وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171
پاسخ : اعضاي تيم ملي المپياد زيست شناسي ٢٠١٤ اعزامي به اندونزي

یا مثلا یه بچه ای میره هر چی علف دمه دستشه برمیداره میاره بعد این طلاها دونه دونه نگاه میکنه میگه این فلان چیزه این ویژگی هاشه بعضیا دهنشون وا میمونه میگن:آآ!باخ سن الله من دییردیم به بولار هامیسی سوزو ده!دمه آدی زادی واریمیش!گورنه ده هرزادی باشاریر !گوروسن نمنه اوخیب؟!ساغ الی باشیما و....(این جملات حقش فقط با زبان آذری ادا میشد!ترجمه بکنمم پیشیه بزمه میشه!:98:)

عجيب اشناست اين حرفا!!!

elistiyan

New Member
لایک ها
379

عجيب اشناست اين حرفا!!!
اول قیسمتی شاید ولی بقیه سی چوخ یاواش دیییلده فیکر اله میرم....!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

E.coli

New Member
لایک ها
211

اول قیسمتی شاید ولی بقیه سی چوخ یاواش دیییلده فیکر اله میرم....!!!!!!!!!!!!
فک کنم یکی از دوستامون ، واقعا جاش اینجا حس یشه ، ایستین میشه صداش کنی ؟ ز.ح رو میگم !
ایا ایشون همون مدال طلایی نبودن ، ک وقتی همه پر استرس بودیم اومدن بهمون کلی انرژی دادن و گفتن همه تون قبولید میرین دوره رو میترکونین و از این حرفا ، take it easy کنید ....هدف همه یکی ی ، مهم مسیره ...مگه ن؟؟!

elistiyan

New Member
لایک ها
379

فک کنم یکی از دوستامون ، واقعا جاش اینجا حس یشه ، ایستین میشه صداش کنی ؟ ز.ح رو میگم !
ایا ایشون همون مدال طلایی نبودن ، ک وقتی همه پر استرس بودیم اومدن بهمون کلی انرژی دادن و گفتن همه تون قبولید میرین دوره رو میترکونین و از این حرفا ، take it easy کنید ....هدف همه یکی ی ، مهم مسیره ...مگه ن؟؟!
این احساس که میگی دلیلش اینه که ایشون همیشه همه جا حضور دارن و هستن اینم جاشون نیست که حس میشه خودشه!:p

ز.ح بالا!آی ز.ح!هاردا سان چیخ بیر دیقه گل بورا بالا!

بله ایشون اومدن بی هیچ شناختی(100%برای روحیه دادن و.....)شروع کردن گفتن شما که برین دوره و.... ما هم گفتیم:بیز هله مرحله2 سینده گالمیشیخ و ....
یادته یکی از بچه ها گفت:وورده م1 دن چیخدیخ.... ایشون گفتن:یو به گلین م1 دن ده چیخمین!
یادش بخیر!

Marshall

New Member
لایک ها
970

دوستان مطمئن نیستم ولی فکر کنم امسال بدون اینکه بین هشت نفر ازمون بگیرن 4 نفر انتخاب کردن ... (البته بازم میگم ، فکر کنم...)

دیگه تاپیک هم کاملا از بحث اصلی خارج شده و تبدیل به بحث های دو نفره شده ...

فکر نکنم ادامه تاپیک چیزی جز شلوغ تر کردن تالار به دنبال داشته باشه ...

با احترام بسته شد...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا