وضعیت
موضوع بسته شده است.

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

[JUSTIFY]سلام و درود بر همه ی شما دوستان عزیز و بزرگوار.....امیدوارم حالتون خوب باشه و در ابتدای راه کنکورتون موفق و سرافراز[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[JUSTIFY]دوستان عزیز من و دوست خوبمون آقا محمد (pooyan101) یه تصمیمی گرفتیم که خواستیم با همه ی بچه های کنکوری در میون بزاریم و نظرشون رو در این باره بدونیم...البته فکر کنم این کار هم به نفع سایت و هم به نفع همه بچه های کنکوری خواهد بود.[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]تصمیم براین شد که اگه بچه ها موافق باشن ما در هفته یه روز خاص و یه ساعت خاص رو در نظر بگیریم تا همه ی بچه های کنکوری در سایت حاضر باشن و بتونیم اشکالات یا مسائل دیگه در مورد برنامه ریزی ، مطالعه ی دروس ، آزمون و.....رو با هم در میون بزاریم....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]این کار فواید زیادی خواهد داشت و یکی از مهمترین فوایدش جلوگیری از تلف شدن وقت بچه هاست...مثلا یکی میاد یه سوالی می پرسه مجبوره در روز چندین بار به سایت سر بزنه تا جواب سوالش رو بگیره و این یعنی تلف شدن وقت....از طرف دیگه سایت المپیادهای علمی ایران هم کمتر به تصرف کنکوری ها درمیاد....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]یه چیز دیگه هم اینه که ما از مهر و با شروع پیش دانشگاهی یا سال (چهارم) دیگه وقتمون اونقدر آزاد نیست که بخوایم در هفته چندین بار به سایت سر بزنیم [/JUSTIFY]
[JUSTIFY]اگر این برنامه اجرا بشه یه وحدت کلی بین بچه های کنکوری ایجاد میشه و به نظرم این به همه کمک خواهد کرد...[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]حالا اینکه روزش کی باشه و ما چه ساعتی در سایت حضور پیدا کنیم فکر کنم توسط اکثریت بچه ها نظر داده باشه بهتر باشه....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]منتظر نظراتتون هستم...موفق باشیم
[/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
من هر ساعتي بچه ها بگن در خدمتتون هستم.البته اگه قابل بدونين

Selena_R

New Member
لایک ها
24
خیلی عالیه...منم موافقم.

به نظر من شبا باشه بهتره که همه هستن و کسی کلاس و...نداره.
البته فقط یک نظره.نظر اکثریت هرچی باشه ما قبول داریم...

pishi72

New Member
لایک ها
77
منم موافقم! عالي ميشه!

با نظر سلنا خانوم هم موافقم. بهتره شب باشه! من خودم شنبه،يكشنبه،دوشنبه از ساعت 10 صبح تا 8.30 شب كلاس دارم!

لایک ها
12
اگه میشه نظرتون رو در مورد اینکه چه روزی باشه بگین........

به نظر من پنجشنبه ها ساعت 10 شب به بعد...

miladkvr

New Member
لایک ها
841

سلام دوستان عزیز....
خوشحالم که این برنامه با استقبال شما روبرو شده...
امیدوارم بقیه دوستان کنکوری عزیز هم نظرشون رو بگن.....
فقط دوستان عزیز اگه دقت کنین من گفتم هرکس نظرشو کامل بگه مثلا بگه چه روزی در هفته مناسبه و چه ساعتی؟؟؟
به عنوان نظر اول هم با اجازتون خودم نظر میدم: به نظر من روزهای پنجشنبه از ساعت 9:30 تا 10:30 شب زمان مناسبی هست...
حالا بازم منتظرم دوستان نظراتشون رو بگن تا با یه نظر که همگی موافقن ما تصمیم گیری کنیم...

ممنون...موفق باشیم

miladkvr

New Member
لایک ها
841
pooyan101 گفت
میلاد جان 9/30 تا 10/5 موقع شامه!!!!!!!!

درسته محمد جان...من فقط نظر خودم رو گفتم...شما دوستان بگین رای با اکثریته قطعا....

Selena_R

New Member
لایک ها
24
ساعت 11:00 تا12:00 شب روزهای سه شنبه و جمعه(بعد آزمونها)

pishi72

New Member
لایک ها
77
من با پنجشنبه 9.30 تا 10.30 موافقم!

parinaz

New Member
لایک ها
2
من یه نکته ایو بگم! یه جملهای آقای میلاد نوشته! در میون بزاریم! بذاریم درسته چون کوتاه شده ی بگذاریمه که یعنی قرار دهیم! ( البته فک کنم)

physics

New Member
لایک ها
104
سلام دوستان . خوبید ؟ حتما هستید

اول از همه ممنون از نویسنده ی تاپیک . ایده ی خوبی بود .

و دوم : به نظر من ساعت 10:30 به بعد پنج شنبه ها خوبه .

موفق باشیم

لایک ها
12
به نظر من دو روز باشه بهتره چون اومدیمو یه سوال اول هفته تو ذهن ما اومد اونوقت لازم نیست تا اخر هفته صبر کنیم........

miladkvr

New Member
لایک ها
841

[JUSTIFY]سلام به همگی...[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]من با نظر محمد موافقم...دو روز در هفته باشه بهتره اما زمان کلاسا (مهر به بعد) همون یه روز در هفته خیلی بهتره....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]یه روزش یا پنجشنبه باشه یا جمعه....ساعتشم 10 به بعد باشه فکر کنم بهتره.... ساعت 11 فاصله ها میده میخوایم نگاه کنیم....من که فقط همین یه سریال رو می بینم...حالا بازم دوستان نظر بدن.....البته به نظرم کنکوری زیاد داشتیم اما الان نیستن....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]به هرحال دوستان نظراتتون رو بگین تا با یکی که همه موافق باشن برنامه رو ببندیم...
[/JUSTIFY]

drali

New Member
لایک ها
34
هر روزی باشه برا من زیاد مهم نیست
البته اگه اخر هفته باشه بهتره
اما در مورد ساعتش:
از ساعت 9شب به بعد خوبه

samira22

New Member
لایک ها