آیا موافقید کتابای علمی کاربران دیگر در اینجا آپلود شو

• بله

رای 13 100.0%
  • خیر

رای 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    13

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322
سلام دوستان
اگه شماها موافقین که از ایت به بعد هرکسی کتابای علمیشو بیاره آپ کنه حال از هر جا و شما دانلود کنین آیا شما موافقین لطفا در نظر سنجی شرکت کنین اگه هم نه بازم شرکت کنین
خوب میتونیم با این روش به شهرستانیا هم کمک کنیم و از دوستان خواهشمندم قبل از دانلود یه صلوات بفرستین خرجش همینه و همین!!:63:

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166
پاسخ : دانلود ای بوک یا پی دی اف

یکم میشه بیشتر توضیح بدین؟
منظور از کتاب علمی دقیقا و صریحا چی هست؟
مثلا جزوه خودشو؟
یا کتابی که اسکن کرده؟ ( که این مورد در صورت موجود بودن مشکل شرعی و قانونی داره )

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

به نام خداوند دانا و توانا

سلام بر همگى

جناب عليرضا درست مى فرمايند و جداى از اين اشكالات، خيلى ها نيز سايت آيريسك رو چك مى كنند. مثلا

يكدفعه يكى از مسئولان انتشارات فاطمى اينجا به يكى از كاربران بخاطر نشر بعضى آثارشون اعتراض كرد.

ولى خوب خلاصه بردارى ها و جزوه هايى كه صاحبانشون با نشر آن مشكلى ندارند.(( پيدا مى شه، باور كنيد.))

مشكلى نداره(( بعضى وقتا كتابشم پيدا مى شه))

بعدم يكسرى سايت هستند كه اى بوك براى دانلود گذاشتن:4:

اگه انگليسيتون خوب باشه دستتون حسابى باز مى شه. سايت هاى كاملا قانونى مثل archive.org هستند( بعضى از كتاباش قديميه)

يكجاهايى هم هستند كه آثار جديد رو نشر مى كنند كه يكم غير قانونيه .

لایک ها
306

خب کتابایی که پی دی اف هستن فقط و سخته پیدا کردنشون رو هر کس بیاد اسم ببره بگه من مثلا فلان کتاب رو می خوام بعد هر کی داره آپ کنه,چون همینجوری ک نمیشه کتاب آپ کرد میشه??

لایک ها
141

اگه انگليسيتون خوب باشه دستتون حسابى باز مى شه. سايت هاى كاملا قانونى مثل archive.org هستند( بعضى از كتاباش قديميه)

يكجاهايى هم هستند كه آثار جديد رو نشر مى كنند كه يكم غير قانونيه .

حاجی جان همین سایتی که فرمودید دقیقا چه گونه قانونی است؟؟ چون واقعا به کتبش خیلی نیاز دارم!!!به شدت نیاز دارم

یا باید با انتشارات حرف زد که از قضا زنگ هم بزنی با مولفش و انتشاراتش حرف بزنم {البته عربی بود }هیچی دیگه اونا هم جواب ندادند

و ایمیل هم که بزنی ما که ندیدیم جواب بدند

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

من کتاب آقای صفا رو از خوشخوان پرسیدم گفتن اشکالی نداره تا یه هفته اسکن میکنم میذارم

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

خوب همونطور که گفتم فقط یه صلوات خرجشه یادتون نره

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

حاجی جان همین سایتی که فرمودید دقیقا چه گونه قانونی است؟؟ چون واقعا به کتبش خیلی نیاز دارم!!!به شدت نیاز دارم

یا باید با انتشارات حرف زد که از قضا زنگ هم بزنی با مولفش و انتشاراتش حرف بزنم {البته عربی بود }هیچی دیگه اونا هم جواب ندادند

و ایمیل هم که بزنی ما که ندیدیم جواب بدند

به نام خداوند دانا و توانا

ببينيد تو بعضى سايت ها ( مخصوصا سايت دانشگاه هاى خارجى و بعضى كتابخانه ها ) يك ليستى از كتاب هاى اى بوك هست كه شما

تا عضو اون سايت نباشيد. نمى تونيد اى بوك ها رو ببينيد.

