المپیاد آزمایشی شیمی

ariamoezzi

New Member
لایک ها
0
دبیرستان استعدادهای درخشان شهید رجایی با همکاری آقای عباس سرمایه قصد برگزاری یک المپیاد آزمایشی شیمی را دارد.
علاقه مندان برای شرکت در آزمون با ایمیلwww.aria.moezzi@yahoo.com ارتباط برقرار نمایند.
زمان آزمون:جمعه 3 اردیبشت ساعت 7:30
مکان:تهران -اسلام شهر-نرسیده به میدان نماز
توجه:تعداد شرکت کنندگان محدود می باشد.
خواهشمند است تمامی علاقه مندان قبل از هر گونه اقدامی با ایمیل فوق ارتباط برقرار نمایند.
زمان ثبت نام تا پایان روز چهارشنبه می باشد.

با تشکر

لایک ها
521
بله، جامعه آماری(!) خوبی هم داره و بچه های خوبی(!) هم میان... ما که هستیم، بقیه دوستان هم دوست داشتن بیان که فکر میکنم مفید باشه...

a_sarmayeh

New Member
لایک ها
6
با سلام.
با توجه به [HIGHLIGHT=#ffffff][HIGHLIGHT=#00b050]کمبود المپیاد آزمایشی[/HIGHLIGHT] [/HIGHLIGHT]شیمی در سطح مرحله2 و آشنا نبودن با [HIGHLIGHT=#ffffff][HIGHLIGHT=#00b050]جو آزمون[/HIGHLIGHT]،امسال [/HIGHLIGHT]تصمیم بر این شد که در یکی از مراکزی که در سطح المپیاد مطرح هستند آزمون آزمایشی برگزار کنیم.
به همین دلیل روز [HIGHLIGHT=#00b050]جمعه 3/2/89 [/HIGHLIGHT]اولین دوره این آزمون آزمایشی در [HIGHLIGHT=#00b050]مرکز آموزشی تیزهوشان شهید رجایی[/HIGHLIGHT] برگزار می شود.
شرکت در این آزمون به صورت [HIGHLIGHT=#00b050]رایگان[/HIGHLIGHT] می باشد و علاقه مندان می توانند با تماس از طریق [HIGHLIGHT=#00b050]پست الکترونیکی[/HIGHLIGHT] در این آزمون ثبت نام نمایند.
آدرس پست الکترونیکی: aria.moezzi@yahoo.com
[center:b9ed6794a5] [/center:b9ed6794a5]
[center:b9ed6794a5] [/center:b9ed6794a5]
[center:b9ed6794a5] با تشکر[/center:b9ed6794a5]
[center:b9ed6794a5] سرمایه[/center:b9ed6794a5]

amir-tavakoli

New Member
لایک ها
521
با تشکر از آقای عباس سرمایه که این لطف رو در حق بچه های المپیاد شیمی کردن... واقعا ممنون

ariamoezzi

New Member
لایک ها
0
با توجه به مشکل سایت زمان ثبت نام تمدید شد.
علاقمندان تا پنج شنبه شب به ای دی شخصی من پیغام بزنند یا با ایمیل فوق ارتباط برقرار نمایند

a_sarmayeh

New Member
لایک ها
6
سلام دوستان.
تصحیح برگه ها نهایی شد.
برای اطلاع از نتایج می تونید تماس بگیرید.
این رو هم اضافه کنم که آزمون یه مقدار جون دار بود و سطح علمی اونایی که شرکت کردن خیلی خوب بود.
همین جا به همشون تبریک میگم.

بالا