به زندگیتون نمره چند میدید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali_irysc

New Member
لایک ها
294
سلام
یه سوال از شما داشتم
شما به زندگی ای که دارید نمره چند میدید ؟ از صفر تا صد
مثلا بعضی ها که تو زندگیشون خیلی سختی میکشن باید نمره بدی بدن مثلا بعضیا مشکلات پشت کنکوری المپیاد قبول نشدن یا هر چیز دیگه ای.... دارن شما چه مشکلاتی دارید یا داشتید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ یا خواهید داشت اگه شده مشکلات دیگران هم بگید

لایک ها
84
پاسخ : به زندگیتون نمره چند میدید؟

من این زندگیو خودم انتخاب کردم و خیلی دوسش دارم.در حال حاضر حاضر مشکل من یه کم زیاد خوابیدنه و یه کم پایبند نبودن به برنامه هام!که ایشا... فردا رفعش میکنم.بعضی سختیها رو قشنگ نیست اسمشو بذاریم مشکل.شاید داریم رشد میکنیمو خودمون نمیفهمیم.همیشه دوست داشتم طوری زندگی کنم که به خودم100بدم.اما 10میدم.حالا که فکرشو میکنم میبینم شاید نمره پایین قشنگ تره.این یعنی خیلی جا داری واسه بزرگ شدن!

tanaz19

New Member
لایک ها
358

شاید این حرفم شعار به نظر بیاد . اما من سختی هامو دوست دارم . چون هر کدومشون یه پیام دارن واسم . بعد از هر کدوموشون یه رشده گاهی خسته میشم کلافه میشم ناراضی میشم . اما نا امید نمیشم چون خدا همیشه با ماست . اگه زندگیتو به خدا بسپاری و به خواست و ارادش ایمان بیاری مطمئنی که زندگیت طبق برنامه ریزی اون پیش میره . نمیدونم چرا با اینکه زندگیم خیلی جاهای خالی داره و تقریبا سختیام زیاده دوست دارم به زندگیم 100 بدم . مهم اینه که زندگی در حال پیشرفت باشه و تو در جا نزنی . همین

لایک ها
282

100
کیه که بخواد بگه e زیر صد درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خجالت بکشه هر کی این حرفو بزنه

tanaz19

New Member
لایک ها
358
لایک ها
326

من این زندگیو خودم انتخاب کردم و خیلی دوسش دارم.در حال حاضر حاضر مشکل من یه کم زیاد خوابیدنه و یه کم پایبند نبودن به برنامه هام!که ایشا... فردا رفعش میکنم.بعضی سختیها رو قشنگ نیست اسمشو بذاریم مشکل.شاید داریم رشد میکنیمو خودمون نمیفهمیم.همیشه دوست داشتم طوری زندگی کنم که به خودم100بدم.اما 10میدم.حالا که فکرشو میکنم میبینم شاید نمره پایین قشنگ تره.این یعنی خیلی جا داری واسه بزرگ شدن!
مشکلاتت شبیه منه ...............

ali_irysc

New Member
لایک ها
294

100
کیه که بخواد بگه e زیر صد درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خجالت بکشه هر کی این حرفو بزنه
واقعا چرا ؟؟چرا بعضیا میگن زندگیشون خیلی سخته چرا بعضیا خدا رو شکر نمی کنن مثلا مردم سومالی چه مشکلی داشتن ؟؟ خب به اون خوبی زندگی می کنن دیگه چی می خوان ؟؟؟
Do you complain.pps

-com-

New Member
لایک ها
155

زندگی با همین مشکلات قشنگ میشه......یه کلام خدایا راضیم به رضای تو....من که 100 میدم چون این زندگی رو خودم واسه خودم میسازم....

