درخواست راهنمایی برای خرید کتاب شیمی 2 مبتکران

Mostafa_

New Member
لایک ها
445
دوستان من یه راهنمایی میخوام

من امسال دومم و می خوام برم از نمایشگاه یه جلد کتاب شیمی 2 مبتکران بگیرم.... موندم تستش رو بگیرم (اون دو جلدیه) یا آموزششو؟؟؟؟؟؟

کدومشو بگیرم

میشه یه توضیح بدین در موردش؟ (مثلا کدوم یک بیشتر به دردم میخوره و نکات خارج از کتاب و اینا بیشتر داره؟)

من شیمیم خوبه یعنی هرچی معلم می گه می فهمم توی امتحانای مدرسه هم نمره شیمی خوبه .... می خوام مبتکرانو بگیرم شیمیم از سطح کتاب بهتر شه .... کدوم یکی از مبتکرانا برام بهتره و مطالب به درد بخور خارج از کتاب بیشتری داره؟

hossien_msv

New Member
لایک ها
48
پاسخ : درخواست راهنمایی برای خرید کتاب شیمی 2 مبتکران

تستیش عالیه.

masi_forlan

New Member
لایک ها
39

تست دو جلدی اش از بعضی از کتاب های المپیاد بیشتر کمک تان میکند!!!ضمنا مطالبی که در اموزشش مطرح است یک جورایی سانسور شده است!!!!!به نظر من دوجلدی اش رو تهیه کنید بهتر است!!!

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

حتماً حتماً حتماً تستیش رو بگیر.
من دو سال پیش آموزشش رو گرفتم الآن پشیمونم.
کل آموزشش تو تستش هم هست. موفق باشی :)

لایک ها
344

سلام دوست من اگه من به جای شما باشم و بخوام خوب کارکنم هم تستشو میگیرم هم اموزششو ولی اول تستشو بگیرید اگه دوست داشتید برای تمرکز بیشتر اموزششم بگیرید.

sherodinger

New Member
لایک ها
17

مطالب آموزشیش تو کتاب تستش هم هست!تنها فرقشون تعداد و تنوع سوالات هر بخش هست
به نظر من تستش بیشتر کمکتون میکنه...

sina16

New Member
لایک ها
313

تستیش رو بخونید انگار آموزششم خوندید!!!

تمام توضیحات رو تو کتاب تست گفته......

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

دوست عزیز شاید من نظر من خیلی غیر عادی به نظر بیاد ولی به نظر من کتاب مبتکران زیاد مفید نیست و من واسه شروع سطح یک 2000مسئله رو بیشتر قبول دارم(البته این صرفا یه نظر شخصیه)...به نظرم وقتتو با این چیزا تلف نکنی بهتره...:116:

لایک ها
207

قاعدتا تستیش رو باید بگیری
چون توی تستی یه سری ایسگاه درسی داره که اون یکی کتاب آموزشش رو کامل توضیح داده

لایک ها
48

فقققققققققققققققققققققققط تستی

amir007

New Member
لایک ها
120

سلام
ببخشید الان دیگه اون دو جلدی دیگه نیست؟
الان فقط این کتاب ها رو داره
تست شیمی 2
اموزش شیمی 2
شیمی 2 تکمیلی
فیل شیمی 2

الان اون تست های دو جلدی همشون توی تک جلدین؟
لازمه فیل و تکمیلی هم بگیرم؟

(نخواستم یه تاپیک دیگه بزنم ؛ که شلوغ نشه]

آخرین ویرایش توسط مدیر

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

سلام
ببخشید الان دیگه اون دو جلدی دیگه نیست؟
الان فقط این کتاب ها رو داره
تست شیمی 2
اموزش شیمی 2
شیمی 2 تکمیلی
فیل شیمی 2

