*امتحان دین و زندگی رو می ذاریم کنار*

Selena_R

New Member
لایک ها
24
سلام...

خیلی ازدوستان میان می نویسن که امتحان دینی سخت بودو...به نظر من امتحان دین وزندگی اصلا هم خوفناکووحشتناکو سخت و ... نبود.دوستان یه کم منطقی باشین و شلوغش نکنین 2 روز از برگزاری امتحان گذشته ولی اعتراضات و...تموم نشده یکی میگه سوالا کلا تو کتاب نبودن از کره ی مریخ آورده بودنشون یکی میگه المپیادی بودن و شدیدا مفهومی یکی میگه دوباره امتحان بگیرن و هزارتا...
آخه کدوم سوالا سخت بودن ؟کدوم سوالا رو خارج از کتاب داده بودن؟قسمتهای الف و ب که دیگه خیلی تابلو بودن....در قسمت ج هم بازم سوالا فتوکپی سوالای کتاب بودن،ولی فکر کنم مشکل اصلی بچه ها سوال 12 بود که نمی دونستن مشروعیت مقبولیتو بنویسن یا اون 4 موردی که بود(زمان شناس و...) ولی طراحان سوال لطف کرده بودن و جوابشو روی سوال گفته بودن... چون اگه قرار بود اون 4 موردو می نوشتیم سوال چنین طرح میشد(دو مورد از ویژگیهای کسی که شایستگی رهبری جامعه ی اسلامی دارد را نام ببرید؟)در قسمت د هم هیچ سوالی خارج از کتاب طرح نشده بود ولی خیلی ها معتقدن که سوال 19 مشکل داشت و دو تا جواب متفاوت میشد براش نوشت ولی این سوالم کاملا واضح بود و اصلاهم مشکلی نداشت ....
اونایی که کتابو خوب خونده بودن 100% 20 می گیرن .اونایی هم که نخونده بودن به دنبال هزاران هزار ناله و اعتراض و ... هستن تا کار خودشونو توجیه کنن. این دلیلی نمیشه که چون من سوالا رواشتباه نوشتم و کم کاری کردم وکم می گیرم، بگم که ای واااااااااااااااااااااااااااای اینا چی بودن بدبخت شدیم و...بهتره دیگه بحث دینی رو تموم کنیم و به فکر امتحانات بعدیمون باشیم و خوب بخونیمشون تا بتونیم به راحتی پاسخگوی سوالات باشیم و بعد امتحان با بهانه های رنگارنگ اعصابمونو خورد نکنیم و روحیه خودمون و دوستامونو از بین نبریم...
به قول آقای توکلیموفق باشیم.

badgirl

New Member
لایک ها
14
با سلام
شما درست میگی ولی قبول کن که سوالا از جاهایی بود که اصلا فکرشم نمی تونستی بکنی خیلی با سالای دیگه فرق داشت همیشه سوالا مشابه سالای قبله اما امسال تحول اساسی کرده

یا حق

bihamta

New Member
لایک ها
345
اوووووووووووووووووووووووووووووووووووه حالا آسمون به زمین نیومده که 6 تا تاپیک در مورد دینی زدید...حالا خوبه المپیاد نبوده!!!!!!!!!

تموم شد رفت حالا حالا ها میخواید کشش بدید و حسرت بخورید...ول کنید بابا!!!!

CallofDuty

New Member
لایک ها
0
این امتحان اونجوری که من انتظار داشتم پیش نرفت...من فکر می کردم مفهومی تر میدن!
نه اینکه سوال هایی بدن که هر چی بشه براش نوشت...ولایت ظاهری ولایت معنوی

درضمن به نظر من با این حرف های
خوفناک و وحشتناک و سخت و ... داریم از فشار امتحان روی خودمون کم میکنی (آخه اگه اینطوری پیش بره با این وضع سوالا تا اخر امتحانات له میشیم
)
ولی شما راست میگین بهتره بریم سراغ امتحان های دیگه
دین و زندگی کلا ارزش فکر کردن و ناراحت شدن نداره!...بیخیالش

بالا