اين سايتى كه من به شما معرفى كردم اومده با چندتا كتابخونه تعامل كرده و بعد اى بوك كتابخونه ها رو به اشتراك گذاشته، يعنى خود كتابخانه

ها باهاش همكارى مى كنند و اى بوك هاشون رو در اختيار اين سايت مى دن

حالا اين لا به كتاب هايى هست كه غير قانونى هست و اين سايت اين امكان رو داده كه اگه مشكلى از اين لحاظا بود

انتشاراتى مربوطه بتونه گزارش بده(( با اين حال هست))

كتاباشم همه جديد نيست ، فارسى هم نيست اما كتاب هاى خوبى داره، مثلا كتاب معروف اسمارت رو من ديدم كه داشت ولى مثلا ماله حدود 1949

بود. البته كتاب هاى جديدم داره ولى قديمى هاش بيشترند.(( در اين حد كه من كتاب شيميدان شكاك رابت بويل رو توش پيدا كردم.))

كتاب رياضى خوب هم داره

سايتاى فارسى هم داريم خودمون ،ولى نمى گم:4: بگردين پيدا مى شه

در مجموع من فقط مثال زدم كه بگم اگه بگردين پيدا مى شه

آخرین ویرایش توسط مدیر

Sharifi_M

New Member
لایک ها
348

من هر جوری فک میکنم از نظر عرفی،شرعی،اخلاقی و... مشکل داره!
حالا اجازه بگیری یچیزی ولی اجازه مولف مهم تره تا انتشارات!

Dominant Factor

Well-Known Member
لایک ها
295

اگ کتاب انگلیسی بخاین (زیست) میتونم بذارم اما برای حمایت از انتشارات داخلی فکر نمیکنم درست باشه بذاریم حتی اگه چکمون هم نکنن....
من خودم هم شهرستانی ام و درک میکنم ک کتاب های المپ سخته پیدا کردنشون اما خب همین سایتا اینترنتی هم میفروشن ....
ی خاطره: رفتم کتابفروشی شهرمون ب اقاهه میگم:
لانگمن جنین شناسی دارین؟
نه
رست دارین؟
نه
تایز؟
نه
.
نه
.
نه
بعد نیگا میکنه به بابام میگه:چه رشته ای هستن؟
من::217:

لایک ها
306

کتابایی ک داخل چاپ میشه که اصلا درست نیس بزاریم
من منظورم انگلیسی ها بود :4:
البته اگه کتاب فارسی بخواید فکر کنم تو نت راحت بشه پیدا کرد,واسه زیست ک اکثرا اینطوریه

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

خوب تا الان که من رضایت کمل آپلود آقای صفا رو گرفتم هر کسی مخالفه بگه و برای اطمینان از غیر قانونی نبودن میتونید برای آپلود انها به انتشاراتیشون زنگ بزنینو بگین اجازه این کتابو آپلود کنیم تا دیگرون هم استفاده کننند!!:4:
امروز میرم صفا رو بدم به اسکن هر وقت اماده شد آپلود میکنم

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

به نظرمن هرکسی تاجایی که توانش رو داره کتابارو بخره بهتره.در ضمن با وجود اینکه من خودم تو شهرستان هستم اما شهرستانی بودن اصلا بهانه خوبی برای عدم دسترسی به کتاب نیست الان دیگه همه چیز داره سفارشی میشه واینها.سفارش هم نباشه تشریف میبرید انقلاب ویا نمایشگاه های کتاب و اونجا کتابهای مورد نیاز رو به طور همگانی تهیه میکنید
البته شاید کسی بگه من یهویی به یه کتابی احتیاج پیدا کردم اون موقع چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟
اولا خیلی خوبه که آدم یهویی دچار چیزی نشه اگرهم مبتلا شد خب شده دیگه :)
دوما این مورد مشکل بزرگی برای شهرستانی ها محسوب میشه(اینکه کتابفروشی هاشون کتاب ندارن) و چاره خاصی به ذهنم نمیرسه.البته میشه از دوستی آشنایی کسی کتابارو گرفت(اگه داشته باشن)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

