده ی سایت خواهشمندم اسپم نذارید و زمینه ی اسپم سازی و بحث های دو نفره رو فراهم نکنید
پیشاپیش از همه ی شما کاربران گرامی که قصد شرکت در تاپیک رو دارید
و از همه ی ناظمین محترمی که قصد نظارت بر تاپیک رو دارند
سپاسگزارم...
باتشکر:)
s.ahmadi

لایک ها taha

karan

New Member
لایک ها
24
پاسخ : آزمون 9 اسفنئ 1392 موسسات قلم چی و گزینه 2

نه ازمون گزینه دو ۲۳ همین ماه است

لایک ها
74
پاسخ : آزمون 9 اسفنئ 1392 موسسات قلم چی و گزینه 2

سلام , آزمون خوبی بود من ترازم یه کم افت کرد و شد 6207 برنامه ریزی منسجمی نداشتم برای اون دو هفته , اما واقعاً من کلاً از آزمون دادن خوشم می آید و فکر می کنم که با این کار سعی می کنم نقاط قوت و ضعفمو بشناسم نه این که هدف از آزمون رو فقط رتبه و تراز بدونم این جوری واقعاً خوب نیست و هیچ کسی با این طرز فکر نتیجه نهایی رو نمی گیره ....
برنامم برای 23 اسفند هم اینه که آزمون ها + دفترچه های غیر حضوری که خود کانون می ده رو سوالاتشو حل کنم و تمام این کار ها با تکیه بر کتاب درسی انجام بشه یعنی برای رفع هر اشکالی اگر پیش اومد اون سوال و جوابشو دقیقاً با کتاب درسی منطبق کنم من که از تابستون دارم آزمون می دم این روشم بوده برای آزمون های جامع و خیلی هم خوب نتیجه گرفتم در اونا راستی از هر سوالی که غلط می زنید حتماً یک کته ای بنویسید و روز یا روزهای قبل آزمون مرورشون کنید خیلی عالیه و این که برای مطالب جدید که توی آزمون می یاد مطالب رو کامل از روی کتاب درسی بخونید فکر کنم وقت کمی می گیره چون کلاً تمام موسسات روی نیم سال دوم جوری آزمون می ذارند که هم تمرکز بچه ها زیاد باشه با بودجه بندی کم و هم این که از خستگی هایی که توی این دوره برای هر کسی پیش می یاد جلوگیری کنند .....

امیدوارم همه در آزمون بعد 23 اسفند موفق باشند و به اهدافشون هم برسند ان شاء الله ....

بالا