الان اون تست های دو جلدی همشون توی تک جلدین؟
لازمه فیل و تکمیلی هم بگیرم؟

(نخواستم یه تاپیک دیگه بزنم ؛ که شلوغ نشه]
نه اون دوجلدیه الان ۲ ساله که نیست، اونایی که ما خودمون داریم مال سال ۹۲ هستن. پارسال و امسال دو جلدش یه مقدار خلاصه تر توی یه جلده.
سال سومش هم همین جور شده.چهارمو نمیدونم. مال خودم ۲ جلدیه ست. فکر نمیکنم چهارمم تک جلدی شده باشه چون حجمش زیاده نسبتا.
فیل برای جمع بندی توی سال چهارمه،برای مرور خوبه، خلاصه ست.دومو باید عمیق و پایه ای کار کنین،تستی و مروری و خلاصه کار کردن مناسب دوم نیست.
اگه به شیمی علاقه دارین و از اونجایی که دوساله که توی کنکور شیمی در حد ادونس دبیرستانه،میتونین تکمیلی هم کار کنین.
موفق باشین.

amir007

New Member
لایک ها
120

نه اون دوجلدیه الان ۲ ساله که نیست، اونایی که ما خودمون داریم مال سال ۹۲ هستن. پارسال و امسال دو جلدش یه مقدار خلاصه تر توی یه جلده.
سال سومش هم همین جور شده.چهارمو نمیدونم. مال خودم ۲ جلدیه ست. فکر نمیکنم چهارمم تک جلدی شده باشه چون حجمش زیاده نسبتا.
فیل برای جمع بندی توی سال چهارمه،برای مرور خوبه، خلاصه ست.دومو باید عمیق و پایه ای کار کنین،تستی و مروری و خلاصه کار کردن مناسب دوم نیست.
اگه به شیمی علاقه دارین و از اونجایی که دوساله که توی کنکور شیمی در حد ادونس دبیرستانه،میتونین تکمیلی هم کار کنین.
موفق باشین.
من اگه بتونم دو جلدی رو گیر بیارم ؛ دیگه نیازی به تک جلدی نیست؟
یعنی توی ویرایش جدید چیزی اضاف نشده؟
کتاب شیمی 2 تغییر کرده توی این چند سال؟

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

من اگه بتونم دو جلدی رو گیر بیارم ؛ دیگه نیازی به تک جلدی نیست؟یعنی توی ویرایش جدید چیزی اضاف نشده؟کتاب شیمی 2 تغییر کرده توی این چند سال؟
سلام دوست من،نه کتاب درسی شیمی‌دو چندساله تغییر چندانی نداشته اما توصیه میکنم از کتاب تک جلدی و جدید استفاده کنید(اگر بحث مالیش مطرح نباشه)چون نمیان نکته هاشونو حذف کنن اما ممکنه نکته اضافه کرده باشن

amir007

New Member
لایک ها
120

خب اون دو جلدی ؛ روی هم حدود 750 صفحس
اما این 400 تاس تقریبا

300 صفحه حذف کردن؟:eek:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام دوست من،نه کتاب درسی شیمی‌دو چندساله تغییر چندانی نداشته اما توصیه میکنم از کتاب تک جلدی و جدید استفاده کنید(اگر بحث مالیش مطرح نباشه)چون نمیان نکته هاشونو حذف کنن اما ممکنه نکته اضافه کرده باشن
خب اون دو جلدی ؛ روی هم حدود 750 صفحس
اما این 400 تاس تقریبا

300 صفحه حذف کردن؟
:eek:

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

خب اون دو جلدی ؛ روی هم حدود 750 صفحساما این 400 تاس تقریبا300 صفحه حذف کردن؟:eek:---- دو نوشته به هم متصل شده است ----
خب اون دو جلدی ؛ روی هم حدود 750 صفحساما این 400 تاس تقریبا300 صفحه حذف کردن؟
:eek:
خب حتما یکسری تست چیپ و نامناسب رو برای افزایش کیفیت حذف کردن شما فقط به حجم نباید توجه کنید سطح تستا و اندازه اشون هم حدی دارهاز هر طرف زیاده روی کنید از اونطرف بام میفتید من پیشنهاد میکنم این کتاب تک جلدی رو کارکنید،و اینکه توجه کنید سعی کنید با یک منبع جلو برید که میدونید میخواید تمومش کنید و ازهمه مهمتر«بهش ایمان دارید»

