AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654
سایت کمیته ریاضی به تازگی به تیتر زده مبنی بر اینکه بزودی یه المپیاد هندسه برگزار میشه . اطلاعات بعدی بعدا اعلام میشه

math1998

New Member
لایک ها
224
پاسخ : اولین المپیاد هندسه

برنامه خوبی به نظر میرسه اما تو کمیته هیچ اطلاعیه ای از جزئیات نداده.

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

اگه هندسه از المپیاد ریاضی برداشته بشه و جبر هم بره امید من بیشتر میشه برای ریاضی
اصلا باید همه شاخه هارو جدا کنن ولی اونجوری هم خیلی مسخره میشه

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

اگه هندسه از المپیاد ریاضی برداشته بشه و جبر هم بره امید من بیشتر میشه برای ریاضی
اومدیمو کمیته چنین کار احمقانه ای کرد و هندسه رو جدا کرد اونوقت تیم جهانی چی کار کنه ؟؟ یه افتضاح خیلی بزرگ بوجود میاد که !!!

math1998

New Member
لایک ها
224

چرا باید همچین کاری کنه هندسه اگه اهمیت اندازه ترکیبیات نباشه از اون کمتر نیست تازه قدمتش هم به خیلی پیش برمیگرده و علم بسیار حیاتیه اگه هندسه نباشه نه پل دارید نه خونه و نه خیلی از چیزای دیگه .

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

جزئیات تا حدودی اعلام شد :

• المپیاد در دو شهر اصفهان و تهران برگزار می‌شود.
  • زمان برگزاری مسابقه، صبح روز 13 شهریور 1393 و به طور هماهنگ در هر دو شهر است.
  • محل برگزاری در اصفهان، خانه ریاضیات اصفهان و در تهران، دانشگاه صنعتی شریف خواهد بود.
  • در حال هماهنگی جهت تأمین امکان اسکان برای شرکت‌کنندگان از شهرهای دیگر هستیم.
  • به غیر از مسابقه در هر یک از دو شهر برنامه‌های متنوع علمی، ورزشی، تفریحی و ... در نظر گرفته شده است. سخنرانی‌ها و کارگاه‌های هندسه، بازدید از جاذبه‌های گردشگری، برنامه‌های ورزشی و ...
  • برنامه اصفهان 12ام تا 14ام شهریور و برنامه تهران روز 13 شهریور خواهد بود.
  • منتظر اعلام زمان ثبت نام و جزئیات برنامه‌ها باشید...
محتوای مسابقه:

• هر سطح، شامل 5 سؤال و زمان آن 4 تا 5 ساعت است.
  • سؤالات مسابقه همه‌ی مباحث هندسه را شامل می‌شود.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

جزئیات تا حدودی اعلام شد :

• المپیاد در دو شهر اصفهان و تهران برگزار می‌شود.
  • زمان برگزاری مسابقه، صبح روز 13 شهریور 1393 و به طور هماهنگ در هر دو شهر است.
  • محل برگزاری در اصفهان، خانه ریاضیات اصفهان و در تهران، دانشگاه صنعتی شریف خواهد بود.
  • در حال هماهنگی جهت تأمین امکان اسکان برای شرکت‌کنندگان از شهرهای دیگر هستیم.
  • به غیر از مسابقه در هر یک از دو شهر برنامه‌های متنوع علمی، ورزشی، تفریحی و ... در نظر گرفته شده است. سخنرانی‌ها و کارگاه‌های هندسه، بازدید از جاذبه‌های گردشگری، برنامه‌های ورزشی و ...
  • برنامه اصفهان 12ام تا 14ام شهریور و برنامه تهران روز 13 شهریور خواهد بود.
  • منتظر اعلام زمان ثبت نام و جزئیات برنامه‌ها باشید...
محتوای مسابقه:

• هر سطح، شامل 5 سؤال و زمان آن 4 تا 5 ساعت است.
  • سؤالات مسابقه همه‌ی مباحث هندسه را شامل می‌شود.

darya.f

New Member
لایک ها
114

اصلا ربطى به المپىاد اصلى نداره اىن ماجرا.فقط ىه مسابقه هندسه اس همىن... اسم المپىاد هندسه اىم که روش گذاشتن واسه سطح بالاشه ...

math

New Member
لایک ها
1,096

اصلا ربطى به المپىاد اصلى نداره اىن ماجرا.فقط ىه مسابقه هندسه اس همىن... اسم المپىاد هندسه اىم که روش گذاشتن واسه سطح بالاشه ...
منظورتون از این که به المپیاد اصلی ربطی نداره چیه ؟؟

