بنظرتون کدوم یک از ازمون ها برای امادگی در المپیاد زیست سال بعد بهتره؟؟؟؟؟

fateme joon

New Member
لایک ها
8
بنظرتون افرادی که میخوان برای المپیاد زیست سال بعد اماده بشن کدوم یک از ازمون ها رو شرکت کنن بهتره یا شایدم 2 تا ازمون رو با هم شرکت کنن؟؟؟!!:219:

1) ازمون های المپیاد قلم چی
2) بسیج

3)
آیریسک
4) هر چیز دیگه ای که میشناسین! :99:

آخرین ویرایش توسط مدیر

ssasadeghi

New Member
لایک ها
83
پاسخ : بنظرتون کدوم یک از ازمون ها برای امادگی در المپیاد زیست سال بعد بهتره؟؟؟؟؟

بسیج و رزمندگان یکین. به نطر من هر چی دم دستت اومد شرکت کن. تا میتونی سوال حل کن. (توصیه ای پارسال به خود من میکردن و خوشحالم که بهش عمل کردم).

GMOIChO

New Member
لایک ها
101
پاسخ : بنظرتون کدوم یک از ازمون ها برای امادگی در المپیاد زیست سال بعد بهتره؟؟؟؟؟

ازمون قلمچی که افتضاحه. البته من شیمیش رو دادم. ولی فکر کنم سطح سوالا در یک حد باشه
خیلی اسون و به درد نخور بود
اگه بخوای میتونم چند نمونه سوالای زیستشو بذارم
چون بچه های زیست که تخصصشونه بهتر میتونن نظر بدن

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

بنظرتون افرادی که میخوان برای المپیاد زیست سال بعد اماده بشن کدوم یک از ازمون ها رو شرکت کنن بهتره یا شایدم 2 تا ازمون رو با هم شرکت کنن؟؟؟!!:219:

1) ازمون های المپیاد قلم چی
2) بسیج

4) هر چیز دیگه ای که میشناسین!
:99:
سلام دوست من،
وقتی در انجمن آیریسک که پرمخاطب‌ترین و بالاترین جامعه‌ی آماری المپیادهای آزمایشی را دارد [دنبالک] و طراحان المپیاد زیست شناسی آن از برگزیدگان این موضوع در کشور هستند [دنبالک]، این سوال را مطرح می‌کنید، بهتر نیست حداقل گزینه‌ی آیریسک را که بیش از 10 برابر گزینه‌های یاد شده مخاطب دارد، نیز اضافه کنید؟!

به نظر من، المپیاد آزمایشی خیلی بعد از مطالعه‌ی صحیح و اصولی و دراز مدت می‌تواند مفید باشد. شما هنوز قدم‌های بسیاری را تا شرکت در المپیاد آزمایشی فاصله دارید.

یاحق

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

آيريسك!!!طراح 3تا آزمون آخرش كه حرف نداااااشت!!!از اساتيد مطرح كشور:dبسيج هم كه سوالاش گندن ولي بدي بد نيست!به شرطي كه اگه خراب كردي 3روز مث من گريه نكني! بعد مرحله1 فهميدم رتبش اصلن ملاك نبود!

fateme joon

New Member
لایک ها
8

بله ممنون میشم اگه بزارین

fateme joon

New Member
لایک ها
8

ببخشید من نمیدونستم

S.E.J

New Member
لایک ها
175

خوب بچه ها یکم اطلاعات درباره آزمون های آمادگی برای المپ آیریسک میذارین؟:53:

1111111

New Member
لایک ها
2

میشه لطفا بذارید من اول دبیرستانم خیلی لازمشون دارم

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

اطلاعات مورد نیاز و کافی در صفحه‌ی آزمون آیریسک:

www.irexam.com

Wight

New Member
لایک ها
888

اطلاعات مورد نیاز و کافی در صفحه‌ی آزمون آیریسک:

www.irexam.com
سلام

جناب خلینا ، ممکنه یک دوره از آزمون هایی که پارسال برگزار شد رو ،به جز آبان 92 !!، قرار بدید تا ببینیم سوالات در چه سطحی اند.

با یک آزمون خیلی نمیشه سطح آزمون ها رو فهمید! (بعد هم امتحان که برا خیلی وقت پیش بوده و مشکل خاصی فکر نکنم باشه! )

پیشاپیش از قرار دادن سوالات ممنون !!!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام

جناب خلینا ، ممکنه یک دوره از آزمون هایی که پارسال برگزار شد رو ،به جز آبان 92 !!، قرار بدید تا ببینیم سوالات در چه سطحی اند.

با یک آزمون خیلی نمیشه سطح آزمون ها رو فهمید! (بعد هم امتحان که برا خیلی وقت پیش بوده و مشکل خاصی فکر نکنم باشه! )

پیشاپیش از قرار دادن سوالات ممنون !!!
سلام [MENTION=13683]Wight[/MENTION]
سوالات آزمون‌های آیریسک در حال تدوین برای چاپ کتاب آزمون هستند و با توجه به محدودیت ناشر، نمی‌توانیم آن‌ها را در اینجا قرار دهیم.
برای بررسی سطح آزمون‌ها، به تجربیات دوستان خود در همین‌جا یا در مدرسه و شهر خود مراجعه نمایید.

موفق و پیروز باشی

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

سلام
من سوالای آیریسک رو ندیدم شاید اگه چاپ بشه بتونیم بهتر تصمیم بگیریم ولی هم خودم سوالای بسیج رو دیدم وهم چندتا از دوستام توش شرکت کردن خیلی خوبه.

mefmef

New Member
لایک ها
232

بسيج حفظيه ولي جامعه اماري خوب داره و تنها مشكلش اينه كه اوليا دوميا سوميا جدا ازمون مي دند
اكه فك مي كني خيلي خفني ازمون طلا ها را بده (تا بفهمي اونقدرا هم خفن نيستي)

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

من یه تازه واردم و اصلا هم فکر نمی کنم که خفنم.

amirreza16

New Member
لایک ها
554

والا من بسیج دادم سوالای دوم سوم رو هم دیدم ولی کلا زیاد به درد بخور نبود.کلا سبک سوالای المپیاد مثه سبک سوالای بسیج نیست.سومای ما هم پارسال اصن بسیج ندادن.

بالا