درباره ی هالیدی

ایدین

New Member
لایک ها
0
ببخشید ، میخواستم بپرسم هالیدی رو در عرض چه مدت تمام کنیم خوبه لطفا اونایی که خوندن و تمام کردن جوابمو بدن خواهشا و لطفا از خودشون نبافن و راستش رابگن تا من میانگینشون رو پیدا کنم

a-partovi

New Member
لایک ها
1,015
پاسخ : درباره ی هالیدی

برای هر فصل حداقل 1 و حداکثر 2 هفته در نظر بگيريد.
به شرطی که هر روز حداقل 1 تا 2 ساعت وقت بذاريد.

لایک ها
93

be nazar man age fardi roozi 3 ta5 sa'at mofid bekhone har fasl haliday(be khosos haliday3) ra mitone 2 ta 3 rooz bekhone man in kar ra kardam

Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119

be nazar man age fardi roozi 3 ta5 sa'at mofid bekhone har fasl haliday(be khosos haliday3) ra mitone 2 ta 3 rooz bekhone man in kar ra kardam
ایشون راست میگه من خودم الان روزی حدود سه ساعت رو میخونم بعد متنش دو و حداکثر سه روز تمومه.
خودتو محدود نکن تا میتونی بخون.

gazijahany

New Member
لایک ها
18

ببخشید ، میخواستم بپرسم هالیدی رو در عرض چه مدت تمام کنیم خوبه لطفا اونایی که خوندن و تمام کردن جوابمو بدن خواهشا و لطفا از خودشون نبافن و راستش رابگن تا من میانگینشون رو پیدا کنم
من از مهر سال اول شروع کردم وتا پایان تابستان سال دوم یعنی بعد خرداد اول هالیدی جلد 1 رو تموم کردم(بخش مکانیک تا فصل 13 ویرایش9) و حدودا هفته ای 5تا 7 ساعت وقت می ذاشتم

هالیدی جلد 2 رو هم از اول مهر سال دوم شروع کردم و تا اردیبهشت امسال(سال دوم) از فصل 17 تا 26 رو خوندم وهفته ای حدودا 7تا 9ساعت

بالا