اونایی که مرحله 2 قبول نشدن بخونن...

alidelgarm

New Member
لایک ها
589
سلام به بچه هایی که طبق پیش بینی خودشون یا بر خلاف نظر خودشون توی مرحله دوم قبول نشدن.

شاید الان که این مطلب رو می خونین خیلی دپرسد (depressed) باشید یا خیلی بی خیال مثل من.

اما هر کدام از این حالتهایی رو که دارین بالاخره کسی هستید که هرچند توی کلاس ها شرکت نکردین و از درسای مدرسه جاموندین ولی توی دانشگاه خیلی مشکلات کمی دارید.

نکته ای که همه باید به اون توجه کنیم اینه که بر خلاف تصورات خیلی ها که فکر می کنن المپیاد هدفه و مطالعات ما وسیله هستند، به نظر من المپیاد وسیله ایست برای اینکه ما انگیزه پیدا کنیم تا به هدف که افزایش علم هست برسیم و خداروشکر خیلی هامون به این هدف رسیدیم هرچند که یکی از وسیله ها رو از دست داده باشیم.

اما از همه ی اینها گذشته ... این شرایط بوجود آمده اند و ناراحتی فایده ای نداره. امیدوارم توی مراحل زندگی تون موفق باشید

kamgh

Active Member
لایک ها
196
پاسخ : اونایی که مرحله 2 قبول نشدن بخونن...

سلام به بچه هایی که طبق پیش بینی خودشون یا بر خلاف نظر خودشون توی مرحله دوم قبول نشدن.

شاید الان که این مطلب رو می خونین خیلی دپرسد (depressed) باشید یا خیلی بی خیال مثل من.

اما هر کدام از این حالتهایی رو که دارین بالاخره کسی هستید که هرچند توی کلاس ها شرکت نکردین و از درسای مدرسه جاموندین ولی توی دانشگاه خیلی مشکلات کمی دارید.

نکته ای که همه باید به اون توجه کنیم اینه که بر خلاف تصورات خیلی ها که فکر می کنن المپیاد هدفه و مطالعات ما وسیله هستند، به نظر من المپیاد وسیله ایست برای اینکه ما انگیزه پیدا کنیم تا به هدف که افزایش علم هست برسیم و خداروشکر خیلی هامون به این هدف رسیدیم هرچند که یکی از وسیله ها رو از دست داده باشیم.

اما از همه ی اینها گذشته ... این شرایط بوجود آمده اند و ناراحتی فایده ای نداره. امیدوارم توی مراحل زندگی تون موفق باشید

احسنت
باریکلا !!!!!!»ن با شما موافقم!
همینطوریش ما از بچه های ذیگه میدونید چقدر سطح علمیمون بالاتره؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:115:
خوپ مشخصه که تو دانشگاهم که همین کتابارو که برا المپیاد خوندیم رو می خان تدریس کنن،بلدیمو کارمون خیلی آسون میشه!!!!!!!!

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

آدم تو هر کاری ورود میکنه برای موفقیت میره.تو المپیادهم برای طلا .
ولی وقتی نشد آدم نباید ناراحت شه.انگلیسی ها میگن:
Hope for the best prepare for the worst
بلخره همه طلا نمیشن.و لزومن کسانی که طلا میشن سوادشون از اونایی که طلا نمیشن بیشتر نیست ولی تو المپیاد معیار سواد نیست.معیار یک سری پارامتر دیگر هم داره.
با شما موافقم.

لایک ها
15

تو دانشگاه موفقيم سطح علميمونم تو رشته اي كه خونديم از خيليا بيشتره ولي ما براي ورود به دانشگاه بايد كنكور بديم براي ورود به دانشگاه شرط موفقيت تو كنكور رو داريم كه البته تو اين يكي خيليا از ما جلوترن منم كاملا بيخيال شدم ولي ينجور دانشگاهي كه قبول ميشيم خيلي مورد قبول نيست!

Danialkh

New Member
لایک ها
22

من که الان دوم هستم ولی اگه سال دیگه نتونم قبول بشم واقعا دپرس میشم

لایک ها
326

یه دانش اموز المپیادی با یه بار شکست زمین نمی خوره ................:48:

لایک ها
8

حالتو درک میکنم چون خودمم دومم اما نباید ناامید شد.....................به قول یه سخن که میگه((غیر ممکن غیرممکن است))

بالا