لایک ها
38
سلام بر تمام دوستان المپیادی!
خیلی سعی کردم این موضوع رو فراموش کنم امّا نشد.چشم هام به بنر بزرگی که تو حیاط مدرسه نصب شده خیره شده بود.روی بنر با خط درشت قرمز نوشته بودند:استمرار موفقیت نصادفی نیست.در کمال ناباوری اسم آقای الک بدرویا رو بین مدال آوران مجتمع فرهنگی -آموزشی(!) علامه طباطبایی دیدم.در حالی که مطمئن بودم ایشون تو دبیرساتان انرژِی اتمی تحصیل میکردند. مگه میشه یه نفر برای دو تا مدرسه تو المپیاد شرکت کنه؟وقتی از چند تا از معلم ها درباره موضوع سوال کردم فهمیدم که مجتمع مذکور با اهدای یک دستگاه خودرو به آقای بدرویا،رضایت ایشون برای ثبت نام در سال چهارم جلب کرده وباقی ماجرا...
از نظر شما این جور موفقیت ها ارزشی داره؟چرا باید مدارس غیرانتفاعی کشور ما دست به چنین کاری بزنند؟قصد حمایت ندارم امّا باید این موضوع رو هم اضافه کنم که در سال های اخیر دبیرستان انرژی اتمی چند تا برترین دانش آموزان علامه طباطبایی رو قبل از کنکور ثبت نام کرد ویک جور هایی علامه هم با این کار تلافی کرد.

tressa

New Member
لایک ها
128
پاسخ : استمرار موفقیت تصادفی است!

چی میشه گفت!!!!!!!!!!!!! ازین کارا زیاد هست. ما که سرمون تو لاک خودمونه.

aryana13

New Member
لایک ها
1

من هم تو علامه ام. امروزم از معما قضیه رو شنیدم مثل این که آقای بدرویا می خواسته بره رشته کامپیوتر اما آقای حجاریان (مدیر دبیرستان انرژی اتمی) مخالفت شدیدی می کنه بعدش آقای بدرویا می خواسته مدرسه ا ترک کنه که بهش می گن چون ما برای طلای جهانی تو 50 میلیون خرج کردیم تو هم 50 میلیون بده بعد برو که پدر آقای بدرویا حاضر شده این مبلغ رو پرداخت کنه به شرط این که موضوع رفتنش روی صفحه اول سایت انرژی اتمی بیاد که مدرسه مخالفت کرده و ایشون خودش به علامه اومده و این جوری نبوده که با ماشین به علامه بیاد.

لایک ها
38

نیازی به شرکت در المپیاد کامپیوتر نداشته.چون طلای کشوری و جهانی ریاضی(آرژانتین 2012) رو داشته.اصلا از نظر زمانی هم این موضوع جور در نمیآد!اگه به قبولی های مجتمع علامه طباطبایی در مرحله 2 تو جه کنید ،میبینید که اثری از اسم ایشون نیست.چطور به صورت خود جوش تو مرحله دوم قبول نشده امّا مدال نقره گرفته!این جور که مسئولان علامه میگن تو کامپیوتر مدال نقره گرفته!

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

mmahdit

New Member
لایک ها
174

~PanteA ~

New Member
لایک ها
147

چه اتفاقات جالبی می افتد در این حوالی ... !

farzam

Active Member
لایک ها
149

خیلی خیلی جالبه :)
یعنی واقعا اگه یه مدرسه یه مدال بیشتر داشته باشه مردم میرن اونجا؟
تهران هم عجب چشم و هم چشمی هست هاااا
بعد مثلا ممکنه یکی توی مدرسه بدی باشه ولی خودش تلاش کرده باشه و مدال گرفته باشه.خوب چه ربطی به مدرسش داره؟طرف خودش تلاش کرده.
یک سوال:مدالهای طلایی که عضو تیم میشن باید پیش را بخوانند یا نه؟

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

خیلی خیلی جالبه :)
یعنی واقعا اگه یه مدرسه یه مدال بیشتر داشته باشه مردم میرن اونجا؟
تهران هم عجب چشم و هم چشمی هست هاااا
بعد مثلا ممکنه یکی توی مدرسه بدی باشه ولی خودش تلاش کرده باشه و مدال گرفته باشه.خوب چه ربطی به مدرسش داره؟طرف خودش تلاش کرده.
یک سوال:مدالهای طلایی که عضو تیم میشن باید پیش را بخوانند یا نه؟
بله ولی بعضیا امتحانا رو تک ماده میکنن خیلی حال میده میگن:4:

sorooshz

New Member
لایک ها
90

سلام دوستان
به نظرتون با حرف زدن ما در باره ی این موضوع قراره چه اتفاقی بیفته!؟
در ضمن اگر این موضوع حل بشه , سودش برای ما چیه!؟

farzam

Active Member
لایک ها
149

بله ولی بعضیا امتحانا رو تک ماده میکنن خیلی حال میده میگن:4:
خب اینجوری ضرری نداره؟
یعنی مثلا اگه یکی ترم اول و دوم و مستمر ا و 2 را 0 بگیره ایا میتونه بی هیچ مشکلی بره دانشگاه؟
اگه بشه که خیلی حال میده.
اگه اصلا نره مدرسه چی؟

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

نمیدونم شایدم بتونین اون سالو جهشی بخونین و نیمه حضوری کنین من اطلاعاتم در این مورد کمه!

بالا