تا الان برای مرحله ی 2المپیاد ادبی چقدر خوندید؟

لایک ها
7
سلام اول خودم میگم 90 درصد خوندم فقط مونده ده درصد و جمع بندی :63:

آخرین ویرایش توسط مدیر

kasra17

New Member
لایک ها
38
پاسخ : تا الان برای مرحله ی 2المپیاد ادبی چقدر خوندید؟

منم فقط چرند و پرند مونده

mnpardis

New Member
لایک ها
35

همه ی منابع غیردرسی رو تموم کردین؟:179:

لایک ها
7

من بجز زبان انگلیسی و چرند و پرند همه رو خوندم:95:

abrang

New Member
لایک ها
748

من تا پنجشنبه ی قبل آزمون! همه رو خوندم:4::4::4:.... دورم کردم!:4:....... ^^^ما با قرار هایمان زندگی می کنیم^^^....:204:( البته از درسیا زبان و عربی و تاریخ ادبیات می مونه:46:)

تا الان چرند و پرند با اون منبع انگلیسیه... با نصف کشف الاسرار و تعریب سوره روم مونده ( ترجمه شو خوندما).... ( البته به علاوه یه چن صفحه از ادبیات و زبان فارسی3):191:

لایک ها
7

مگه به دوما مدال میدن؟

abrang

New Member
لایک ها
748
لایک ها
7

نه والا...!:148:

من توانمندی های فوق العاده ای دارم..... :204:

پس چرا وقت میذاری.
ولی برای سال بعدت که یخای شرکت کنی خوبه

abrang

New Member
لایک ها
748

پس چرا وقت میذاری.
آخه مرحله اول نخوندم وقتی قبول شدم عذاب وجدان داشتم .... دیگه گفتم مرحله دو رو می خونم....!!!

کلا دوس دارم دیگه ....چی کارکنم ....علاقه س.....:95:

kasra17

New Member
لایک ها
38

آره...اما میدونی ک انقد زیادن ک آدم قاطی میکنه...دو دور دیگه هم میخونم...شما چی ؟!

لایک ها
77

پس چرا وقت میذاری.
ابرنگ داره بهترین کارو میکنه.منم یه دوست داشتم که پارسال که دوم بودیم قبول شد قید درسای مدرسه رو زد و چسبید به المپیاد!!! اینم بگم که خیلی سزح ادبیش بالا نبود!!! ولی امسال فقط به خاطر وقتی که پارسال روی المپیاد گذاشت ,تبدیل به یک مخ ادبیات شده

لایک ها
77

ما هم تموم کردیم بالاخره. البته با یاری و کمک کلاس هایی که استان و همچنین مدرسه برامون گذاشت.
البته من دارم امیدمو از دس میدم .4 5 نفر از بچه های اون فرهنگ دخترانه اومده بودن که اصلا کل ما هارو میذاشتن تو جیبشون میبردن از بسکه چیز حالیشون بود.تازه اینا تو عید که مدرسشون واسشون کلاس گذاشته بوده غایب بودن!!:190:حالا فکرشو بکنین اینا که غایب بودن این جوری بودن وای به حال اونایی شون که تو عید غایب نبودن!!!!!!!!!!!!!!!!! یکیشون که صداش مثله اینا بود که تو رادیو کار میکنن!!اسمش فک کنم سوزان جمشیدی بود

حالا من چی کار کنم با این رقیبای قدر؟؟؟؟؟؟

دیشب که اصفهان زلزله شد فکر کردیم میمیریم دیگه نمیتونیم المپ بدیما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خداراشکر خیلی کوچیک بود:63:

ASI74

New Member
لایک ها
175

من رو زبان و عربی خیلی وقت گذاشتم و الان بابت اونا خیالم راحته
مطمئنم که زبان و عربی میتونه برگ برندم باشه

mahboobeh

New Member
لایک ها
6

کسری ، فرزاد ، آبرنگ ... خوشا بحالتون ... من عربی و زبان فارسی و انگلیسی مونده.... و اینجا ( اهواز ) هیچ اهمیت نمیدن ب المپیاد مسئولین.... و مدیر و معلما و دوستام همه میزنن تو سرم ک بشین درسای رشته تجربی خودتو بخون وقتتو برا المپیاد تلف نکن....معلما میگن مستمرا بد میدیم... همه تضعیف روحیم میکنن ... منم سعی میکنم هی نرم مدرسه تا المپیدو بدم... 11 اردیبهشت هم برامون امتحان تاریخ ترم گذاشتن و هیچ راهی نداره ک ندمش.... واسم دعا کنید... ی مبارز المپیادی تنهام....

