بررسی المپیاد آزمایشی فیزیک 29 آبان 1388

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
[JUSTIFY]با سلام به شما دوستان گرامی،[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]همچون گذشته در اینجا قصد داریم سوالات و مفاهیم علمی و آموزنده المپیاد آزمایشی برگزار شده در تاریخ 29 آبان 1388 را مورد بررسی قرار دهیم.[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]قبل از ارسال مطلب توجه شما را به چند نکته جلب میکنم (امیدواریم که رعایت این نکات باعث مفیدتر شدن این بخش شود):[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[JUSTIFY]- تنها به مرور و رفع اشکال سوالات و پاسخها بپردازید. بحث دو طرفه تنها انرژی شما را هدر میدهد.[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[JUSTIFY]- سعی کنید سوال و پاسخ شما گویا باشد تا همه بتوانند از آن استفاده نمایند.[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[JUSTIFY]- اگر احیانا سوالی اشکال دارد، خدا را شکر کنید که این سوال را در یک آزمون اصلی ندیده اید
وگرنه چه اعصابی از شما خرد میشد. بنابراین به دفاع یا دشمنی با یک سوال نپردازید و فقط مفاهیمی را که مورد توجه بوده است مرور کنید.[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[JUSTIFY]- همچون تمام دانش آموزان خوب ایرانی، ادب مباحثه را رعایت کنید و به هیچ عنوان قصد برتری جویی نداشته باشید. ممکن است شما در یک موضوع قوی تر باشید، اما نمیتوانید ادعا کنید که در تمام موضوعات بهترین نفر دنیا هستید.[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[JUSTIFY]در انتها برای تمام شما عزیزان آرزوی موفقیت روزافزون دارم
[/JUSTIFY]

mohammad123

New Member
لایک ها
1
سلام آقای خلینا
من نتوانستم در آزمون آزمایشی فیزیک(29 آبان ) شرکت کنم.
چگونه می توانم سوالات رو بدست بیاورم؟

alip95

New Member
لایک ها
0
با سلام آقای خلینا
من در آزمون 29 آبان شرکت کردم اما موفق به ذخیره سوالات نشدم آیا می توانم سوالات را بدست بیاورم؟
با تشکر

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529
پاسخ : بررسی المپیاد آزمایشی فیزیک 29 آبان 1388

کسی سوالا رو داره بذاره اینجا؟؟ممنون

بالا