حرفهای خودمانی و درد دل از نوزدهمین المپیاد شیمی

kavosh

New Member
لایک ها
75
سلام به یاهو؛
مگه استاد نگفتن دیگه این سوالو نپرسین ؟! :lol:
استاد خودشون تو یه تاپیکی گفتن درصدای بالای 55 امیدوار باشن! :)

kami

New Member
لایک ها
0
اینطوری خیلی ها قبولن فکر کنم بیشتر باشه!! :roll:

zhrs

New Member
لایک ها
0
setareh_sh گفت
[[align=left]align=left][align=left:75267d0610]salam man taze ozv shodam ...bebakhshid farsi ro pas nemidaram fonte farsim nemidonam chesh shode...be har hal
rasty az ashnayy ba hame ham khoshjhal hastam...
khob ...rajebe emtehan ...avalan zamane emtehan fogholade kam bood man fek mikardam 110 bashe
baad ke shod 100 min baad az oon male ma kardanesh 90 min ...too hoze ke raftim kheili shik na esm dasht miza na chizi ro chidan ... hala az oon badtar ....masoolin baad inke hameye maro neshoondan fahmidan ke tamame pasokhbarg ha aks o esm dare esme 200 / 300 nafar o khondan ke beran barge hashoono begiran....
baad ke kheili dir shod goftan hala oonayy ke mikhan bargashoonam beheshoon ddim DELESHOON mikhad mitoonan javab bedan ......hichi man soale avalo shooroo kardam didam felan nemitoonam 2 ham hamintor kholase ye dor ke raftam 30 ta zadam baad shomordam 30 ta nazade boodam hichi sekte zadam ye dor dore kardam kholase inke khodamo kontrol kardam ke baghie ro hal konam ...bemanad ke 6 min ham tool keshid ke befahmam ke soala mele inke be la estesna ghalate typy dare ....hala oje ghazie inja bood oomadan bargaro az zire daste man keshidan biroon baad didam hanooz baghie nadadan ...JOLO CHESHMAM YEKI BOOD KHANOOME RAFT BEHESH GOFT BEDE BARGATO GOFT TAMOOM NASHOD BAAD MORAGHEBE GOFT KHOB BASHE ....TA 20 baad az inke man biroon vaysade boodam nayoomade bood biroon...
man vaghan nemidoonam chi begam ....[/align:75267d0610][/align][/align]
ماهم وضعیتمون بهتر از این نبود...اصلا کد دانش آموزی نداشتم...احتمالا برگم صحیح نمی شه...یعنی بهم ندادن...بعدم حوزه ما هم بی نام و نشون بود...مراقبا گیییییج...یه دور ماشین حسابارو جمع کردن...دوباره من کلی اصرار اصرار تا حاضر شدن برن نگاه کنن رو برگه ها رو...باز یه دور دادن...آخرم چون خودشون خسته بودن سر 90 دقیقه به زور برگه ها رو گرفتن...فقط دلم می خواست برگم پاره می شد می کشتمشون...الهی بد تر از این سرشون بیاد...من که سپردم به خدا...آدم این همه زحمت بکشه آخرش این

eternity

New Member
لایک ها
6
سوالی داشتم . اگه کد برگرو ننوشته باشیم راهی برای تصحیح برگه وجود داره ؟ یا به کل تصحیح نمی شه ؟

setareh_sh

New Member
لایک ها
0
ماهم وضعیتمون بهتر از این نبود...اصلا کد دانش آموزی نداشتم...احتمالا برگم صحیح نمی شه...یعنی بهم ندادن...بعدم حوزه ما هم بی نام و نشون بود...مراقبا گیییییج...یه دور ماشین حسابارو جمع کردن...دوباره من کلی اصرار اصرار تا حاضر شدن برن نگاه کنن رو برگه ها رو...باز یه دور دادن...آخرم چون خودشون خسته بودن سر 90 دقیقه به زور برگه ها رو گرفتن...فقط دلم می خواست برگم پاره می شد می کشتمشون...الهی بد تر از این سرشون بیاد...من که سپردم به خدا...آدم این همه زحمت بکشه آخرش این[/quote]

8O 8O
yeki az doostaye man injoory shode yani rastesh mashin hesabeshoono gereftan dige nadadan
baad in halesh bad shode..gofte mishe behesh ab ghand bedan oona ham goftan na ...baad gofte khob pas ye livan abe joosh bedin oona baz goftan na
:roll: :roll:

eternity

New Member
لایک ها
6
شما واقعا بد شانسی آوردید :? حوضه ی ما خوب بود ولی حواس ما پرت بود . من شک دارم که کد رو نوشتم یا نه ! 8O :?

alqumista

New Member
لایک ها
0
chie soala eyn adam boood az dore ghabli kheili asooon tar boood vali man kharab kardam :((
age marhaleye avalo tasir bedan dahanam servise
hala tasiiir midan ya na?

honey

New Member
لایک ها
42
سلام به همگی.تو المپیاد شیمی مرحله اول رو مرحله دوم تاثیر نداره...
خیالتون راحت.من از استاد خلینا پرسیدم.
امیدوارم همه ی بچه های سایت که حقشونه قبول بشن و نتیجه ی زحماتشون رو ببینن...
و امیدوارم کد رو حتما وارد کرده باشین!

amirbidel

New Member
لایک ها
0
امسال فقط خدا رحم کنه :cry:

Aidin

New Member
لایک ها
2
به نظر شما من با 45 درصد قبول مي شم ؟

masomeh

New Member
لایک ها
1
من 50 درصد زدم. ولی فکر نکنم قبول بشم ای کاش زودتر اسامی رو اعلام می کردن.

بالا