بچگي ها

immolote

New Member
لایک ها
28
بچه كه بودم بادباك هاي رنگي ... دلخوشي هر شب و روزم بود ....خبر نداشتم از دل آدماي رنگي.... چه بيوده خنده بر لبام بود..كاري به جز الك دو لك نداشتم ....به هيچكي شك نداشتم.... بچگي ها ......بچگي ها تموم شد... خاطره هاي خوش رو دست من موند... تا اومدم چيزي ازش بفهمم.....جوني اومد اونو با خودش برد ...برد.....برد.....بر......... بچه كه بودم غصه وبالم نبود ...هيچكي حريف شور و حالم نبود....بچه كه بودم واسمون عالي بود...حتي شباي ابري مهتابي بود....حتي شباي ابري مهتابي بود... حتي شباي ابري مهتابي بود......

only physics

New Member
لایک ها
2,386
پاسخ : بچگي ها

دل بسته به سكه هاي قلك بوديم ...

دنبال بهانه هاي كوچك بوديم ...

روياي بزرگتر شدن خوب نبود ...

اي كاش تمام عمر كودك بوديم ...

*biology*

New Member
لایک ها
519

دوستان جدا خیلی دوس دارین که به دوران بچگی برگردین؟ :56: :56:

sina

New Member
لایک ها
385

من عمرا حاضر نیستم به اون موقع ها برگردم دورانه جهالت بود بابا:21:

sepid.h

New Member
لایک ها
146

اگه بچگی به اون خوبی دوران جهالته...من حاضرم تمام عمر جاهل باشم!!...

chemistry20

New Member
لایک ها
109

آره.من واقعا دوس دارم اما جالب اینجاست که تو بچیگیام خیلی کله گنده بودم وهمش میخواستم زودتر بزرگ بشم!!!!!!!!:71:

اسکندر

New Member
لایک ها
61

بچه که بودم سر این که به مامان مامانم می گفتم عزیز و به مامان بابام می گفتم مامان بزرگ ملامت می شدم افسوس که دیگر نیست که بهش بگم عزیز و دوباره ملامت بشم.
چه روزای خوبی بود الآن حتی جرئت نمی کنیم سوار تاب و سرسره شویم.مسخره امان می کنند!

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

من از خدامه دوباره بچه بشم.خیلی کوچیک..اونقدر که نفهمم چه اتفاقی دور و برم میفته.....اونقدر که وقتی مریض میشم فقط گریه کنم ولی روز بعدش از دردی که دیروز کشیدم هیچی یادم نیا...
دوست دارم بچه بشم و فقط بازی کنم،دیگه هم از خدا نخوام بزرگم بکنه...ولی حیف که نمیشه

بالا