جواب همه خودآزمایی ها وفعالیت های زیست شناسی2

لایک ها
1,804
پاسخ : جواب همه خودآزمایی ها وفعالیت های زیست شناسی2

کار خوبی نیستاااااااااا
بزارین دوستان برن خودشون با سوالا درگیر شن تا جواب و پیدا کنن
ماهی رو نذارین جلوشون:5:

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

اره منم با دادن جواب اماده مخالفم... هر چند کسی که دانا باشه اول جواب میده و بعد مقایسه و تصحیح میکنه که این طوری مفید هم هست ولی همه که این کارو نمی کنن!!!
به قول معروف بهتره بجای ماهی دادن ماهی گیری رو یاد بدین...
موفق باشید

NiLOOFAR-Z

New Member
لایک ها
161

آخه سوالای فعالیت اونقد سخت نیستن که بخواد آدمو درگیر کنه!! معلممون جوابا رو بهمون داد!!! آخه هر سوالی ارزش فکر کردن نداره! مخصوصا سوالای فصل اول!! داشتن جوابا فقط واسه اینه که جوابای کامل و جامع داشته باشیم!!! و وقت کلاس هم به نوشتن جوابا نمیره!! (البته دبیرمون بعضی سوالا رو حین تدریسش میپرسه). ولی در کل داشتن جوابا چیز بدی نیست.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

اگه سوالاتش بحث برانگيز بود حرفتون بي برو برگشت درست بود منتها اخه سوالي هم نيستن ك با جواب دادنشون "قدرت ماهي گيري"رو ازشون بگيريم!;)
طرف مي تونه از تو خوده متن كتاب جواب رو علامت بزنه(البته بعضي هاشو!)معلمه ما ك گفت :"اين قدر اب خوردنه ك جواب دادن ب اين سوالا وقت كلاسو مي گيره(;))خودتون بخونيد اگه نتونستيد جواب بديد ب سوالات"زنگ تفريح" ازم بپرسيد!!!;)
يعني ميخوام بگم با دادن اين جوابا هم چين كاره شاخي نكردن (البته دست شون دردنكنه لطف كردن:))و هم چنين قدرت فكر رو ماهي گيري و غيره رو هم از بچه ها نگرفتن!;)

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

اگه سوالاتش بحث برانگيز بود حرفتون بي برو برگشت درست بود منتها اخه سوالي هم نيستن ك با جواب دادنشون "قدرت ماهي گيري"رو ازشون بگيريم!;)
طرف مي تونه از تو خوده متن كتاب جواب رو علامت بزنه(البته بعضي هاشو!)معلمه ما ك گفت :"اين قدر اب خوردنه ك جواب دادن ب اين سوالا وقت كلاسو مي گيره(;))خودتون بخونيد اگه نتونستيد جواب بديد ب سوالات"زنگ تفريح" ازم بپرسيد!!!;)
يعني ميخوام بگم با دادن اين جوابا هم چين كاره شاخي نكردن (البته دست شون دردنكنه لطف كردن:))و هم چنين قدرت فكر رو ماهي گيري و غيره رو هم از بچه ها نگرفتن!;)
ببینید حرفتون درسته ولی مثلا من خودم سال دوم اصلا تمرینای کتاب ریاضی رو حل نمی کردم بعد ی روز معلمم گفت چرا تمرینارو حل نمی کنی گفتم: اخه اینا ارزش حل کردن نداره... معلممون رفت پای تخته و بعد یکی از همون فعالیت های کتاب رو به مباحث دانشگاه ربط داد و گفت ما الان داریم توی دکتری همین مباحث رو می خونیم و بعدش به من یاد داد که چطوری از فعالیت نکته بدست بیارم پس...!!! در هر صورت خودتون می دونید ولی توی این تمارین ساده خیلی نکته نهفته هست.

لایک ها
1,804

به bh2ao و NILOOFAR :
سوالا به نظر سخت نمیان
اگه واقعا بخوایی درگیر شی ازش سوال خوب در میاد
در ضمن تو سال سوم امتحان نهایی
این یعنی باید جواب سوالارو کامل و دقیق بدونین:39:
نبافین از خودتون
اگه از الان اینطوری کنین تا خرداد سال سوم نابود میشین:17:
البته من فقط خواستم گفته باشم
بقیش با خودتونه

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

خب اتفاقا جوابایی که ما میدیم ناقصه و واسه نهایی نمره کم میشه
جوابای این سایت یا اونی که معلم من اماده دادند کاملهخ. برا نهایی عینا حفظ کنیم بنویسیم بهتره دیگه

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

به mohammadaminnasseri:
دوست من، الان بحث درمورده دوم هس يا سوم؟؟؟؟:39:
ما دوم ها نهايي داريم؟؟؟؟:39:
چي رو نبايد ببافيم؟؟؟؟؟!!!فعل بافتن اصلن برا چه موردي ب كاربردين، احياناً؟؟؟؟:39:
بحث سره اينه كه اين دوست مون لطف كردن جوابارو دادن ، بچه ها يا بدون خوندن سوال جواب رو كپي پيست مي كنن و يا نه اول مي خونن و بعد تصحيح مي كنن(!)بعد گفتين:"ماهي رو نديد ب بچه ها و قدرت و توانايي شون برا ماهي گيري كم مي شه و ماهي گيري و ياد بديد و چيزاي ديگه، ك من گفتم هم چين سوالاي شاخي هم نيستن ك نگران قدرت تحليل بچه هايي!!
توصيه ي من: ي بار ديگه كل پست هارو بخون ك درجريان باشي:3:
موفق باشيد!

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا