تعبیر یک جمله در دفترچه کنکور

ahmed janson

New Member
لایک ها
2
باعرض سلام و خسته نباشید میخوا ستم بدانم منظور از عبارت معافیت تحصیلی در متن زیر چیست؟

دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و بین المللی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در آزمون سراسری ثبت نام و شرکت کنند.

یعنی من که سال ۹۳ مدرک پیش دانشگاهی گرفتم و کنکور ۹۳ شرکت نکردم ولی سال ۹۴ کنکور شرکت کردم ولی به دلایلی نتوانستم رتبه خوبی بیاورم و اگر بخواهم برای کندن شر سربازی امسال در یک رشته دانشگاه پیام نور پذیرش بگیرم سال ۹۵ میتوانم دوباره در کنکور شرکت کنم ? لطفا به من پاسخ بدهید و این تاپیک را نبدید دارم دیوانه میشوم باتشکر

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495
پاسخ : تعبیر یک جمله در دفترچه کنکور

باعرض سلام و خسته نباشید میخوا ستم بدانم منظور از عبارت معافیت تحصیلی در متن زیر چیست؟دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و بین المللی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در آزمون سراسری ثبت نام و شرکت کنند.یعنی من که سال ۹۳ مدرک پیش دانشگاهی گرفتم و کنکور ۹۳ شرکت نکردم ولی سال ۹۴ کنکور شرکت کردم ولی به دلایلی نتوانستم رتبه خوبی بیاورم و اگر بخواهم برای کندن شر سربازی امسال در یک رشته دانشگاه پیام نور پذیرش بگیرم سال ۹۵ میتوانم دوباره در کنکور شرکت کنم ? لطفا به من پاسخ بدهید و این تاپیک را نبدید دارم دیوانه میشوم باتشکر
سلام دوست من،شما امسال مشمول خدمت هستید. وباید برید دانشگاه،درمورد سوال دومتونم اگه دم کنکور انصراف بدید فکرکنم میتونید کنکور هم بدید

بالا