انتخاب رشته

x-star

New Member
لایک ها
243
سلام. همگی خسته نباشین1 شایدگذاشتن این مطلب تو ایریسک کار جالبی نباشه.(چون بیشترتون تعیین رشته کردین.) اما این مشکل.شده دغدغه ذهنی من! بالاخره نفهمیدم کدوم رشته بهتره.ریاضی یاتجربی.چرا؟؟ واسه دختر ریاضی بده ه ه؟؟آینده داره یانه؟؟؟ چه آینده ای با انتخاب هرکدوم از رشته ها جلو راهمونه؟؟ لطفا همگی ازهر رشته ای که هستین کمکم کنین.چون این تصمیم سرنوشت منو رقم میزنه.(لطفا به همه سوالا جواب بدین).ممنون.

platopluto

New Member
لایک ها
1,103
پاسخ : انتخاب رشته

سلام دوست گرام.
من میگم ریاضی.چون ریاضی ام:99:
توضیحات میخواهید بدهم.؟:دی

Ay LaR

New Member
لایک ها
2

سوالای شما سوالایی هست که من هم که تعین رشته کردم هم هنوز به نتیجه ی درست و حسابی نرسیدم .... شما فقط باید به علاقتون و استعدادتون نگاه کنین...اگر به شغلی که تو آینده پیدا میکنین علاقه داشته باشین...۱۰۰درصد آینده خوبی هم به همراه داره.....;)

x-star

New Member
لایک ها
243

سوالای شما سوالایی هست که من هم که تعین رشته کردم هم هنوز به نتیجه ی درست و حسابی نرسیدم .... شما فقط باید به علاقتون و استعدادتون نگاه کنین...اگر به شغلی که تو آینده پیدا میکنین علاقه داشته باشین...۱۰۰درصد آینده خوبی هم به همراه داره.....;)
حرف شما درست.اما همه چی که علاقه نیست؟نه؟
آینده شغلی ریاضی واسه دخترا خوب نیست.

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

حرف شما درست.اما همه چی که علاقه نیست؟نه؟
آینده شغلی ریاضی واسه دخترا خوب نیست.
کی این حرفو زده.منم اولش همین فکرو میکردم.ولی نتیجه ی تحقیقاتم(گفتگو با افراد مختلف و سرچ توی نت)به این نتیجه رسیدم که یه دختر که خیلی خوب درساشو یاد گرفته(نه فقط بخواد ترماشو پاس کنه)
موقعیت شغلی خیلی بهتری میتونه نسبت به خیلی از پسر ها داشته باشه.فقط کافیه هدفتو مشخص کنی.اونوقت همه ی تلاشتو برای رسیدن به اون هدف میکنی.مطمئنا موفق میشی.
به نظر من آدم اگر برای علاقش درس بخونه حتی اگر درآمدش خیلی کمتر از شغل های دیگه هم باشه بازم راضیه.ولی اگر بخواد به خاطر آینده شغلی چیزی که دوست نداره رو انتخاب بکنه حتی اگربه جایی هم برسه بازم شوق وعلاقه ای نداره وبه اجبار کار میکنه

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

در مورد شغل توی این کشور پسر و دختر نمیتونن شانس مثل هم داشته باشند
بنا به دلایلی!
و از آنجایی که بند پ (پارتی بازی!!!) در کشور ما طرفداران و خواهان زیادی دارد بنابراین هیچ کس به اندازه سواد و لیاقتش آش نمیخورد!
و وقتی پسران سهم کم تری از دختران در دانشگاه را دارند (کم تر از 55 % پسرند) باید از دختران در بازار های شغلی (چه ریاضی چه تجربی) بیشتر استفاده شود . که اینطور نیست
بنا براین اوضاع اینجوری میشود که میبینید!

البته این قضایا مربوط به 8 سال گذشته بود:59:
از این به بعدش را خداوند میداند و ...!:)

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

دوست عزیز فکر کنم تا حالا 20 تا تاپیک برای انتخاب رشته درست شده
اون ها رو دیدی؟

بالا