وضعیت
موضوع بسته شده است.

fateme.n

New Member
لایک ها
4
سلام دوستان عزیز با المپیاد چه طورین؟ من که اصلا یه حال عجیبی دارم بدجوری هم استرس دارم ،
  • :17:
اگه دوس دارین شما هم از حال وهواتون بگید و اینکه کجای کارین؟
شاید خیلی ها رو امیدوار کنه خیلی هارم یه تکونی بده از جمله خودم...

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528
پاسخ : بچه های سال سومی

سلام دوست عزیز...خسته نباشید.
ی پیشنهاد دارم:
فک میکنم میتونستید ی نام مناسب تر واسه تاپیکتون انتخاب کنید.مثلا ببینید شاید کسی ک بخواد اینجا پست بذاره سال دومی باشه و داره واسه المپ میخونه.شما با این نام افراد رو محدود میکنید و فقط اجازه میدید سال سومی ها توی بحثتون شرکت کنن ولی به نظر بنده بهتره ی نام عمومی تر انتخاب کنید.
باتشکر

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

ثبت نام برای المپیاد ها از کی شروع میشه؟؟؟

OmidZarifi

New Member
لایک ها
174

کم کم شروع میشه

m.biology

New Member
لایک ها
319

سلام دوستان عزیز با المپیاد چه طورین؟ من که اصلا یه حال عجیبی دارم بدجوری هم استرس دارم ،
  • :17:
اگه دوس دارین شما هم از حال وهواتون بگید و اینکه کجای کارین؟
شاید خیلی ها رو امیدوار کنه خیلی هارم یه تکونی بده از جمله خودم...
حتي يك نفر هم از افرادي كه طلا ميشن روحيه شون مشكلي نداره البته همه بعضي اوقات يه حالي ميشن و تو روحيه دچار مشكل ميشن ولي شك نكنين طلا ها فقط و فقط از افرادي كه روحيه شون در كل خوبه (با غرور فرق داره) هستن پس با گفتن اين جملات و از دست دادن روحيه تون و كسب استرس خودتون را از ليست طلا ها خط نزنين شك نكنين با استرس و از دست دادن روحيه حتما حتما طلا نميشين و حتي مدالم كسب نمي كنين...

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

حتي يك نفر هم از افرادي كه طلا ميشن روحيه شون مشكلي نداره البته همه بعضي اوقات يه حالي ميشن و تو روحيه دچار مشكل ميشن ولي شك نكنين طلا ها فقط و فقط از افرادي كه روحيه شون در كل خوبه (با غرور فرق داره) هستن پس با گفتن اين جملات و از دست دادن روحيه تون و كسب استرس خودتون را از ليست طلا ها خط نزنين شك نكنين با استرس و از دست دادن روحيه حتما حتما طلا نميشين و حتي مدالم كسب نمي كنين...
شديدا تكذيب ميكنم! طلاها اصلا هم خوشحال نيستن!

m.biology

New Member
لایک ها
319

شديدا تكذيب ميكنم! طلاها اصلا هم خوشحال نيستن!
اولا حالا ملاك نيس اونوقت كه ميگن طلا شدين ملاكه ؛ هر خوشي يه غروبي داره
در ضمن روحيه كه صرف خوشحالي نيس من گفتم به طلا شدنشون ايمان داشتن كه فك نكنم اشتباه باشه مثلا خود شما اگه هي مدام ميگفتي واي من طلا نميشم آيا الآن طلا داشتي؟؟؟خب معلومه استرس هر چيزيو نابود ميكنه...

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

امید زیاد مخربتر از ناامیدیه! این رو همیشه یادتون باشه...حدوسط باشین..بله من خودم تا قسمت اعظمی از دوره میگفتم طلا نمیشم...

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

یه نکته:
این تایپک خودش استرس زا تره ها!!!!!
بچه ها بخدا المپیاد خیلی اسون تر و باحال تر از چیزیه ک فکر میکنیم!
دوستان همکلاسی بنده در دوره های المپیادی میدونن سره امتحانای کلاسی من چطوری ویبره میزدم و سر درد میگرفتم از استرس :4: ولی سره مرحله 2 انقدر اروم بودم که حد نداشت و اگر بگم اینکه قبول نشدم بخاطر استرسم بود دروغ گفتم :4: وقتی میرید سره جلسه میبینید ک جای هیچ نگرانی نیست!
الانم فقط از صبح تا شب بشینید بخونید!
مطینم موفق همتون موفق میشید! (موفقیت از نظره من مدال نیست! :3:)

m.biology

New Member
لایک ها
319

امید زیاد مخربتر از ناامیدیه! این رو همیشه یادتون باشه...حدوسط باشین..بله من خودم تا قسمت اعظمی از دوره میگفتم طلا نمیشم...
جل الخالق...:4:
در ضمن اميد زياد با نا اميدي و اميد متوسط فرق داره من دوستمونو از نا اميدي ترسوندم وگرنه اميد زياد كه آدمو با سر ميزنه رو زمين
قبول دارم حد وسط بهترين حالته...

soroush.gh

New Member
لایک ها
10

سلام و یه خسته نباشید جانانه خدمت تمام بر و بکس المپیاد فیزیک ! امیدوارم که تا حالا همه چی رو روال پیش رفته باشه و اوضاع بر وفق مراد .
من بی مقدمه میرم سر اصل مطلب ( وقت طلاست ) ! رویه حرفم بیشتر با پایتخت نشینایه عزیزه ( برو بچه های تهرانی ) ! دوستان یه چیزی میگم که کلی ثواب ببرین و دانش آموزا دعایه خیرتون کنن