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

واقعا چرا ؟؟چرا بعضیا میگن زندگیشون خیلی سخته چرا بعضیا خدا رو شکر نمی کنن مثلا مردم سومالی چه مشکلی داشتن ؟؟ خب به اون خوبی زندگی می کنن دیگه چی می خوان ؟؟؟
Do you complain.pps
حتما دانلودش کنین!نظرتون عوض میشه!من که متحول شدم!

bahman

New Member
لایک ها
270

من نمره 20 رو میدم اما نه به خاطر اینکه از زندگیم راضی نیستم بلکه به خاطر اینکه از کار ها ی خودم و نوع زندگی خودم ناراضی چون میبینم که چه فرصت هایی را از دست دادم و به طور کامل ازشون درس نگرفتم وگرنه از لحاظ دینی هم نقله که خداوند بهترین شرایط رو برای انسان تنظیم میکنه اما این خود ماییم که این شرایط رو بهم میزنیم پس تقصیر را گردن سرنوشت نیندازیم :203:

Pink Lady

New Member
لایک ها
12

نميدونم چرا ولي اصلا آدمي نيستم که با زندگي کنار بيام! نه من اونو درک ميکنم نه اون منو! خلاصه هر دوتامون باهم مشکل داريم... نمرشمممم...... من دربارش نظر ندم بهتره...

javadonline

New Member
لایک ها
0

بعضی چیزا رو خواستم بهش رسیدم ولی کاش برای بعضی هاش نمیرسیدم.در کل زیاد راضی نیستم البته ناشکری نمیکنم ها .اگه بخوام نمره بدم از 100 من 15 میدم.
موفق باشید دوستان

لایک ها
1

اينكه من چه جوري زندگي مي كنم از زندگيم چي ميخوام يا مشكلاتم به كسي ربطي نداره و گفتنش هم فايده اي نداره........

بهتره به جاي فكر به مشكلات حلشون كنين.........

بنا براين اين تاپيك هيچ فايده اي نداره .............(بايد اعمال قانون شه)...........

davenchi

New Member
لایک ها
76

به زندگي گذشته ام 100 به الانم 50 به اهدافي هم كه واسه اينده ام دارم 75...به نظر من مشكلات زندگي اصلام قشنگ نيستن و فقط باعث ازار ادم ميشن و هيچ فايده اي ندارن!!!اصلا حاضر به شكست نيستم اونم به قيمت به دست اوردن تجربه!!!!!!!!!!!!!...اصلا جنبه شكست خوردنو ندارم....از زندگيم به طور نسبي راضيم...شكر

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

زندگی با همین سختی هاش قشنگه با کم خوابی با کاهش شیطونی فاصله گرفتن از خیلی چیزا و... پیروزی وقتی شیرینی که برای رسیدن بهش سختی بکشی هیچ چیز این دنیا مجانی نیست من نمیدونم باید دیگران نمره بدن اما دوست دارم خیلی بزرگتر از این بشم
ادم واسه به دست اوردن ی چیزایی با چیزای دیگرو از دست بده اما یادمون باشه چیزای با ارزشو فدای به دست اوردن هدفای بی ارزش نکنیم :197:

amideoxy

New Member
لایک ها
400

زندگی من قشنگه
چون سعی کردم ردپای خدا همه جاش باشه
خدا هم که قربونش برم چون میدونه زیست دوست دارم
همه جا میذارتش جلو پام
من اگه بخوام نمره بدم میدم 20

لایک ها
20

توف تو این زندگی که همش بدشانسیه و هرجاش درست بشه یجا دیگش خراب میشه.نمره هم میخای بدم بهش؟

sbsani

New Member
لایک ها
64

من نمره 75میدم نه به خاطر این که از زندگیم راضی نیستم

25 نمره کم میکنم به خاطر اینکه الان با اون هدف هایی که دارم هنوز فاصله دارم و تلاشم کمه

هر وقت تلاشم کامل شدم به خودم 100 میدم!

ali_irysc

New Member
لایک ها
294

سلام ان شا الله زندگیتون خوب بشه و به چیزی که می خواهید برسید
براتون دعا می کنم
شما هم واسه من دعا کنید
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا