درسهایم از المپیاد...

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
از المپیادیادگرفتم که بایدهمواره به خودم افتخارکنم؛حتی اگر نامم درمیان صدها قبولی مرحله۱ هم نبوده باشد...حتی اگررتبه های خوبی درآزمونهای آزمایشی نداشته باشم؛حتی اگرمعدل نهایی م ۲۰ نشده باشد...
یادگرفتم که بایدبه دوستان وخانواده ام هم افتخارکنم؛حتی اگر دربالاترین موقعیت مالی واجتماعی نباشند...
ازالمپیادیادگرفتم؛انتظارهمیشه هم تلخ نیست؛گاهی به شیرینی یک شکلات کاکائویی ست...
ازالمپیادیادگرفتم؛ازآن هنگام که قدم درراهی میگذارم که انتهایش هدفم است؛موفقم...
او به من همچون معلمی صبورمیگفت که:دخترم؛موفقیت همیشه رسیدن به هدف نیست...موفقیت این است که شجاع باشی وخطرکنی؛فقط چون به هدفت عشق می ورزی...دیگرمدال و تیم ملی چه ارزشی دارد؟!...
المپیاد به من آموخت که همواره دراطرافم انسانهایی باشرایط وخیم ترازمن هستند...
اوبارهادراین مسیر انسانهایی را نشانم داد که فرصتی نداشتند ولی فرصتها راساختند...
المپیاد به من آموخت مهم ترین چیز زندگی انسانهای اطرافم هستند؛انسانهایی که دوستشان دارم وحتی آنان که دوستشان ندارم...
ازالمپیادیادگرفتم که والاترین درجه نزد انسانهای فرزانه؛درجه ی اخلاق آدم هاست؛وهرچه خوش اخلاق تر باشی؛انسان تری...والاتری...
المپیاد به من وقتهایی از زندگی رانشان داد که من با دل آشوبی دنبال شانس وفرصت می گشتم و به هردری میزدم تا بازشود وراهی برای خلاصی م باشد؛امادریغ ازآنکه یک نگاه به پشت سربیندازم...آنجادرهای شانس زیادی به رویم آغوش گشوده بودند و من آنقدر بهت زده به آن درهای بسته ی جلوی رویم چشم دوخته بودم که نفهمیدم خدایی به آن بزرگی؛همواره نگاه مهربانش متوجه من است...
و...
آخرین درسی که از المپیادگرفتم این بود که: من به دنیا آمدم تا *زندگی* کنم؛به زیباترین شکل...
نه اینکه زندگی میکنم صرفا چون به دنیا آمدم...
آخرین درس به من آموخت که : مانیازمند مهر همدیگر هستیم...همواره...
*المپیادی باشید*

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
پاسخ : درسهایم از المپیاد...

سلام
ممنون از همه افرادی که زحمت کشیدن و نوشته م روخوندن:)
باعث زیبا شدن تاپیکه اگه شمادوستان آیریسکی هم ازدرسهایی که ازالمپیادگرفتیدبگید
متشکرم:)

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

میشه از این به بعد نوشته طولانی مینوشتید فونتشو بذارید رو دو؟
یک خیلی چشمو اذیت میکنه !
یا حداقل بین نوشته هاتون اسپیس بزنید ! اینطوری دو شماره به چشممون اضافه میشه با هر پست شما :4:

Zeynab M

New Member
لایک ها
54

سلام دوستم!
خيلي قشنگ نوشتي اما من يسري از چيزايي كه از المپياد يادگرفتي رو ربطشو به المپياد متوجه نشدم:4:

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

این مطلب عالیه ! شگفت انگیزه !
دوره که اومدم اینا رو یاد گرفتم !!
از دوره ممنونم !! واقعا المپیاد شیرینیش به همینه
دوستان یه توصیه هم براتون دارم .... دوره که اومدید دوست پیدا کنید و از لحظه های خوش لذت ببرید
دوره رو به بهترین خاطره عمرتون تبدیل کنید !!
این روز های خوش دیگه تکرار نمیشه پس اگر شانس حضور در این جمع فوق العاده و این بچه های فوق العاده رو داشتید ،
خودتون هم بخشی از زیبایی های این جمع باشید
به امید موفقیت برا همتون

بالا