خیلی خیلی خوش بحال دوستانی که میتونن تویه کلاسایه جمع بندی آیریسک شرکت و ایشالله که مثمر به ثمر واقع بشه براشون و نهایت استفاده رو ببرن.
اما متاسفانه برا ما شهرستانی ها واقعا مقدووور نیست چرا که اگه بخوایم بیایم تهران نه جا ، نه دوستی ، نه آشنایی و ........... با این وضع اقتصادی اصلا وسعمون نمیرسه که بیایم تهران ( البته مال بعضی ها میرسه) در نتیجه از این کلاسا محرومیم !
حالا اگه دوستانی که میتونن تو این کلاسا شرکت کنن یه فایل صوتی از کلاسو به بچه های شهرستانی هم بدن یا اصلا نکات مهم بحث شده در کلاسا رو با بقیه به اشتراک بذارن به جان خودم دعایه خیر تمام بچه های شهرستانی رو دارن . ( آقا ذکات علم به نشر آن است ) .
میدونم این end پر توقعیه که بخوام همچین کاریو بکنین ولی خود خدا شاهده که ما نه معلمی ، نه کسی که تجربه المپیاد داشته باشه ، نه هر کتابی که بخوایم بخونیم و ...... هزار تا کمبود امکانات دیگه رو داریم . در نتیجه بعد از خدا امیدمون به دووووستای المپیادی در سرار کشور هستش ! و مطمعنم که از معرفت شما غیر از این انتظار نمیره !
آقا خلاصه بگم "" بقول شاعر که : اوضاع بس ناجوان مردانه دشوار است "" پس لطفا لطفا لطفا کمک کنین

ایشالله که همه بچه ها نتیجه تلاش و زحماتشونو بگیرن !

OmidZarifi

New Member
لایک ها
174

به نظرم این دو تا المپیاد زیستیا استرسی میدن شدیدا غیرقابل تصور...
بابا این المپیاد: بس جوانمردانه آسان است. البته تلاش میخواد و اعتماد به نفس در حد very very very زیاد.... D:

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

سلام و یه خسته نباشید جانانه خدمت تمام بر و بکس المپیاد فیزیک ! امیدوارم که تا حالا همه چی رو روال پیش رفته باشه و اوضاع بر وفق مراد .
من بی مقدمه میرم سر اصل مطلب ( وقت طلاست ) ! رویه حرفم بیشتر با پایتخت نشینایه عزیزه ( برو بچه های تهرانی ) ! دوستان یه چیزی میگم که کلی ثواب ببرین و دانش آموزا دعایه خیرتون کنن

خیلی خیلی خوش بحال دوستانی که میتونن تویه کلاسایه جمع بندی آیریسک شرکت و ایشالله که مثمر به ثمر واقع بشه براشون و نهایت استفاده رو ببرن.
اما متاسفانه برا ما شهرستانی ها واقعا مقدووور نیست چرا که اگه بخوایم بیایم تهران نه جا ، نه دوستی ، نه آشنایی و ........... با این وضع اقتصادی اصلا وسعمون نمیرسه که بیایم تهران ( البته مال بعضی ها میرسه) در نتیجه از این کلاسا محرومیم !
حالا اگه دوستانی که میتونن تو این کلاسا شرکت کنن یه فایل صوتی از کلاسو به بچه های شهرستانی هم بدن یا اصلا نکات مهم بحث شده در کلاسا رو با بقیه به اشتراک بذارن به جان خودم دعایه خیر تمام بچه های شهرستانی رو دارن . ( آقا ذکات علم به نشر آن است ) .
میدونم این end پر توقعیه که بخوام همچین کاریو بکنین ولی خود خدا شاهده که ما نه معلمی ، نه کسی که تجربه المپیاد داشته باشه ، نه هر کتابی که بخوایم بخونیم و ...... هزار تا کمبود امکانات دیگه رو داریم . در نتیجه بعد از خدا امیدمون به دووووستای المپیادی در سرار کشور هستش ! و مطمعنم که از معرفت شما غیر از این انتظار نمیره !
آقا خلاصه بگم "" بقول شاعر که : اوضاع بس ناجوان مردانه دشوار است "" پس لطفا لطفا لطفا کمک کنین

ایشالله که همه بچه ها نتیجه تلاش و زحماتشونو بگیرن !
فك كنم با اين قسمتي از شعر گفتن تون رسما روح إخوان ثالث تو قبر بندري مي ره..:4:
خب شــــــــــــما كجايي هستي..؟ اندر كدوم دياري يا اخوي..؟ :4:
من با اين كه زيستي هستم ولي دوستا و بروبچ المپ فيزيكيِ زيادي دارم...كاري از دستم بر بياد دريغ نمي كنم :) (اه ! خودم كف كردم با اين تريپ حرف زدنم..:4:)
بابهترين ارزوها...

soroush.gh

New Member
لایک ها
10

سلام . آقا مرسی ممنون از معرفتت !
ایشالله از از محضر جنابعالی و دوستانتون استفاده میکنم !

aphu77-G

New Member
لایک ها
85

لططططفا تاپیک قدیمی رو بااالا نیاااارم.
بسته شد....:148:

Marshall

New Member
لایک ها
970

لططططفا تاپیک قدیمی رو بااالا نیاااارم.
بسته شد....:148:
توصیه میکنم شیرین کاریتونو ادامه ندید چون ممکنه به بن شدنتون خیلی کمک کنه...

بسته شد...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا