لایک ها
1
بچه ها اگه میشه راهنماییم کنید چی کار کنم.بین دو راهی گیر کردم که برم سراغ المپیاد یا کنکور.
سال اول دبیرستان هدفم المپیاد بود حدود چهل و خورده ای درصد زدم ولی قبول نشدم .بعد از اون تصمیمم به دلایلی عوض شد و واسه کنکور می خوندم ولی همین جوری گفتم امسالم المپیاد شیمی رو شرکت کنم و حدود 50 درصد زدم.
من میتونم تا روزی 6 ساعت در ایام مدرسه واسه المپیاد وقت بزارم و به شیمی هم علاقه دارم. ولی اگه المپیاد مدال نیارم از اون طرف هم کنکور پزشکی دانشگاه تهران قبول نشم واقعا برام قابل وصف نیست.از طرفی پدرم هم دبیر شیمی به همه ی منابع دسترسی دارم و سوالاتی رو که برام پیش میاد میتونم برطرف کنم.
به نظرتون المپیاد رو دنبال کنم یا بیخیالش شم؟

saiedeh

New Member
لایک ها
180
پاسخ : المپیاد یا کنکور

خیلی خوبه!اگر من جلی شما بودم المپیاد رو انتحاب میکردم البته اگر آدم ریسک پذیری هستید!

لایک ها
1

خیلی خوبه!اگر من جلی شما بودم المپیاد رو انتحاب میکردم البته اگر آدم ریسک پذیری هستید!
گیر کردم.پدرم که تصمیمو گذاشته با خودم. سال دومم که تموم شه یا شروع می کنم کتاب مورتیمر و المپیاد رو بخونم یا سه چهارتا از درسای سال سومم رو جمع کنم.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ممنون از راهنماییتون:1:

ali761

New Member
لایک ها
76

بچه ها اگه میشه راهنماییم کنید چی کار کنم.بین دو راهی گیر کردم که برم سراغ المپیاد یا کنکور.
سال اول دبیرستان هدفم المپیاد بود حدود چهل و خورده ای درصد زدم ولی قبول نشدم .بعد از اون تصمیمم به دلایلی عوض شد و واسه کنکور می خوندم ولی همین جوری گفتم امسالم المپیاد شیمی رو شرکت کنم و حدود 50 درصد زدم.
من میتونم تا روزی 6 ساعت در ایام مدرسه واسه المپیاد وقت بزارم و به شیمی هم علاقه دارم. ولی اگه المپیاد مدال نیارم از اون طرف هم کنکور پزشکی دانشگاه تهران قبول نشم واقعا برام قابل وصف نیست.از طرفی پدرم هم دبیر شیمی به همه ی منابع دسترسی دارم و سوالاتی رو که برام پیش میاد میتونم برطرف کنم.
به نظرتون المپیاد رو دنبال کنم یا بیخیالش شم؟
المپیاد با تمام شیرینی هایی که داره،سختی هم زیاد داره.مخصوصا اگه شهرستانی باشید،جو مدرستون واسه المپیاد خوب نباشه.مشاور و معلم و کلاس نداشته باشید.(که الحمدلله شما این گزینه رو دارید)
در کل المپیاد خوندن سختی های خودشو داره که کنکور خوندن اینارو نداره و حتی میتونه سال چهارم کارتو خیلی راحت تر بکنه عوضش المپیاد لذتی داره که کنکور نداره.
بهتره تا تیر ماه و با توجه به اینکه معدل سال دوم تاثیری در کنکور نداره المپیاد بخونید و بعدش تصمیم بگیرید.

zahra-mdn

New Member
لایک ها
10

هر راهی و میخوای بری اصلن مهم نیست المپیاد یکی از راه های رسیدن به هدفه...ولی اینو بدون هر راهی که میری باید تو اون راه به خودت باور داشته باشی و تمام تلاشت و کنی...بنظرم هدف تو در نظر بگیر...کسی که المپیاد میخونه اگه واقعن عاشق علمی المپیاد بخون

maryam.s.m

New Member
لایک ها
20

اگه ریسک پذیر هستید المپیاد ....

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

خوب یه چیزی بگم که باید عشق المپیاد باشین و با دیدن موفقیت های دیگران انگیزه بگیرید خوب الان میتونید برید برای خوندن واسه ی المپ ولی اگه عشق نباشه و سطح خواندنتون عالی عالی عالی نباشه موفق نمیشین!

بالا