lady-chemist

New Member
لایک ها
7
خوب میدونم که اسم تاپیک مسخرست !چون همه میدونن المپ فقط واسه دوما و سوماست .ولی آیا واقعن هیچ راهی وجود نداره که چهارم ها ها هم شرکت کنن!؟!ما دوم که بودیم نمیشد مرحله دو بدیم !اومدم سوم خیلی خیلس تلاش کردم و آماده بودم روز امتحان مریض بودم و نصف سوال اولو فقط جواب دادم چون حالم خیلی بد بود سر جلسه ! پیش هم که نمیشه شرکت کرد !در حالی که قوانین بین المللی المپیاد میگن که افراد 15-20 ساله میتونن شرکت کنن .

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168
پاسخ : المپیاد برای بچه های سال چهارم!

خب اون بین المللیه اینجا که نیست!!
در ضمن چون اینجا واسه طلا ها امتیاز معافیت از کنکور وجود داره بچه های چهارم نمیتونن شرکت کنن چون اگه شرکت کنن اون مدت که دوره طول میکشه و طلا ها معلوم میشن بیشتر از مدت کنکوره...یعنی طلا ها حدودا شهریور معلوم میشن و کنکور تیرهستش

lady-chemist

New Member
لایک ها
7

خوب به نظر من ربطی نداره !چون اونا که نمیخوان کنکور بدن !چرا ما باید همه چیزمون با سایر ملل فرق داشته باشه!؟!

AminYar

New Member
لایک ها
575

سیستم درست المپیاد که همه جای دنیاست از جمله کانادا اینه که طول مراحل مختلف المپیاد یک ساله است. یعنی دوره نوروزی دارند مثلا. بجای دوره تابستانی.
و اصلا اونجا فقط سال12(یعنی چهارم دبیرستان) به جهانی اعزام میشه و سالهای پایین تر مثل 10 یا 11 فقط برای دستگرمی میان. ولی خی اینجا...

lady-chemist

New Member
لایک ها
7

خوب این خیلی بده ! اگه این قانونو بردارن سطح تیم کشورمون هم بالامیره .مثلن اگه بگن سال دیگه هم میتونیم شرکت کنیم من که بازم شبانه روز شیمی میخونم و تلاشمو میکنم سطخم چند برابر بشه یعنی خودمو بکشم بالا اینطوری سطح بچه ها بالامیره . در ضمن امسال که ظاهرا اوضاع خیلی از حوزه ها بد بوده (ماشینحساب) که همین باعث شد خیلیا که حقشون بود قربانی شن(البته من ماشین حساب داشتم ولی اصن ازش استفاده نکردم چون یه سوال نصفه جواب دادم فقط) .واسه همین اگه من جای مسءولای باشگاه بودم حداقل امسال این فرصتو در اختیار به ها میزاشتم .منکه مشکلی که واسم پیش اومد شخصی بود و کسی مقصر نبود ولی اگه بهم 2دقیقه دیر ماشین حساب میدادن ساکت نمیشستم و هرطور شده حقمو مگرفتم .

AminYar

New Member
لایک ها
575

حرف شما متین ولی این موضوع نیازمند تغییر اساسی سیستم باشگاه است.
ایشالله وقتی بزرگ تر شدید و قدرتمند شدید باشگاه را متقاعد کنید.

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

...:::::میشه گفت چهارما شرکت کنن ولی سال بعد کنکور بدن یا ندن{باتوجه به نتیجه}:::::...

lady-chemist

New Member
لایک ها
7

حرف شما متین ولی این موضوع نیازمند تغییر اساسی سیستم باشگاه است.ایشالله وقتی بزرگ تر شدید و قدرتمند شدید باشگاه را متقاعد کنید.
منکه الآن هیچ کاری ازم برنمیاد ولی اگه من تو حوزه ای بودم که ماشینحساب ممنوع بود هر کاری میکردم که همرو جمع کنم و حقمو از باشگاه میگرفتم .از بچه ها تعجب میکنم که چطور از حقشون گذشتن! من الآن دستم خالیه ولی بچه هایی که مشکل داشتن باید اعتراض کنن .در ضمن به نظرم کسایی مثل جناب خلینا که حرفشون در باشگاه ارزش زیادی داره و واسه بچه ها زحمت میکشن و دلسوز بچه ها هستن باید تو این موارد هم لطف کنن به بچه ها و این مساءلو انتقال بدن به باشگاه .