mnpardis

New Member
لایک ها
35

بچه هااا یعنی شما همه ی ادبیات و زبان فارسی 3 و تاریخ ادبیات رو خوندین؟

لایک ها
116

ما هم تموم کردیم بالاخره. البته با یاری و کمک کلاس هایی که استان و همچنین مدرسه برامون گذاشت.
البته من دارم امیدمو از دس میدم .4 5 نفر از بچه های اون فرهنگ دخترانه اومده بودن که اصلا کل ما هارو میذاشتن تو جیبشون میبردن از بسکه چیز حالیشون بود.تازه اینا تو عید که مدرسشون واسشون کلاس گذاشته بوده غایب بودن!!:190:حالا فکرشو بکنین اینا که غایب بودن این جوری بودن وای به حال اونایی شون که تو عید غایب نبودن!!!!!!!!!!!!!!!!! یکیشون که صداش مثله اینا بود که تو رادیو کار میکنن!!اسمش فک کنم سوزان جمشیدی بود

دیشب که اصفهان زلزله شد فکر کردیم میمیریم دیگه نمیتونیم المپ بدیما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خداراشکر خیلی کوچیک بود:63:
اینا همشون الکی جو میدن که شمارو ناامید کنن شما گولشون رو نخور :1:

(اتفاقا کلاس ما هم دو سه تا دختر بودن مثل گوینده رادیو شعر میخوندن:204:)

kasra17

New Member
لایک ها
38

کلاسا رزمندگانو میگی دیگه.... :) منم بودم....اما از اونایی ک میگی نترس :)
زلزله هم ک نزدیک بود مارو نابود کنه

لایک ها
77

کلاسا رزمندگانو میگی دیگه.... :) منم بودم....اما از اونایی ک میگی نترس :)
زلزله هم ک نزدیک بود مارو نابود کنه
شما مگه اونارو میشناسی؟ اونا مثلا کوچیک کوچیکاشون بودن بقیه شون تو عید ترکوندن
پسرای فرهنگ هم که دیگه خدای ادبیاتن
زلزله هم اون قدرا ترسناک نبود ولی من به خدا گفتم :خدایا بذار من المپ بدم بعد اگه خواستی منو بکشی بکش!

saiedeh

New Member
لایک ها
180

بچه ها من اصلا درست و حسابی نخوندم:29: هنوز منبع انگلیسی و کتاب رنگین گل و شعر های رودکی مونده . کتاب های درسی هم که دیگه هیچی تا حالا بازشون نکردم ببینم چه جورین:209:
تازه بقیه منابع رو م احساس میکنم که یادم رفته ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی همش این امیدواری رو دارم که هنوز سال اولم و کلی وقت دارم ...................:91: راستی این درسته که برای مرحله دوم ادبیات اصلا پاسخ برگ اول دوما تصحیح نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه این جوری باشه واقعا میخوره توی ذوقم.......................

mnpardis

New Member
لایک ها
35

بچه ها من اصلا درست و حسابی نخوندم:29: هنوز منبع انگلیسی و کتاب رنگین گل و شعر های رودکی مونده . کتاب های درسی هم که دیگه هیچی تا حالا بازشون نکردم ببینم چه جورین:209:
تازه بقیه منابع رو م احساس میکنم که یادم رفته ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی همش این امیدواری رو دارم که هنوز سال اولم و کلی وقت دارم ...................:91: راستی این درسته که برای مرحله دوم ادبیات اصلا پاسخ برگ اول دوما تصحیح نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه این جوری باشه واقعا میخوره توی ذوقم.......................
دوست عزیز شما که اول هستی و تا برسی سوم منابع غیردرسی عوض شده بهتره الان درسی ها رو بخونی که دیگه بعدا مشکلی نداشته باشی

بالا