خواب یا بیداری؟

avmdp

New Member
لایک ها
2
سلام
خسته نباشید
من ظهر ها استراحت می کنم یعنی مجبورم استراحت کنم چرا که اگه اینکارونکنم ذهنم توی خوندن وحل مسله همراهیم نمی کنه.اگه میشه یه راهی برای این که این مشکل زمان حل بشه پیشنهادکنید فقط اگه به نظزرتون استراحت الزامیه بگید حد اکثر باید چه قدر باشه؟

kabiri

New Member
لایک ها
125
پاسخ : خواب یا بیداری؟

سلام منم این مشکلو داشتم و هنوزم گاها اذیتم میکنه اول اینکه تمام خوابتون توی شب رفع بشه ببینید در روز حدودا به چند ساعت خواب نیاز دارید و جوری برنامه بریزید که تمام ساعات خواب مورد نیازتون توی شب باشه ظهر هم در حد نیم ساعت بخوابید اینجور وقتی از خواب بلند میشید خیلی بیشتر از وقتی که زیاد میخوابید یا نمیخوابید مغزتون کارایی داره

زمینی

Active Member
لایک ها
159

خلاصه عرض میکنم شما خودتونو شرطی کردید و مطمئن باشید به نوعی تلقین هم میکنید ولی اگر اصرار دارید که حتما بخوابید میتونید از خانواده درخواست کنید پس از بیست دقیقه شما رو از خواب بیدار کنند اگر جواب نداد من راه کتابخونه رو پیشنهاد میدم

sorooshz

New Member
لایک ها
90

من به نظرم با ۲۰ دقیقه و نیم ساعت خواب , اوضاع بهتر که نمی شه هیچ , بدتر هم می شه ...
به نظرم همونجور که دوستان گفتن , سعی کنین تمام خواب مورد نیازتون موقع شب باشه .

BAHARAN

Member
لایک ها
14

بعداز مدرسه 45 دقیقه خواب خیلی موثره
و حداکثر1ساعت
بازدهی مطالعه شبانه رو بیشتر میکنه
میتونین امتحان کنین

زمینی

Active Member
لایک ها
159

اتفاقا چیزی که من شنیدم خواب یک ربع بیست دقیقه ای به نوعی آدم رو ریفرش میکنه ولی وارد چهل دقیقه و یک ساعت بشه آدم بیشتر خسته میشه
امتحان کنید

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

طبق گفته ي چند مشاور ماكسيمم٧٥ دقيقه ميتونين بعد ازظهر بخوابين.
موفق باشيم

Sent from my iPhone using Tapatalk

بالا