Moonlight

New Member
لایک ها
533

لیدی جون حرف دل منو زد ! نمیدونم این چه قانونیه!عجیبه بخدا کارما بر عکس بقیه دنیاست .حداقل واسه نسل ما که به نوعی نسل سوخته شدیم باید این فرصتو میزاشتن !یا کسایی مثه لیدی که اتفاق بد واسشون افتاد! حیف نیست واقعن!؟!حیف که حرف دانش آموز دو قرون ارزش پیش اینا نداره !

AminYar

New Member
لایک ها
575

در مورد قضیه ماشین حساب ها شنیدم. اتفاقا خیلیا از طریق همین سایت اطلاع رسانی میکردند برای اعتراض ولی خبری باز نیامد.
آقای خلینا هم دستشون بسته است. اتفاقا یه نظر نمیاد خیلی به نطرات ایشون تو باشگاه توجهی بشه. حالا اینکه خوبه.
سر مرحله1 زیست امسال آقایون یه دفعه تصمیم گرفتن ظرفیت را یک سوم کنند! هیچ کس هم نتونست کاری بکنه. حتی آقای خلینا.
به قول گفتنی این هم بگذرد.
همون که گفتم. باید به فکر آینده بود. حرص خوردن سر چیزهای گذشته هیچ فایده ای نداره...

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

بله خیلی خوب میشه به نظرم
ولی سهمیه طلا رو هم در نظر بگیرید
و این که کنکور هم باید یدید.....یعنی هم باید کار خودتون(المپیاد)رو بکنید و هم به کار های بی ارزش(عربی و ادبیات و ...)بکنید
و احتمالا کار دومتون خراب میشه
ولی در کل با این حرف موفقم(((در ضمن من شنیدم میانگین سنی تیم های جوانی پایین اومده چیزی واسه نقضش ندارید؟؟؟؟))))

math

New Member
لایک ها
1,096

الان یک سوال برای من پیش اومده !!! میشه یک سال رو افتاد ؟؟؟؟:4:

Moonlight

New Member
لایک ها
533

بله خیلی خوب میشه به نظرمولی سهمیه طلا رو هم در نظر بگیریدو این که کنکور هم باید یدید.....یعنی هم باید کار خودتون(المپیاد)رو بکنید و هم به کار های بی ارزش(عربی و ادبیات و ...)بکنیدو احتمالا کار دومتون خراب میشهولی در کل با این حرف موفقم(((در ضمن من شنیدم میانگین سنی تیم های جوانی پایین اومده چیزی واسه نقضش ندارید؟؟؟؟))))
ببینید اگه همچین چیزی اجرا شه مگه چند نفر از طلاها پیشن !؟!مشکل خاصی واقعن به وجود نمیاد .و کسایی که طلا نگیرن میتونن سال بعد کنکور بدن .شاید از نظر خیلیا این کار مسخره باشه ولی اینو دیگه اون شخص باید تشخیص بده که چی به نفعشه و چی به ضررش !در مورد میانگین سن تیم های جهانی .اینکه میگن میانگین سن کشورهای دیگه اومده پایین به نسبت خودشونه .مثلن اگه قبلن 20 بوده شده 19 یا 19 بوده شده 18 !.البته من شنیدم ایران هم یه سال از بچه های پیش برده جهانی(یعنی چندتا از طلاها پیش بودن) و ظاهرن دلیلش هم این بوده که میخواستن نتایجشون بهتر شه که سال بعد میزبان شن !

