آنچه مارا المپیادی میکند

لایک ها
251
سلام دوستان
به نظرتون آیا فقط هر کی مدال میاره المپیادی شده یا نه؟
اگر نه به چه کسی میشه گفت المپیادی؟
منتظر پاسخ هاتون هستم

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216
پاسخ : آنچه مارا المپیادی میکند

کسی که المپیاد میخونه المپیادیه

لایک ها
60

المپيادي كه يك لفظه البته اين اصطلاح تو مدارسي كه كمتر توي فكر اينجور مسايل اند وقتي به كسي اطلاق ميشه اون طرف يعني خيلي خفنه ولي تو مدارسي كه رو اين موضوع جدي كار ميكنن كلا لفظ بي معني ايه چون همه المپيادي ان ولي در كل نميدونم ربط به موضوع داره يا نه ولي به نظر من المپياد يه بازي برد برده فكر نكنم كسي ازش در واقعيت ضرر كرده باشه چون آدم از وقت هاش استفاده ميكنه.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

برام بنيادِ اين تاپيك سواله !!
كلِ اين سايت داره مي گه هركي المپ خوند المپياديه ، المپياد فقط به مدال و طلا و اينا نيست اون وقت ملت تاپيك مي زنن اين سوالات كليشه اي رو مي پرسن ..:|
به قول فاميل دور : من ديگه حرفي ندارم..:|

لایک ها
120

التوی جمع عمومی دانش اموزان به کسی میگن المپیادی که المپیاد خونده یا درس خوندنش در حد المپیاد یا ادم باهوشیه!!

chimica

New Member
لایک ها
256

من فقط نظر شخصی خودم رو بیان میکنم..
المپیادی کسی نیست که مدال گرفته باشه...
المپیادی کسیه که تلاشش رو کرده...کسیه زحمتش رو کشیده...حالا ممکنه نتیجه بده و مدال بگیره و یا تلاشش به اندازه دیگران کافی نبوده و شاید اصلا مرحله اول رو هم قبول نشده باشه...
المپیادی کسیه که یادگرفته چجوری درس بخونه....
المپیادی کسیه که از خوندن اون رشته المپیادش لذت برده و بعد از سوگواری برای المپیاد ناکامش...بازم اگر کسی ازش بپرسه چرا رفتی المپیاد؟وقتتو تلف کردی...میگه: به هیچ وجه...من وقتمو سر چیزی گذاشتم که بهش علاقه داشتم...
یه درددل کوچک هم میخوام بکنم...امیدوارم حذف نشه:)
نمیدونم مردم ما چرا اینجورین؟
کسی که ساعت ها وقتشو میذاره تا یه بازی کامپیوتری رو تا تهش بره...وقت تلف نکرده...
کسی که بار ها و بارها بازی 2048 رو تو گوشیش بازی کرده تا رکورد بزنه وقت تلف نکرده...
کسی که نصف بهترین ساعت های روزش رو درحال چرخ زدن تو اینترنت و صفحه های اجتماعیه و پستای مسخره و بی هدف رو میخونه و لایک میکنه وقت تلف نکرده...
اونوقت کسی که مثلا نشسته یه رشته تخصصی مثه فیزیک رو خیلی خوب خونده...حتی اگر از دید عوام هیچ نتیجه ای نگرفته ...وقتش رو تلف کرده...
من کاری به بقیه ندارم...
اما هروقت از من میپرسن چرا نشستی هی شیمی خوندی؟آخرشم هیچی نشدی...فقط میگم:
هه...من وقتی نصفه دوستام داشتن کلش آف کلنز و ورد آف وارکارفت بازی میکردن و نصفه دیگشونم تو قهوه خونه بودن...نشستم کاری رو کردم که هم بهش علاقه داشتم و هم اطلاعاتمو بیشتر کرد و هم مغزم رو زنده و فعال نگه داشت...
موفق باشید
بدرود

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

از دید خودم میگم . نگاه معمولیش همینی هستش که رفقا گفتن . هر کی المپیاد میخونه رو میگن المپیادی . اما بنظر من یه المپیادی باید اول اخلاق مداری داشته باشه .
یعنی خلق و خوش هم المپیادی بشه .
مثلا یه نمونه کوچیکش یکی از رفقای ما بود که اتفاقا امسال هم قبول شد . اون دید قبول شده اما چون دید سایر رفیقاش قبول نشدند و ناراحتند اونم ناراحت شد .
اما نقطه مقابلش : یکی قبول میشه میاد هی میزنه تو سر کسی که قبول نشده میگه هه قبول نشدی ؟؟
البته این مورد دوم شاید تو بین بچه های یه مدرسه اصلا صادق نباشه اما به هرحال دیگه .
آدم باید تکلیف خودشو مشخص کنه اومده صرفا برای مدال یا اومده که وقتشو برای چیزی که دوسش داره بذاره . اگه برای مدال اومدی خب اگه خدای نکرده قبول نشی به هدف نرسیدی و کارت عملا تموم شدس اما اگه برای خود اون درس اومدی المپیاد که خب اگه خدا نکرده قبول نشدی که به هدفت رسیدی اما اگر هم قبول شدی که نور علی نور . هم موفقیت کسب کردی هم به هدفت رسیدی .

Armin_elmi

New Member
لایک ها
117

آنچه مارا المپیادی میکند تلاش است نه طلاش :)

بالا