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

خب حتما یکسری تست چیپ و نامناسب رو برای افزایش کیفیت حذف کردن شما فقط به حجم نباید توجه کنید سطح تستا و اندازه اشون هم حدی دارهاز هر طرف زیاده روی کنید از اونطرف بام میفتید من پیشنهاد میکنم این کتاب تک جلدی رو کارکنید،و اینکه توجه کنید سعی کنید با یک منبع جلو برید که میدونید میخواید تمومش کنید و ازهمه مهمتر«بهش ایمان دارید»
ایشون درست میگن، تک جلدیشو همکلاسیام داشتن،کاملا اوکی بود
نکته اضافی هم دوس دارین میتونین تکمیلی بخونین.وگرنه خودش کافیه واسه دوم.
دو جلدیشو من دارم، یه خرده توش زیادی حرف زده ولی نکته اضافه ای به اون صورت نداره. شاید باور نکنی ولی اون ۳۰۰ صفحه حقشون بود حذف شن. یه سری تست مال ۵۰ سال پیش کنکور کنکور و مطالبی که از کتاب کم شدن.
اینم بدون که اگه کتابی تغییر کنه اصولا بهتر میشه نه بدتر، دلتو صاف کن تک جلدیو شروع کن.
سوالی هم داشتی کمکت میکنم.

amir007

New Member
لایک ها
120

ایشون درست میگن، تک جلدیشو همکلاسیام داشتن،کاملا اوکی بود
نکته اضافی هم دوس دارین میتونین تکمیلی بخونین.وگرنه خودش کافیه واسه دوم.
دو جلدیشو من دارم، یه خرده توش زیادی حرف زده ولی نکته اضافه ای به اون صورت نداره. شاید باور نکنی ولی اون ۳۰۰ صفحه حقشون بود حذف شن. یه سری تست مال ۵۰ سال پیش کنکور کنکور و مطالبی که از کتاب کم شدن.
اینم بدون که اگه کتابی تغییر کنه اصولا بهتر میشه نه بدتر، دلتو صاف کن تک جلدیو شروع کن.
سوالی هم داشتی کمکت میکنم.
بله ؛ ممنون از راهنماییتون
فقط یه سوال دیگه داشتم
من از روی اموزش مبتکران و کتاب درسی میخوام شیمی 2 رو تا حدودی بخونم
تا اخر فصل 2 بنظرتون کافیه؟!

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

بله ؛ ممنون از راهنماییتونفقط یه سوال دیگه داشتم من از روی اموزش مبتکران و کتاب درسی میخوام شیمی 2 رو تا حدودی بخونمتا اخر فصل 2 بنظرتون کافیه؟!
نهههه اصلا!!!بقیه فصل ها هم بشدت مهمن مخصوصا فصل چهارم

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

بله ؛ ممنون از راهنماییتون
فقط یه سوال دیگه داشتم
من از روی اموزش مبتکران و کتاب درسی میخوام شیمی 2 رو تا حدودی بخونم
تا اخر فصل 2 بنظرتون کافیه؟!
خواهش میکنم
به نظرم کامل بخونین بهتره،چون خیلی پایه ست و هرچی بیشتر و عمیق تر بخونین هی مطالب و نکات بیشتری از توش درمیاد، بنابراین خوب کارش کنین صواب داره....
فصل ۵ کلا همین یه بار دارینش,شیمی آلیو میگم. اونم یه سری مطالب حفظیم داره که خوب باید کار شن. روی نام گذازیاهم باید جوری کارکنین که خفن خفن بلدشون بشین.
اوایل باید سوالایی رو حل کنین که جوابشو دارین و وقتی تمام شدن نباید بشون اکتفا کنید. باید همین جوری خودتون تفریحی تفریحیهی شکل بکشین هی اسم بزارین و بدین یه نفر چک کنه.
و توصیه مهم من اینه که حتما و حتما و حتما گروه های اصلی و تناوب اول واسطه از جدولو حفظ کنین واقعا میشه باش ۹۹ درصد سوالارو با استدلال جواب داد.خیلی خیلی مهمه...
نه کد بزارین نه از روشای حفظ کردن استفاده کنین.مثل حفظ جدول ضرب عمل کنین اونقدر بلند بلند هر روز با شعر و دست و آواز بخونینش که ملکه ذهنتون بشه، این کارا برای اول به دوم کاملا کافیه،طوری که به خواهرمم همینارو گفتم. ولی کتاب باید تمام شه.
سوال دیگه ای دارین، درخدمتم!؟:d.:d

بالا