math7

New Member
لایک ها
586
سلام دوستان
لطفا راجب دبیرستان صنعتی شریف واین سایت http://sanatisharif.ir و کلاسای مجازیش و هرچی راجبش میدونید و هر اطلاعاتی دارید بگید همچنین دبیراش : آقای شامیزاده ، آقای حاجی سلیمانی ، آقای محسن شهریان ، آقای رمضانی
سپاااااااااااااااس

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

کسی نبود جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟ ضروریه لطفا اطلاعی دارید بذارید اینجا ممنون

mobintmu

New Member
لایک ها
3
پاسخ : دبیرستان صنعتی شریف؟؟؟؟

سلام دوستان
لطفا راجب دبیرستان صنعتی شریف واین سایت http://sanatisharif.ir و کلاسای مجازیش و هرچی راجبش میدونید و هر اطلاعاتی دارید بگید همچنین دبیراش : آقای شامیزاده ، آقای حاجی سلیمانی ، آقای محسن شهریان ، آقای رمضانی
سپاااااااااااااااس

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

کسی نبود جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟ ضروریه لطفا اطلاعی دارید بذارید اینجا ممنون

اون طوری که من تو اینترنت دیدم

[FONT=tahoma, sans-serif]دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف با هدف برقراری عدالت آموزشی و گسترش علم و دانش و کمک به دانش آموزانی که توان مالی تحصیل مناسب را ندارند و یا به علت بیماری توان رفتن به مدرسه را [FONT=tahoma, sans-serif]ندارند، فیلم [/FONT]های کلاس چهارم دبیرستان ( پیش دانشگاهی ) خود را به طور رایگان بر روی پایگاه مجازی خود قرار داده است .[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]از طرفی دیگر به منظور گسترش فضاهای علمی در بستر اینترنت اقدام به ایجاد تالار گفتگو ویژه بحث و تبادل نظر دانش آموزان پیرامون مسائل علمی نموده است تا بستری بهتر برای ارتقای فرهنگ استفاده از اینترنت در کشور فراهم گردد. ​
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]همچنین اجرای این پروژه باعث ایجاد اشتغال برای جوانان این مرزوبوم شد.​ اگر این طرح خیرخواهانه مورد حمایت واقع شود، این دبیرستان آماده است که در سال آینده طرح را به دیگر مقاطع تحصیلی نیز گسترش دهد.[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, sans-serif]پایگاه مجازی : www.sanatisharif.ir[/FONT]

My World

New Member
لایک ها
81

من رفتم عضو شدم
میگه 2 آذر بروز میشه
نمیتونم وارد تالار گفتمان بشم
چیکار کنم؟ :|

ولی خب تمام مقاطع دبیرستان میتونن عضو بشن و بهره ببرن خودش نوشته "برنامه های درسی متناسب با سال تحصیلی شما آماده شده"

djsohrab2007

New Member
لایک ها
9

من رفتم عضو شدم
میگه 2 آذر بروز میشه
نمیتونم وارد تالار گفتمان بشم
چیکار کنم؟ :|

ولی خب تمام مقاطع دبیرستان میتونن عضو بشن و بهره ببرن خودش نوشته "برنامه های درسی متناسب با سال تحصیلی شما آماده شده"

سلام
منم از اون سایت استفاده می کنم، نیازی به ثبت نام نداره همه چیش بازه بازه
فقط تو تالارش که می خواهی سوال بپرسی باید عضو بشی ( یگم فقط تو تالار نه تو سایت )

فیلم هاش که به نظر من عالیه، من حوصله دانلود ندارم میگم کلش را با 3800 برامون پست می کنند تالان راضیم فقط مشکلش اینه که هزینه ی پستش اذیت می کنه من باید 3 هزار تومان هم پول پست بدهم، البته باز از دانلود کردن به صرفه تره

بالا