خوارزمی چی میگه؟!

Ye8aneh

New Member
لایک ها
24
درود بی کران.

خب همونطور که میدونم خودم (وشاید شما) میریم سوم دبیرستان!
درخواستی که دارم اینه که با توجه به این که ما ( منو دوستم) تجربی ایم ، یه موضوعه خخخیلی خوب( حتی اگه خیلی سخت باشه) اما شدنی باشه؛پیشنهاد بدین که در سال جاری روش کار که نهایتا به خوارزمی ختمش منیم! کنیم... تحقیق و مقاله یا عملی... ممنون و مچکر:)

good luck

love star

Moderator
لایک ها
942
پاسخ : خوارزمی چی میگه؟!

سلام...خوارزمی ایده ی خوذتونو کار داره!نه اینکه با ندین نفر راجع بهش حرف بزنید!اگه بتونید یه استاد راهنما پیدا کنید و از ایشون راهنمایی بخواید خیلی بهتره..ضمن اینکه الان هرکی اینجا پیشنهای بده بقیه هم میتونن از اون ایده استفاده کنن!از کجا معلوم که بقیه بهتر از شما روش کار نکنن؟

mehrn8sh

New Member
لایک ها
138

درود
دوستان اصولا خود ایشون هم میدونه که ایده مممکنه از دست بره پس عینا از ایده استفاده نمی کنن
شما اگه لطف کنید جواب بدید بقیه رو خودشون میدونن

Ye8aneh

New Member
لایک ها
24

سلام...خوارزمی ایده ی خوذتونو کار داره!نه اینکه با ندین نفر راجع بهش حرف بزنید!اگه بتونید یه استاد راهنما پیدا کنید و از ایشون راهنمایی بخواید خیلی بهتره..ضمن اینکه الان هرکی اینجا پیشنهای بده بقیه هم میتونن از اون ایده استفاده کنن!از کجا معلوم که بقیه بهتر از شما روش کار نکنن؟

با تشکر از پاسخ... خب اینم میشه که اگه دیگه ایده خخخیلی نابه در همون قسمت خصوصی مطرح کنن....

بعد دیگه در باره این که ایذه از خودم باشه بلههههههههه! 100در100 حق با شماست! اینکه میگم ایده بدید به خاطره اینه که ذهن بیشتر درگیرش شه( ذهنه خودمو میگم!!!)
ممنون:)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

درود
دوستان اصولا خود ایشون هم میدونه که ایده مممکنه از دست بره پس عینا از ایده استفاده نمی کنن
شما اگه لطف کنید جواب بدید بقیه رو خودشون میدونن
بله:| شما خونسرد باش:| از ایده های خوب دیگران بهره بردن، صبر می خواد دوستم!

بالا