کدوم المپیاد رو میفرمایید ؟:3:

darya.f

New Member
لایک ها
114

منظورتون از این که به المپیاد اصلی ربطی نداره چیه ؟؟

کدوم المپیاد رو میفرمایید ؟:3:
منظورم المپىاد رىاضى,اىن ىه مسابقس ربطى به جدا شدن هندسه از المپىاد رىاضى نداره اصلا قرار نىست جدا بشه

math

New Member
لایک ها
1,096

منظورم المپىاد رىاضى,اىن ىه مسابقس ربطى به جدا شدن هندسه از المپىاد رىاضى نداره اصلا قرار نىست جدا بشه

ولی ربطی به اضافه شدن هندسه به المپیاد ریاضی اصلی داره !!

darya.f

New Member
لایک ها
114

ولی ربطی به اضافه شدن هندسه به المپیاد ریاضی اصلی داره !!
نه به اونم ربطى نداره واقعا,..دبىر ما جزو مسولاشه و مىگه اصلا به قضىه المپىاد مربوط نمىشه فقط خواستن ىه مسابقه هندسه باشه که بعدش باشگاه استقبال کرده و زىر نظر اون برگزار مىشه همىن:)

math

New Member
لایک ها
1,096

نه به اونم ربطى نداره واقعا,..دبىر ما جزو مسولاشه و مىگه اصلا به قضىه المپىاد مربوط نمىشه فقط خواستن ىه مسابقه هندسه باشه که بعدش باشگاه استقبال کرده و زىر نظر اون برگزار مىشه همىن:)
دبیر شما قطعا درست میفرمایند ولی باشگاه صرفا از اون استقبال نکرده کارش بیش از استقبال بوده . یکی از امتحانات دوره تابستانی این امتحان هستش علاوه بر درس های اصلی دوره .

darya.f

New Member
لایک ها
114

البته من شخصا از اضافه شدن هندسه به صورت جدا به المپىاد اصلى خوشحال مىشم:)

darya.f

New Member
لایک ها
114

دوستان راستى کىا ثبتنام کردىن؟ ما که بدبختىم با بچه هاى دوره و دانشگاهى باىد برقابتىم:225:

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

darya.f

New Member
لایک ها
114

خىلى ازمون خوبى بود...سوالات با ارزشى داشت...کلا ىه روز هندسه اى عالى بود

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

خىلى ازمون خوبى بود...سوالات با ارزشى داشت...کلا ىه روز هندسه اى عالى بود
پس جام خالی بوده !!!!!!!! حقیقتا خیلی افسوس خوردم وقتی نشد که شرکت کنم :2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2: دو روز دیر اقدام کردم
حالا شما چند شدید ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

darya.f

New Member
لایک ها
114

پس جام خالی بوده !!!!!!!! حقیقتا خیلی افسوس خوردم وقتی نشد که شرکت کنم :2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2: دو روز دیر اقدام کردم
حالا شما چند شدید ؟
اتفاقا انتظار داشتم اونجا ببىنمتون...تعجب کردم نبودىد..واقعا حىف شد...من راستش خىلى خوب نشدم ..اخه تو سطح ما بچه هاى دورم بودن و اونا رتبه هارو درو کردن...ولى خب جزو برتراى ازمون تهران شدم..ىنى مدالا همش به بچه هاى دوره رسىد ..بعد اونا ما بودىم

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

اتفاقا انتظار داشتم اونجا ببىنمتون...تعجب کردم نبودىد..واقعا حىف شد...من راستش خىلى خوب نشدم ..اخه تو سطح ما بچه هاى دورم بودن و اونا رتبه هارو درو کردن...ولى خب جزو برتراى ازمون تهران شدم..ىنى مدالا همش به بچه هاى دوره رسىد ..بعد اونا ما بودىم
اشکال نداره ! ان شاءالله دفعه های آینده و مرحله دو و دوره سال بعد !
ای وای ! مدالم دادن ؟؟؟؟؟؟ یعنی جا داره به خودم لعنت بفرستم ! کاش شرکت می کردما !! ان شاءالله دفعه های بعد !
بچه های دوره هم اصفهان بودن ظاهرا !!!

darya.f

New Member
لایک ها
114

اشکال نداره ! ان شاءالله دفعه های آینده و مرحله دو و دوره سال بعد !
ای وای ! مدالم دادن ؟؟؟؟؟؟ یعنی جا داره به خودم لعنت بفرستم ! کاش شرکت می کردما !! ان شاءالله دفعه های بعد !
بچه های دوره هم اصفهان بودن ظاهرا !!!
مدال که نه در اصل خط کش طلاىى و نقره و برنز مىدادن....بله اصفهان بودن..اما خانم ترکمان ,دلىر روى فرد ,على محمدى و اقاى بدروىا تهران با ما بودن

بالا