به نظرمن هرکسی تاجایی که توانش رو داره کتابارو بخره بهتره.در ضمن با وجود اینکه من خودم تو شهرستان هستم اما شهرستانی بودن اصلا بهانه خوبی برای عدم دسترسی به کتاب نیست الان دیگه همه چیز داره سفارشی میشه واینها.سفارش هم نباشه تشریف میبرید انقلاب ویا نمایشگاه های کتاب و اونجا کتابهای مورد نیاز رو به طور همگانی تهیه میکنید
البته شاید کسی بگه من یهویی به یه کتابی احتیاج پیدا کردم اون موقع چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟
اولا خیلی خوبه که آدم یهویی دچار چیزی نشه اگرهم مبتلا شد خب شده دیگه :)
دوما این مورد مشکل بزرگی برای شهرستانی ها محسوب میشه(اینکه کتابفروشی هاشون کتاب ندارن) و چاره خاصی به ذهنم نمیرسه.البته میشه از دوستی آشنایی کسی کتابارو گرفت(اگه داشته باشن)

oosmori

New Member
لایک ها
44

چون منابع جبر کمتره اگه یه منبع جبر خوب خارجی بتونین بزارین عالیه.

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

چون منابع جبر کمتره اگه یه منبع جبر خوب خارجی بتونین بزارین عالیه.
ینی میگین صفا بده؟!و یه چیز دیگه بزارم ؟!

زمینی

Active Member
لایک ها
159

آقا ولی به نظر من اگر بعضی دوستان تا جایی که محدودیت شرعی اجازه بده(مثلا لینک دانلود کتاب های انگلیسی یا آپلود جزوه های بعضی دوستان) خیلی کار مفیدیه و کمک به پیشرفت دوستامون میکنه

oosmori

New Member
لایک ها
44

ینی میگین صفا بده؟!و یه چیز دیگه بزارم ؟!
نه اتفاقا کتاب آقای صفا عالیه.ولی منبع خارجی ترجمه شده هم خیلی خوبه چون فقط تعداد کمی بهش دسترسی دارند.
کتاب صفا رو لطفا بزارید.

Dadgarnia

New Member
لایک ها
1,127

نه اتفاقا کتاب آقای صفا عالیه.ولی منبع خارجی ترجمه شده هم خیلی خوبه چون فقط تعداد کمی بهش دسترسی دارند.
کتاب صفا رو لطفا بزارید.
دقیقا کجای کتاب آقای صفا عالیه؟ به نظر من که فقط سوالای تهش خوبه و جالبه که بدونید خود آقای صفا جلوی چاپ شدن این کتابو گرفتن.

oosmori

New Member
لایک ها
44

آقای دادگرنیا کتاب آقای صفا در مقایسه با سایر کتاب های جبر سطح خوب و بالایی داره
البته این نظر منه ونظر افراد با هم متفاوته.
به هر حال ایشون نویسنده بزرگی در زمینه المپیاد هستن و من خودم رو در حدی نمیبینم که ازشون ایراد بگیرم.

Dadgarnia

New Member
لایک ها
1,127

آقای دادگرنیا کتاب آقای صفا در مقایسه با سایر کتاب های جبر سطح خوب و بالایی داره
البته این نظر منه ونظر افراد با هم متفاوته.
به هر حال ایشون نویسنده بزرگی در زمینه المپیاد هستن و من خودم رو در حدی نمیبینم که ازشون ایراد بگیرم.
شما این کتابو خوندین؟ من خودم بعد از اینکه این کتابو خوندم فقط یه سری قضیه یاد گرفتم و حتی یه سوال هم نمی تونستم حل کنم پس تقریبا تغییر خاصی در من ایجاد نشده بود. من بهتون پیشنهاد می کنم فایل های جبر انگلیسی بخونید که خیلی تاثیرش بیشتره.

oosmori

New Member
لایک ها
44

شما این کتابو خوندین؟ من خودم بعد از اینکه این کتابو خوندم فقط یه سری قضیه یاد گرفتم و حتی یه سوال هم نمی تونستم حل کنم پس تقریبا تغییر خاصی در من ایجاد نشده بود. من بهتون پیشنهاد می کنم فایل های جبر انگلیسی بخونید که خیلی تاثیرش بیشتره.
ممنون از پیشنهادتون ولی ترجمه برای من یکم سخته.
ولی من میگم خوندن اون کتاب خالی از لطف نیست چون ممکنه همین چند تا قضیه هم بدرد بخوره.
در ضمن مثل اینکه مشکل منبع جبر تو کشورمون سراسریه. دکتر جمالی گفته بود هیچ منبع جبر خوبی تو کشور ما وجود نداره حتی کتاب خودشون.

بالا