بادوستان المپیاد خواندن

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273
باسلام می خواستم بپرسم با دوستان المپیاد خواندن چه تاثیری رو داره اینکه شما به غیر از خونه هم رفتن کجا ها باهم درس میخوانید و اینکه چگونه باهم درس می خوانید

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

کسی جواب نمی ده

BIOSAM

New Member
لایک ها
804
پاسخ : بادوستان المپیاد خواندن

سلام به همه(حتی شما دوست عزیز!!)

من آن زمان که طفلکی بیش نبودم با دوستان 3 نفر
ی برای امتحان تیزهوشان درس خوندیم کلی هم کیف داد!!(هر سه تا قبول شدیم!)

ولی متاسفانه الان که میگیم بیا با هم بخونیم میگن شاید میخوایم...(بوق)

آخرین ویرایش توسط مدیر

fatemeh22

New Member
لایک ها
250

سلام دوست عزیز
والا من هر وقت با دوستام درس خوندم خودم بیست شدم اونا زیر هیجده نمیدونم چرا؟!!!
به هر حال توصیه میکنم خودتون بخونید بعد یه وقت خاصی رو اختصاص بدید تا با دوستان درباره اشکالات بحث کنید......اینجوری خیلی بهتره من که امتحان کردم به نتیجه ی مطلوبی رسیدم........................

sina

New Member
لایک ها
385

باسلام می خواستم بپرسم با دوستان المپیاد خواندن چه تاثیری رو داره اینکه شما به غیر از خونه هم رفتن کجا ها باهم درس میخوانید و اینکه چگونه باهم درس می خوانید

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

کسی جواب نمی ده
من که شخصا اصلا با با دوستان المپیاد خوندن مخالفم به هیچ درد نمی خوره فقط وقتت هدر میره پدرت در میاد تا یه مطلبو بهشون بفهمونی از من میشنوید عادت کنید تنها بخونید چون که همیشه نمیشه رفت پیشه دوستا

zahra

New Member
لایک ها
609

من تقریبا سرعتم تو خوندن از همه ی دوستام بالاتره و اگر با دوستام بخونم به طرز وحشتناکی عقب می مونم!!
اما ی بار از سر اجبار با یکی از دوستام درس خوندم یا بهتره بگم مسئله حل کردم وا3 المپ می تونم بگم فوق العاده بود شاید اگر تنها بودم 2برابر بود سرعتم اما ی فایده ی خوب داشت اینکه مطمئن باشین موقع خوندن ی سری نکات از دست آدم درمیره و درضمن بعضی وقتا طرف مقابل چیزایی خونده که تو نخوندی و تو چیزایی خوندی که اون نخونده در این صورت با هم درس خوندن خیلی مفیده...
شاید باورتون نشه ی روز مونده بود به م1 ما باهم درس خوندیم دوتاچیز بهم گفت موقع حل سوال که من اصن به اون مباحث نرسیده بودم فرداش یکیشی تو سوالا اومد و منم درست زدم!
وا3 همین بعضی مواقع بحثای گروهی خیلی مفیده چون هم اشکالاتت دستت میاد هم به اطلاعاتت اضافه میشه!
درکل من بحث گروهیو توصیه می کنم!

موفق هستیم

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

درس معمولی با دوستان خوبه اما فقط رفع اشکال
در کل آدم با دوستان باشه سخت میشه درس خوند..!
تنها بخونی و برا رفع اشکال با دوستان جمع آوری شوید بهتر است :):):)

FaEzeh

New Member
لایک ها
178

این موضوع یکمی هم به طرفی که داری باهاش درس میخونی بستگی داره ........ مثلا اگه تو دقت زیادی تو خوندن مطالب نداری بهتره با کسی درس بخونی که نکته بینه یا حتی برعکس این مورد که اونجوری دوستت باعث میشه مطالب کلی رو فراموش نکنی...........

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

به نظر منم به طرفی که باش میخوای درس بخونی ومحیطی که برا درس خوندن انتخاب میکنید خیلی بستگی داره..
من یه دوست دارم خیلی خوب و دقیق درس میخونه.به خاطر همین توی امتحانا باهم میرفتیم کتابخونه درس میخوندیم.تازه توی کتابخونه خیلی باهم حرف نمیزدیم وفقط سوالامون رو اونم کوتاه از همدیگه میپرسیدیم
به نظر من کتابخونه بهترین جا برا درس خوندنه.چون حتی اگر بخوای با دوستتم حرف بزنی نمیتونی.تازه بقیه هم که میبینی درس میخونن انگیزت بیشتر میشه.ولی اگر برین خونه ی همدیگه نیم ساعت خاطره تعریف میکنید تازه یادتون میاد میخواستین درس بخونین.

sina16

New Member
لایک ها
313

تو شهر ما فقط من یه نفر برا المپ میخونم!!!

اصلا کسی نیست که بخوایم با هم بخونیم!!!

بالا