بررسی میزان مطالعه المپیادی های 94-93

SAJJADM

New Member
لایک ها
37
سلام . دوستانی که امسال ( مرحله اول : بهمن 93 ) میخوان در المپیاد شیمی شرکت کنند هر کسی دوست داشت میزان و نحوه مطالعه و کتاب هایی رو که مطالعه کرده تو این تایپیک بنویسه ( با صداقت )تا سطح رقبا امسال مشخصه بشه . ممنون:53:

S_A_M

New Member
لایک ها
413
پاسخ : بررسی میزان مطالعه المپیادی های 94-93

باو اين چ تاپيكيه ؟ :|
كسانى امثال من اين تاپيكارو ببين معلوم نيست كارشون ب كجا بكشه !
خواهشاً تاپيك هاى استرس زا نزنيد …:|

FPasha

New Member
لایک ها
128
پاسخ : بررسی میزان مطالعه المپیادی های 94-93

سلام . دوستانی که امسال ( مرحله اول : بهمن 93 ) میخوان در المپیاد شیمی شرکت کنند هر کسی دوست داشت میزان و نحوه مطالعه و کتاب هایی رو که مطالعه کرده تو این تایپیک بنویسه ( با صداقت )تا سطح رقبا امسال مشخصه بشه . ممنون:53:
ببين دوست من،اولا عده ي كثيري از رقبا توي اين سايت نيستند كه شما بياي با اينكه بپرسي چند تا كتابو تموم كردن و روزي چقدر مي خونن و فلان و بهمان سطح رقباي امسالو مشخص كني!
ثانيا از همون رقبايي هم ك اينجا هستند يه عده صرفا ممكنه براي تخريب روحيه بيان بگن من روزي n ساعت مي خونم (n>15) و كتاباي a,b,c,… (كه فقط اسمشون رو شنيده و نه چيز ديگه اي) رو در عرض m روز تموم كردم و الانم دارم سوالاي جهاني رو حل مي كنم!
خب معلومه كه (براي مثال) شما روحيه ت داغون ميشه و با روحيه اي نه چندان پيگير كار رو دنبال مي كني.
پيشنهاد مي كنم به حرف اين و اون كاري نداشته باشي و خودت به اندازه اي بخوني كه دلت راضي باشه! مثلا يكيش براش هفته اي 40 ساعت مناسبه يكي براش 15 يكي ديگه هم 3.5 !! يكي براي اينكه قبول بشه بايد 10 تا كتاب مطالعه كرده باشه يكي 3 تا كافيه براش يكي هم با خوندن يه شيمي عمومي قبول ميشه!
خلاصه اينكه "به عمل كار برآيد به سخنداني نيست!" !
موفق باشيد :)
:)

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا