BIOSAM

New Member
لایک ها
804
پاسخ : اعلام نتایج کنکور سراسری 94

سلام به همه(حتی شما دوست عزیز!)
131 منطقه 3
پزشکی،دانشگاه علوم پزشکی شیراز

r-shvir

New Member
لایک ها
230

میم شیمی دانشگاه تهران

saideh

New Member
لایک ها
156

مث اینکه کسی توجه نمیکنه نع؟؟؟؟؟بچه ها خواهش کردماااااااااااااا خوووووووووووووووو
...............لطفا درصداتونو حدودا بگین.........و اینکه بنظر خودتون سطح سوالات کنکور رو ارزیابی کنین...........
لطفا تجربیاتتونو در اختیار ما هم بذارین
خووووووو...............:(

آخرین ویرایش توسط مدیر

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

مث اینکه کسی توجه نمیکنه نع؟؟؟؟؟بچه ها خواهش کردماااااااااااااا خوووووووووووووووو
...............لطفا درصداتونو حدودا بگین.........و اینکه بنظر خودتون سطح سوالات کنکور رو ارزیابی کنین...........
من یه جا قبلا توضیح داده بودم. درصد ها الان اون چنان موثر نیس ،ینی هست منتها معدل خیلی مهمه. درصدای من واقعا بهتر از یکی از دوستام هست . اما من معدلم ۱۸.۴۵ بود و اون ۲۰ . اما رتبش ۳۰۰ شد و من ۱۰۰۰. اگه سوال دارین تو صفحم بذارین

ریحانه

New Member
لایک ها
232

اینکه درصد کدوم درساتون بهتر بوده مهمه، اینکه در درصداتون تعادل حفظ شده باشه خیلی مهمه، اتفاقا مطمئنا درصد ها خیلی مهم تر از معدله، سازمان سنجش بارها گفته ک تاثیر معدل نهایی رو قبول نداره، پس حتما حواسشون ب تاثیر درصد ها هست

لایک ها
3,082

به نام خدا

سلام به همه دوستان

بنده رتبه 188 منطقه دو بودم و مهندسی عمران دانشگاه صنعتی شریف قبول شدم. ان شا الله که رشته خوبی از آب در بیاد!:173:

Mahdi-B25

Well-Known Member
لایک ها
257

به نام خدا

سلام و تبریک به همه ی دوستان

بنده هم مهندسی برق - دانشگاه تهران با رتبه 96 منطقه دو

پ.ن: اندر مصائب قبولی در دانشگاه تهران اینه که وقتی میگم برق تهران قبول شدم، میگن کدوم دانشگاهِ تهران؟:179: در این لحظه است که می خوام یا خودم یا مخاطب رو از بالای برج میلاد بندازم پایین:4:

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

اینکه درصد کدوم درساتون بهتر بوده مهمه، اینکه در درصداتون تعادل حفظ شده باشه خیلی مهمه، اتفاقا مطمئنا درصد ها خیلی مهم تر از معدله، سازمان سنجش بارها گفته ک تاثیر معدل نهایی رو قبول نداره، پس حتما حواسشون ب تاثیر درصد ها هست
سلام،صد درصد درست هست که تأثیر درصدهای کنکور بیشتره اما اصلا و ابدا سازمان سنجش نگفته معدل نهایی اهمیت نداره یا قبول نداره!!!فرمایشتون بس عجیب بود!!و اینکه هرسال میزان درصد ها متفاوته خطاب به تمام کنکوری های عزیز و دبیرستانیها:
خودتون رو درگیر درصد های قبولی و رتبه و... نکنید!این ها حاشیه هستند و فقط وقتتون رو میسوزونند!شما با خودتون مسابقه بدید وسعی کنید هر آزمون و هرروز بهتر از قبل باشید و خودتون رو به حاشیه امن برسونید!حاشیه امن تون هم در آزمون ها طبق تراز مشخص هست!موفق باشید

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

امیدوارم به عرایض بنده توجه کرده باشید:3:

ریحانه

New Member
لایک ها
232

من گفتم قبول نداره(ب خاطر تقلباتی ک در امتحانات نهایی میشه) ولی نگفتم تاثیر نمیده، مطمئنا تاثیر داره ولی اینکه میگن بیشتر معدل، اصلا درست نیست
بله درگیر درصد ها نشید ولی ب ضرایب با توجه ب زیر گروه ها توجه کنید

بالا