تاثیر معدل امتحان نهایی در کنکور 92

saba rad

New Member
لایک ها
97
یعنی معدل نهایی رو تاثیر میدن یا هر درسی رو جدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Notron

New Member
لایک ها
48
پاسخ : تاثیر معدل امتحان نهایی کمک تورو خدا

مشاورمون كه ديروز با هامون حرف زد گفت هر درس جدا و هم معدل درس هاي امتحان نهايي

mehran88

New Member
لایک ها
1,232

من یه خرده حرف های دوستان رو کامل می کنم و یه جمع بندی می کنم.
نمره هر درس امتحان نهایی هر فردی به صورت تراز در میاد که کسانی که 20 میشن بالاترین تراز ممکن رو می گیرند که حداکثر یه عدد 5 رقمیه.
حالا این تراز ها با ضریب 25 درصد و تراز هر درس کنکور 75 درصد نمره اون درس رو به خودشون اختصاص میدن.
یه بحث جدیدی هم از سوی سازمان سنجش مطرح شده مبنی بر صرفا تاثیر مثبت امتحان نهایی بر رتبه نهایی کنکور.
حالا یکی از دبیران ما این موضوع رو این طور شرح داد.
مثلا یه نفر فقط با نمره کنکورش شده رتبه 1000.اگه با تاثیر تعدادی از نمرات امتحان نهایی رتبه اش بشه 1100 اون نمرات رو تاثیر نمیدند و اگه با تاثیر بعضی از نمره هاش رتبه اش بشه 900 اون رو تاثیر میدند.بحث فوق العاده فوق العاده پیچیده ایه که الگوریتم های واقعا پیشرفته ی کامپیوتری رو میخواد تا حق کسی ضایع نشه.حرف زدن راجع به یه نفر خیلی آسونه توی این زمینه.اما وقتی تعداد افراد زیاد میشه همه وقتی یه مقداری نمره مثبت بگیرند نمره مثبت یه نفر شاید اصلا منفی بشه!!!خیلی پیچیده ست و به جز سازمان سنجش اصولا کسی فکر نکنم در این رابطه اطلاعاتی داشته باشه.نیازی هم نیست زیاد به این چیزا فکر کنیم.بهتره ما فقط درسمون رو بخونیم.اگه قرار بود توی این زمینه ها ما دخالت کنیم که دیگه نیازی نیود دپارتمانی به نام سازمان سنجش بوجود بیاد.
کلا میگم کسی که خوب درسش رو بخونه اصلا تاثیر امتحان نهایی بشه 0 درصد یا 95 درصد چه فرقی به حالش میکنه؟؟؟

saba rad

New Member
لایک ها
97

پس مطمئن باشم هر درس جدا دیگه؟ یعنی زمین نخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زیست.

New Member
لایک ها
4

نمیشه گفت زمین رو برای امتحان نهایی نمیخونم چون سنجش هر روزی یه تصمیمی میگیره شاید اگه نخونید به ضررتون بشه.بازم به نظر من از مشاور بپرسید بهتره:103:.

saba rad

New Member
لایک ها
97
پاسخ : تاثیر معدل امتحان نهایی در کنکور 92

تب داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saba rad

New Member
لایک ها
97

برا چی بای بای میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بالا