انتخاب رشته

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fateme77

New Member
لایک ها
0
سلام من میخوم ریاضی انتخاب کنم وی خیلیا میگن که سخته و نمیتونی که بخونی؟ از اونایی رشته شون ریاضی میخوام بپرسم واقعا سخته؟ این رشته تا چه حد نیاز به تلاش داره؟

rayehe

New Member
لایک ها
163
پاسخ : انتخاب رشته

سلام.من رشته ام ریاضیه و امسال میرم چهارم.لازم به ذکره که هرکسی که گفته رشته ی ریاضی رشته ی سختیه احتمالا شناخت کافی نداشته و این حرف رو زده.رشته ی ریاضی رشته ی سختی نیست رشته ی آسونی هم نیست.گرچه همه ی رشته ها به نظرم سختیه خودشونو دارن و نمیتونیم بگیم که فلان رشته از همه سخت تره یا از همه بیشتر نیاز به تلاش داره.در همه ی رشته ها اگه بخوای یه رشته ی خوب دانشگاهی قبول شی قانونا باید خیلی تلاش کنی چه ریاضی باشه چه تجربی و چه ....
در هر صورت اگه به دنبال راحتی در رشته هستی به نظرم باید نظرت رو در این باره تغییر بدی چون واقعا هیچ کدوم از رشته ها نیستن که سخت نباشن.بستگی به علاقه ات داره.به این که تو به کدوم رشته ی دانشگاهی بیشتر علاقه داری.به نظرم به این فکر نکن که به زیست بیشتر علاقه داری یا به ریاضی.به این فکر کن که به مهندسی بیشتر علاقه داری یا به پزشکی یا به حقوق یا به...این جوری هدفت هم در نظرت بزرگتر میشه.
در ضمن بزار الویت بندی های خود مدرستون بیاد اونوقت بهتر میتونی تصمیم گیری کنی.گرچه این الویت بندی ها زیاد چنگی به دل نمیزنه.
موفق باشی.

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676
پاسخ : انتخاب رشته

تاپیک تکراری است!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا