اعلام مشکلات برگزاری المپیاد شیمی جهت ارجاع به باشگاه دانش پژوهان جوان

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام و خسته نباشید،
اگر پیشنهاد یا انتفادی نسبت به برگزاری المپیاد در حوزه شما وجود دارد با حوصله بنشینید و آن را به طور واضح بنویسید. ذکر نام شهر، نام حوزه و بقیه اطلاعات میتواند یاری کننده ما در جهت رسیدگی به موضوع باشد.
پس از جمع آوری تمام نظرات شما (تا آخر اسفند 1387) آنها را به باشگاه دانش پژوهان جوان انتقال خواهیم داد.
از ارسال پستهای نامفهوم و غر زدن های بدون دلیل خودداری فرمایید، به سرعت حذف میشود. :evil:

در پناه خدا :twisted:

mp_student

New Member
لایک ها
0
با عرض سلام در سوال 27 به جای لفظ50µg/m3ازلفظ50g/m3µاستفاده شده است که موجب سردرگمی شده است
واکنش ها عکس نوشته شده است ومعلوم نبود کهH∆واکنش خواسته شده را حساب کنیم یا عکس آن را :(

باتشکر

afshin

New Member
لایک ها
71
اگه اشکالاتو می خواهید ارجاع بدید..لطفا دفترچه ی سوالاتو بدید دست رئیس باشگاه... :!:

icho09

New Member
لایک ها
0
حوزه ی ما در زیر زمین وبا نور بسیار کم و دانش آموزان آن مدرسه در بالا داشتند ورزش می کردند و سر و صدا بسیار زیاد بود و تا 9:20 داشتند اسامی را می خواندند تا پاسخ نامه هایشان را بگیرند و تمرکز ما را به هم ریخته بودند..... :(
حوزه:تهران-دبیرستان شهید باهنر :(

honey

New Member
لایک ها
42
حوزه ی المپیاد شیمی ما عالی بود.از همه ی مسئولین محترم فرزانگان تهران ممنونم.

chemistkurd

New Member
لایک ها
0
با سلام
تایپ سوالات بسیار بد بود جرم اتمی بعضی از عناصر مانند جیوه رو که لازم بود نداده بود معادلات در اکثر موارد برعکس نوشته شده بودند و در یک کلام با بی حوصلگی و دقت کافی سوالات رو آماده کرده بودند خواهشن به باشگاه ارجاع بدید که یه مقدار دقت و حوصله به خرج بدن :(

vbokaeian

New Member
لایک ها
2
دقیقا منم با chemistkurd موافقم.بعضی از واکنش ها فلش نداشت،بعضی ها فلش چپه داشت...یکی دو جا هم جرم های اتمی و مولکولی لازم رو نداده بودن.علم غیب که نداریم که...
می دونم الان برای این حرفا زوده ولی به نظر شما کف چقدر بوده؟

vbokaeian

New Member
لایک ها
2
منم فکر کنم از دوره های قبلی مشکل تر بود.البته خوب داشتم پیش میرفتم،یکدفعه مسئول حوزه گفت 25 دقیقه بیشتر وقت ندارین...قلبم ریخت...برای اولین بار چنین احساسی بهم دست داد.حتی برای امتحانای سخت مدرسه چنین احساسی نداشتم.حس کردم فشارم داره میافته...از ته دل از خدا خواستم کمکم کنه.چندین سوال دیگه رو تونستم بزنم.تا ببینم خودش چی می خواد...

victory

New Member
لایک ها
1
سلام.منم موافقم از دوره های قبل سخت تر بود.به شدت اشکال تایپی داشت.واکنش ها برعکس نوشته شده بود.بعضی از جرم های اتمی مثل جیوه را نداده بود.به نطرتون کفش چقدره؟؟

afshin

New Member
لایک ها
71
افشین

vbokaeian گفت
منم فکر کنم از دوره های قبلی مشکل تر بود.البته خوب داشتم پیش میرفتم،یکدفعه مسئول حوزه گفت 25 دقیقه بیشتر وقت ندارین...قلبم ریخت...برای اولین بار چنین احساسی بهم دست داد.حتی برای امتحانای سخت مدرسه چنین احساسی نداشتم.حس کردم فشارم داره میافته...از ته دل از خدا خواستم کمکم کنه.چندین سوال دیگه رو تونستم بزنم.تا ببینم خودش چی می خواد...
چقدر با هم تفاهم داریم..منم مثل تو بودم... هی روزگار...

kavosh

New Member
لایک ها
75
منم تاکید می‌کنم که تایپ سوالا افتضاح بود!
:( :( :(
آخه این چه واکنشایی بود؟!
:roll: یعنی چی؟ واقعا چه معنی داره؟!
60 تا سوال؛ این همه اشکال تایپی !!! :( :roll:
اگه بلد نیستن می‌گفتن خودم براشون تایپ می‌کردم !
چرا جرم جیوه رو نداده بودن؟! :?

xyxy

New Member
لایک ها
0
خیلی مسخره اس که توی ازمونه به این مهمی قبل از برگزاری هیچکس سوالاتو چک نکنه تا اشتباهات تایپی رو تصحیح کنه :eek: انگار فقط میخواستن یه ازمونی برگزار کرده باشن :(

vbokaeian

New Member
لایک ها
2
اضطراب خودمون سر جلسه کم بود، اضطراب دوباره و سه باره و... خوندن سوالات(غافل از اینکه حتی 2 ساعت هم برای چک کردن این سوالات صرف نکردن)هم روش.
دلمون خوشه به خدا!

kavosh

New Member
لایک ها
75
یعنی واقعا المپیاد ارزش اینو نداره که سوالا رو چند بار قبل از آزمون چک کنن ؟!
واقعا عجیبه !!! :( :? :eek:

zaniar1992

New Member
لایک ها
0
حوزه ی همدان 5 دقیقه وقت کم دادن!!!!!! طرف 5 دقیقه حرف الکی زد ، اونارم حساب کرد!

[hr:7628eeba0f]

از طرف مدیر ویرایش شد!

elinaz

New Member
لایک ها
1
به نظر من که باید اون سوالی که میگفت این چه نوع واکنشیه گرماده یا گرماگیر(همون تجزیه که آب تبلورم داشت) رو حذف کنن.چون واقعا ظلمه اگه حذف نشه. :idea:
در مورد تایپ سوالاتم که دیگه اصلا هیچ بحثی نکنیم بهتره.

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
elinaz گفت
به نظر من که باید اون سوالی که میگفت این چه نوع واکنشیه گرماده یا گرماگیر(همون تجزیه که آب تبلورم داشت) رو حذف کنن.چون واقعا ظلمه اگه حذف نشه. :idea:
در مورد تایپ سوالاتم که دیگه اصلا هیچ بحثی نکنیم بهتره.
واقعا اگه حذف نشه خیلی... هستن!
المپیاد مثلا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعد می گن چرا فرار مغزها داریم!!!!!!!!! :!:

لایک ها
0
آقا سوالات استاندارد نبود بعضیاش چند جوابی بود بعضیاشم جواب نداشت تایپشم آشغال بود دیگه شورش درآوردن 60 تا سوال و این همه اشتباه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

بالا