تقویت و یادگیری سریع لغات انگلیسی

لایک ها
0
یک هدف تعیین کنید و یک استراتژی ایجاد کنید!

فرض کنید شما در حال حاضر سطح B1 به زبان انگلیسی دارید.

بسیار عالی! این سطح خوبی برای داشتن است. با این حال ، هدف شما باید داشتن سطح بالاتری تا تاریخ معینی باشد.

به عنوان مثال ، می توانید بگویید ، "من می خواهم در 9-12 ماه سطح C1 انگلیسی داشته باشم." این هدف مشخص است و مهلت دارد. هدف باید دست یافتنی اما بلند پروازانه باشد.

اگر آن را غیر واقعی بدانید ، به زودی تسلیم می شوید. اگر این کار را بسیار آسان کنید ، پیشرفتی مشاهده نخواهید کرد و این هیجان انگیز نیست. باز هم تسلیم می شوید.

هر روز یادگیری لغات را انجام دهید

اکنون که هدف خود را تعیین کرده اید ، وقت آن است که یک استراتژی ایجاد کنید.

این امر با تعهد به انجام هر روز کاری به زبان انگلیسی شروع می شود. چرا هر روز؟

به دلایل زیر:

اگر می خواهید انگلیسی را سریع یاد بگیرید ، باید آن را انجام دهید
به شما این عادت را می دهد که کاری را به زبان انگلیسی انجام دهید
تکرار و خواب قوی است

اگر فقط هفته ای دوبار در کلاس های زبان شرکت کنید یا خودتان انگلیسی بخوانید، نمی توانید انتظار پیشرفت سریع داشته باشید. جهان نیز تغییر کرده است. اکنون می توانیم به منابع نامحدود دسترسی پیدا کنیم تا به ما در یادگیری کمک کند. برنامه های باورنکردنی وجود دارد که همه اینها را برای ما آسان می کند.

تمرین روزانه یک عادت فوق العاده است.

زمان خود را به دو نوع یادگیری فعال و غیر فعال تقسیم کنید تا حتی در روزهایی که تمایلی به انجام کاری ندارید ، همچنان آن را انجام دهید.

خود را با انگلیسی و کلمات آن احاطه کنید!

ایجاد یک محیط یادگیری کامل انگلیسی

احتمالاً قبلاً آن را شنیده اید ، درست است؟

به مطالب انگلیسی گوش دهید. مطالب را به زبان انگلیسی بخوانید. به انگلیسی به مسائل نگاه کنید. و دلیل خوبی وجود دارد که بسیاری از مردم این را توصیه می کنند:

چون کار می کند. انجام زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا سریعتر بر آن مسلط شوید. با این حال…

به منابعی را پیدا کنید که مناسب شما باشد.

وقتی یادگیری زبان اسپانیایی را شروع کردم ، اشتباه کردم که فیلم ها را قبل از اینکه بتوانم آنها را بفهمم ، تماشا کنم. من مبتدی بودم اما سعی کردم فیلم هایی را تماشا کنم که نمی توانستم آنها را درک کنم.

بسیاری از زبان آموزان از من می پرسند: چگونه می توانم فیلم ها را به انگلیسی درک کنم؟

من میل به تماشای آنها را درک می کنم. اما اگر آنها را درک نکنید ، از آنها لذت نخواهید برد. اگر از آنها لذت نمی برید ، تماشای آنها را متوقف خواهید کرد.

اونوقت جواب چیه؟

برنامه های تلویزیونی ، پادکست ها ، آهنگ ها ، کتاب ها و هر چیز دیگری که مناسب شماست را پیدا کنید. از این معیار استفاده کنید:

آیا این برای سطح من مناسب است؟
آیا من به آن علاقه دارم؟
آیا قرار است انگلیسی را که می خواهم / نیاز دارم یاد بگیرم؟
در مورد من ، من شروع به تماشای اخبار به زبان اسپانیایی کردم. درک آن بسیار ساده تر از فیلم بود و من به آنچه در جریان بود علاقه داشتم. او همچنین نوع واژگانی را که می خواستم یاد بگیرم به من یاد داد.

منبع عالی دیگر رتبه بندی خوانندگان است. اینجاست که یک رمان برای زبان آموزان انگلیسی بازنویسی می شود. کتابهایی متناسب با سطح شما انتخاب کنید و از آن لذت ببرید. کتابهای صوتی را نیز بیابید.

با افزایش سطح خود ، می توانید از منابع بومی بیشتری استفاده کنید. به عنوان مثال ، گوش دادن به پادکست های انگلستان یا تماشای برنامه های تلویزیونی.

اما تا به آن سطح نرسید ، کاری را انجام ندهید که بسیار دشوار است. منابعی را انتخاب کنید که مناسب سطح شما باشد.

منبع:‌ کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان

بالا