حضوري يا غير حضوري

mshf

New Member
لایک ها
10
بچه ها ما بدبختي ها مون تمومي نداره
پارسال مديرمون عوض شد شايد هم عوضي شد در هر صورت يه ادم ادم كه نه ارتجاعي شد اون بخشنامه ببخشيد غلط اضافي كه گفتن مدرسه دخترونه معلم مرد نره را اجرا كرد وبا اين بهونه معلم هاي سركش را برداشت شايد تنها معلم هاي عالي استان(ما توي چهار محال وبختياري و بدتر توي شهركرد فقر معلم خوب داريم به ما كمك كنيد)
سال پيش را سر كرديم امسال به اين بچه ها ميگم ديگه خودتون را بدبخت نكنيد حرف تو گوششون نميره ولي احمقا ميخوان از سمپاد مدرك بگيرن بعد يالقوزاباد برن قالي بافي بخونن
بشون ميگم پاشيد ما بچه هاي سمپاد سمپاد را ميسازيم نه اون ساختمونا و معلمها و مسيولين كودنش ميگم پاشيد بريم يه غير انتفايي يا غير حضوري بخونيم با همون چند تا معلم خوب كلاس بگيريم اقا حرف تو كلشون نميره اقا جون البته اگه كله پوك نباشه
حالا به نظر شما من حضوري بگيرم يا غير حضوري :( :( :cry: :cry:

IrNCO

New Member
لایک ها
42
حضوري 100٪ بهتره حتي اگه اينطور كه شما ميگيد باشه.
(بعضي ها بودن كه با غير حضوري هم موفق شدن)

G

Guest

Guest
نه حضوري بگير اگه تو درسا مشكلي داشتي اون وقت معلم خصوصي بگير :p

hedayat-chem

New Member
لایک ها
0
يكي از خوبي هايي كه حضوري داره اينه كه آدم با سطح ساير دانش آموزان در كلاس آشنا ميشه . من خودم تا در جو رقابتي كلاس قرار نگيرم ، تلاش و كوششم بيشتر نميشه . غيرحضوري از نظر روحي آدم رو منزوي ميكنه و ديگه اون چند ساعتي رو هم كه با رفيقاش بوده توي سال كنكور از دست ميده.
به نظر من معلم توي سال پيش دانشگاهي اونقدر ها هم فاكتور مهمي نيست و 30 درصد تاثير داره و 70 درصد تلاش خودته كه موثره.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام دوست گرامي؛
از روي نام تاپيك شما نميشه فهميد كه اينجا قراره درباره‌ي حضوري يا غير حضوري بودن پيش دانشگاهي بحث بشه! از اين به بعد بيشتر دقت كنيد كه همه بتوانند از روي نام به موضوع تاپيك پي ببرند.

اما نظر من:
كنكور و سالي كه در پيش رو داريد از يك نظر سال بسيار خوبي است، در اين سال شما با خيلي از اخلاقيات خودتون بدون رودربايستي آشنا مي‌شويد :wink:
اولين تصميمي كه قراره بگيريد (حضوري يا غيرحضوري بودن پيش دانشگاهي) هم كاملا به رفتارهاي مطالعاتي شما برمي‌گرده:

- اگر موارد زير در شما هست حتما كلاس حضوري برويد:

+ سر كلاس زياد پرسش مي‌كنيد و درس را همان‌جا ياد مي‌گيريد.
+ مطالعه و فراگيري يك مبحث جديد براي شما مشكل است.
+ تا كنون به تنهايي برنامه‌ي درسي نداشته ايد (بچه‌هاي المپيادي اين يكي رو خوب بلد هستند :p )
+ در تنهايي حس رقابت در شما ايجاد نمي‌شود.
+ منابع اطلاعاتي خوبي (اينترنت يا پيك سنجش يا اولياء آشنا به كنكور يا ...) در اختيار نداريد.

- در موارد زير بهتر است غير حضوري پيش دانشگاهي را بگذرانيد:

+ اگر به تازگي يكي از اعضاي خانواده نتيجه‌ي خوبي در كنكور گرفته و مي‌تواند راهنماي شما باشد.
+ اگر پيش دانشگاهي‌هاي شهر يا محل شما (مثل اينجا) فقط به فكر پول هستند و بود و نبودشان يكسان است.
+ اگر تجمع دوستان باعث تلف شدن وقت شما مي‌شود و نمي‌توانيد به آن‌ها بفهمانيد كه درس داريد.
+ اگر رقابت شديد باعث استرس بيماري گونه در شما مي‌شود.

تصميم‌گيري با خود شما است! بالاخره از يك جايي بايد خودشناسي را شروع كنيد.

در هر صورت براي شما امسال را هم مثل هميشه در پناه حق و با موفقيت آرزومندم. :idea:

kquran

New Member
لایک ها
18
ايول آقاي خلينا...ممنون از راهنماييتون...منبع خاصي براي اين ها داشتين؟؟؟

elmira

New Member
لایک ها
0
من با نظر آقای خلینا موافقم و بیش تر هم بر کلاس حضوری تاکید می کنم چون حس رقابت رو در وجود دانش آموز ، قوی تر می کنه و باد دیدن دوستاش و تلاششون اون هم سعی می کنه بیش تر تلاش کنه!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
kquran گفت
ايول آقاي خلينا...ممنون از راهنماييتون...منبع خاصي براي اين ها داشتين؟؟؟
ممنون؛ خوشحالم كه مفيد بود!
نه منبع ما شفاهي بود! با معلمين داشتيم بحث مي‌كرديم كه به اين نتيجه رسيديم :wink: خوشحال ميشم اگه اساتيدي كه به اينجا سر مي‌زنن كاملترش كنند :idea:

بالا