Moonlight

New Member
لایک ها
533

منکه الآن هیچ کاری ازم برنمیاد ولی اگه من تو حوزه ای بودم که ماشینحساب ممنوع بود هر کاری میکردم که همرو جمع کنم و حقمو از باشگاه میگرفتم .از بچه ها تعجب میکنم که چطور از حقشون گذشتن! من الآن دستم خالیه ولی بچه هایی که مشکل داشتن باید اعتراض کنن .در ضمن به نظرم کسایی مثل جناب خلینا که حرفشون در باشگاه ارزش زیادی داره و واسه بچه ها زحمت میکشن و دلسوز بچه ها هستن باید تو این موارد هم لطف کنن به بچه ها و این مساءلو انتقال بدن به باشگاه .
لیدی عزیز من خودمو خفه کردم تو همین سایت ولی خیلی استقبال نشد متاسفانه .واسه باشگاهم هر چی توضیح دادیم فقط توجیهمون کردن و گفتن نگران نباشین ما به کسایی که جواب آخرشون غلطه نمره دادیم و تویی که خودتو کشتی که به جواب آخر درست برسی میتونی سرتو بزنی به دیوار !

لایک ها
326

خوب میدونم که اسم تاپیک مسخرست !چون همه میدونن المپ فقط واسه دوما و سوماست .ولی آیا واقعن هیچ راهی وجود نداره که چهارم ها ها هم شرکت کنن!؟!ما دوم که بودیم نمیشد مرحله دو بدیم !اومدم سوم خیلی خیلس تلاش کردم و آماده بودم روز امتحان مریض بودم و نصف سوال اولو فقط جواب دادم چون حالم خیلی بد بود سر جلسه ! پیش هم که نمیشه شرکت کرد !در حالی که قوانین بین المللی المپیاد میگن که افراد 15-20 ساله میتونن شرکت کنن .
این قوانین برای المپیاد جهانیه نه کشوری ...شما حتی اگه دوره هم نرید میتونید با هزینه خودتون در المپیاد جهانی شرکت کنید البته باید سن شما بین 15 تا 20 سال باشه .........

saeed94

New Member
لایک ها
60

ای بابا شماها فکر کردین اینجا کجاست . ایران یه جاییه جدا از همه ی دنیا . اینا فکر میکنن جز خودشون دیگه هیچ کس هیچی حالیش نیست . فکر میکنن خیلی میفهمن . فکر میکنن خیلی آدمای بزرگین . مثلا وایسادی جلو طرف داری اعتراض میکنی , طرف یه لبخندی تحویلت میده که از زندگیت سیر میشی . به خودت فحش میدی که اصلا من واسه چی اومدم دارم با این طرف حرف میزنم .
هییییییییییییییییییییع ..... آدم دردشو به کی بگه آخه ...

لایک ها
326

ای بابا شماها فکر کردین اینجا کجاست . ایران یه جاییه جدا از همه ی دنیا . اینا فکر میکنن جز خودشون دیگه هیچ کس هیچی حالیش نیست . فکر میکنن خیلی میفهمن . فکر میکنن خیلی آدمای بزرگین . مثلا وایسادی جلو طرف داری اعتراض میکنی , طرف یه لبخندی تحویلت میده که از زندگیت سیر میشی . به خودت فحش میدی که اصلا من واسه چی اومدم دارم با این طرف حرف میزنم .
هییییییییییییییییییییع ..... آدم دردشو به کی بگه آخه ...
یه کم امیدم خوبه ....

Moonlight

New Member
لایک ها
533

این قوانین برای المپیاد جهانیه نه کشوری ...شما حتی اگه دوره هم نرید میتونید با هزینه خودتون در المپیاد جهانی شرکت کنید البته باید سن شما بین 15 تا 20 سال باشه .........
ببخشید آقای رادرفورد میشه یه خورده بیشتر توضیح بدین ؟ ممنون میشم.

بالا