احتمال

evo_society

Active Member
لایک ها
26
سلام فرمول های تستی یا بعضی از نکته های میانیر مسائل احتمال رو کسی می دونه حل برخی مسائل به روش عادی بسیار وقت گیره شنیدم بعضی تیپ مسائلش فرمول های تستی داره ممنون .....

saideh

New Member
لایک ها
156
پاسخ : احتمال

سلام اره داره بذار احتملا تا شب برات بفرستم...پرسیدم از چنتا استاد میگن راه تستی نداره فقط باشکل میشه....احتمال تستی نمیشه بستگی به تجربهات داره که بتونی سریعتر حدس بزنی....بازم اگه راه حلی پیدا کردم میفرستم برات:65:

آخرین ویرایش توسط مدیر

evo_society

Active Member
لایک ها
26

سلام اره داره بذار احتملا تا شب برات بفرستم...پرسیدم از چنتا استاد میگن راه تستی نداره فقط باشکل میشه....احتمال تستی نمیشه بستگی به تجربهات داره که بتونی سریعتر حدس بزنی....بازم اگه راه حلی پیدا کردم میفرستم برات:65:
ممنون چطوری سوال هاشو تجزیه و تحلیل کنم ؟؟؟؟ خیلی وقت میبره تازه فیزیکم هست .....

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

راه های که توی کنکور اسان است چطوره ؟؟؟ میگن راه های خوبی داره

MAHSA79

New Member
لایک ها
19

سلاااامم دوستان شما بگین تستای فیزیکو چطوری بزنیم؟بخدا من تو قلم چی بیشتر ار 40درصد نمیتونم

saideh

New Member
لایک ها
156

فیزیکووالانمیدونم....احتمال من کل تابسونوروش سوال حل کردم.امیربایدسوال زیادحل کنی تادست بیاد.....هرتیپشو یه جورخاصی حل میکنن بستگی به سوال داره.بعضی سوالام باشکل زودترحل میشه.من خودمم بااینکه زیادسوال حل کردم بانمونه وسطحهای مختلف بازم بعضی وختاگیج میشم.فیزیکم اگه بازی بافرمولاروبلدباشی حله که من همچی توانایی ندارم.بچهامنم تگ کنین امیرتگم کن هرموضوعی که بودممنون

evo_society

Active Member
لایک ها
26

سلاااامم دوستان شما بگین تستای فیزیکو چطوری بزنیم؟������������������������بخدا من تو قلم چی بیشتر ار 40درصد نمیتونم
راستش رو بخواین منم بیش از 10 درصد نمی تونم بزنم ولی یه رفیق دارم با کتاب الگو 67 درصد میزنه

saideh

New Member
لایک ها
156

وااای من احتمالوخیلی دوس دارم وتقریبا80یا90میزنم....خیلی درس شیرینه!!!گفتم که بایدبیشتروقت بذاری تمرین
بیشتر حل کنی!!!!!سوال میپرسی راهنماییت میکنم گوش کن انجام بده یا سوال نکن.من راهنمایی اشتباه نمیکنم تجربه دارم که میگم....میشناسیم که....

بالا