بهبود نتایج جستجو سرگرمی برای موبایل

ارسال ها
127
لایک ها
3
امتیاز
0
#1
شرکت گوگل از ابتدا تا به امروز که قدرتمندترین موتور جستجو گر اینترنتی است همواره در حال منطبق کردن خود با افراد و تکنولوژی بوده است . این موتور جستجو هم اکنون توانسته پیشرفت دیگری داشته باشد .
علم جستجوی اینترنتی بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که شما در صفحات وب میبینید . زمانی که قرار باشد همه ی اطلاعات درست و هدفمند به نمایش دراید مجموعه ی کارها بسیار دقیق و حیاتی تر میشود . گمان میبریم گوگل در بهترین جای ممکن قرار داشته باشد چرا که این شرکت اکوسیستم ابزارهای همراه را در اختیار دارد.
حال گوگل توانسته است جزییاتی در نتایج جستجو سرگرمی ها را در گوگل برای جستجوگرش تعریف کند . البته قابل ذکر است که این تغییرات در حال حاضر فقط برای موبایل و اپلیکیشن های اندرویدی اعمال شده است . این تغییر اینگونه است, زمانی که کاربر سرگرمی ها را مانند موسیقی یا خواننده جستجو کند با نتایجی مانند موسیقی, متن موسیقی , زمان پخش برنامه و از اینگونه دسته بندی ها روبرو میشود .این تعریف جزییات برای گوگل میتواند برای کاربر بسیار مفید باشد و کار جستجو را بسیار آسان تر کند . این تغییرات به زودی برای کاربران اپل نیز اعمال میشود .


منبع : طراحی سایت
 

elii23

New Member
ارسال ها
16
لایک ها
0
امتیاز
1
#2
انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت بهپردازان برای یک شرکت یا مجموعه تجاری برخورداری از یک سایت قدرتمند و کارآمد بدیهی بنظر میرسد ولی اولین قدم برای شروع، انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت خواهد بود. به منظور موفقیت در بازار رقابتی، شما نیاز دارید بهترین تجربه را برای مشتریان خود رقم بزنید. با تغییرات وسیع بازاریابی در طول سالها، سایت های اینترنتی و نرم افزارهای موبایل به قدری در میان مردم و بخصوص جوانان جا باز کرده اند که هرکسی در فکر راه اندازی یک سایت یا تجارت در فضای اینترنت می باشد. معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت وابسته به کاربرد سایت مورد نظر شما و همچنی بودجه ای که در نظر دارید متفاوت خواهد بود در نتیجه همواره نمیتوان یک گزینه را به همه پیشنهاد کرد. در این مقاله از وبسیما یک لیست اولیه گردآوری کرده ایم که شما در انتخاب یک شرکت طراحی سایت مناسب یاری می کند. شرکت طراحی سایت بهپردازان با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهره گیری از بروزترین تکنولوژی های طراحی وب با دقت و تخصص در کنار شماست و تا دستیابی به بهترین نتایج شما را همراهی خواهد کرد، طراحی سایت مهمترین نقش در بهتر دیده شدن کسب و کاری های دنیای امروز را دارد و با بهره گیری از سایت بروز می تواند نقش پر رنگ تری در موفقیت شما ایفا کند. چگونه ایده خود را به واقعیت تبدیل کنیم؟ شرکت طراحی سایت بهپردازان خدمات خــود را در زمینه های طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل و بانکهای اطلاعاتی و سی دی های مالتی مدیا قرار داده است که با تركيبي از شركت های نرم افزاری رضـایت خاطر مشتری فراهم آورده مي شود،بخشی از خدمات بهپردازان در ذيل نمایش داده میشود که در صورت جلب رضایت مشتری محترم از طریق ایمیل و تلفن تماس جهـت استعلام هـزیـنه پـروژه بخــــــش روابـط عـمومی پاسخگو می باشد در صورتی كه تمایل به مشاوره در زمینه های طراحی سایت و سفارش نرم افزار دارید اینــــجا كلیك نمایید
امضای کاربر :
 
بالا