لایک ها
223
سلام این قسمت مال دوستان مشهدی هست.(و عزیزانی که در شهر های خراسان رضوی مثل نیشابور و.......... زندگی میکنند)!!!!!!!
در اینجا مشهدی ها خودی نشون بدن و سطح علمی خودشون رو برای دوستان به نمایش بگذارند......!!!!!!!!!!

سن و نام و مدرسه ی خودتونو بگید و به دوستان هم شهری تون در امر مهم و حیاتی المبیاد(کلا درس!)کمک کنید...........
ممنون!

B.mikaniki

New Member
لایک ها
567
پاسخ : درود بر مشهد و مشهدی..........

"به نام پروردگارری که می پرستمش"
سلام
من بهشته میکانیکی
پیش دانشگاهی
رشته علوم انسانی
دبیرستان نمونه دولتی مهشید مصلی نژاد
در زمینه المپیاد ادبی هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم
موفق و شاد باشید

S@n@m

New Member
لایک ها
42
پاسخ : درود بر مشهد و مشهدی..........

دروووووود
منم فرزانه
پیش دانشگاهی
رشته علوم انسانی
دبیرستان نمونه دولتی آرمینه مصلی نژاد
و جزو المپیادی هایی که در حسرت مرحله سوم موندند! (المپیاد ادبی)
شاید به دلیل خیلی بی تجربگی ها که امیدوارم دوستان بعدی طعم این تجربه تلخ رو نچشند ( البته در شیرینی دوران المپیاد که شکی نیست)

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
223
پاسخ : درود بر مشهد و بچه های مشهدی

به نام آفریدگار عز و جل که راننده ی چرخ زمان است و آورنده ی جانوران است وداننده ی اشکار ونهان .
او که دادنش نعمتست و ندادنش حکمت...........
دروووود بر مشهدی های عزیز!
(یادم رفت خودم رو معرفی کنم!) من محمد علی احمدی
اول دبیرستان
انشا الله زیست-تجربی
دبیرستان هاشمی نژاد1 (تیزهوشان)
در مورد زیست (وگاهی وقت ها شیمی و ادبیات) هر کمکی از دستم بر بیاد حاضرم.:3:
یا حق.......

Fatima !!!!!

New Member
لایک ها
101

سلام
من فاطمه فرزانگان 1
سوم تجربی
در زمینه ادبیات و زبان ای بدک نیستم:3: !!!

shadi2011

New Member
لایک ها
139

سلام
شادی
مشهدی نیستم از شهرای اطرافم
میرم سوم تجربی
عاشق زیستَم
زبانَم خوبه..دیگه چی باید بگم؟!همن دیگه!بسه!
خوشوقتم از اشنایی همتون
شادزی:3:

zkchem

New Member
لایک ها
40

سلام این قسمت مال دوستان مشهدی هست.(و عزیزانی که در شهر های خراسان رضوی مثل نیشابور و.......... زندگی میکنند)!!!!!!!
در اینجا مشهدی ها خودی نشون بدن و سطح علمی خودشون رو برای دوستان به نمایش بگذارند......!!!!!!!!!!

سن و نام و مدرسه ی خودتونو بگید و به دوستان هم شهری تون در امر مهم و حیاتی المبیاد(کلا درس!)کمک کنید...........
ممنون!
ميشه بگيد هدف از اين تاپيك چيه؟! ما تو اين سايت جمع شديم كه همه به هم كمك كنيم. نه اين كه هر شهري واسه خودش يه تاپيك باز كنه و بگه به همشهرياتون كمك كنين.

لایک ها
223

دوست عزیز خدمتتون عرض کنم که هدف من این بود که علاوه بر کمک به هم دیگه همشهری هامونو بشناسیم و ببینیم همشهری هامون در چه وضع و سطح علمی هستند.
بالاخره رقابت در بین استان ها و شهر های کشورمون هم زیاده.
اما هدف از اینجا چیز های متفاوتی است(مثل آشنایی با هم دیگه.وببینیم همشهری های خودمون چقدر از بقیه عقب یا جلو اند)نه صرفا بحث کمک در المبیاد.
با توجه به افت محسوس مشهد در چند سال اخیر در کنکور والمبیاد احتیاجی به احیای دوباره ی مشهد هست.اگر سوالی هست در خدمتم!!!!
باتشکر:3:

Magnetic

New Member
لایک ها
550

با نظر بالایی موافقم.
هر چند رقابت بین 1 استان خودش خیلی عالیه.اما خب مشکلاتی هم درش هست.
1)شما که اکثرا نه هم سن هستین و نه هم رشته ای.چطور می تونین به هم دیگه کمک کنین؟
2)اگه این جوری باشه خب هر استانی می تونه بره برای خودش گروه تشکیل بده و از سطح علمی دانش آموزای هم استانیش آگاه بشه.اونوقت سایت کلا گروه گروه میشه!
3)شما تو این تاپیک فقط از همشهریاتون کمک می خواین؟یعنی مثلا اگه یکی دیگه خواست کمکتون کنه قبول نمی کنین؟
4)مشهد از نظر سطح علمی بالاست.
هم تو آزمونای آزمایشی هم تو کنکور هم تو... پس احتیاجی به احیا نداره!!!!!!!!
موفق باشید.:41:

لایک ها
223

اما دبیرا و مشاوران ما میگن مشهد در آمار حدود 3 تا 5 رتبه سقوط داشته و این در مدارس ما که تیزهوشان هست کاملا محسوسه!!!!!!!!!!

Magnetic

New Member
لایک ها
550

اما دبیرا و مشاوران ما میگن مشهد در آمار حدود 3 تا 5 رتبه سقوط داشته و این در مدارس ما که تیزهوشان هست کاملا محسوسه!!!!!!!!!!
من خودم آزمونای کانون که شرکت می کردم تو مجله آزمون از بچه های تجربی مدرشه شهید هاشمی نژاد 1 و 2 سر جمع اسم 20 نفر رو به عنوان برترین ها می زد.
در ثانی رتبه 1 تجربی امسال هم که از مشهد بود.
پس چطور میگین مشهد افت کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:207:

لایک ها
223

چه میدونم والا!!!!!!!
ولی اینو میدونم که همیشه مشهد جزو 3 استان اول بوده تو کنکور و المبیاد اما الان البرز و تبریز و اصفهان جلو زدند!!!!!
چراشو نمیدونم!!!!!!!
بعد هم کمی نتایج گذشته ی مشهد رو مرور کنید و با الان مقایسه کنید!!!!!!
ما خودمون رو با خودمون مقایسه میکنیم نه با جای دیگه:33:!!!!!!!!!

لایک ها m-s

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311

من با اینکه مشهدی نیستم ولی مشهدیا رو خیلی دوست دارم.. 1 مدرسه تو مشهد بعضی وقتا میرم درس میدم.. رفیقام تو مشهدم آدمای خیلی توپین... مخصوصا رضا جاویدی... طلای شیمی..

ولی 1 مشکله افتضاح دارن.. دست فرموناشون ترکونده... اصلا عالیییییییییییییین... ماشین رو پارک کردم ..بعد اومدن زدن بهش... اونم نه از عقب... از بقل !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! زدن تو در ماشین... کلی پیادمون

کردن...

m-s

New Member
لایک ها
129

منم مریم...:دی کمکی برمیاد در خدمتم!!! تا حالا خیلی گفتم مشخصاتمو ..:دی احتمالا نیازی نیس :دی

m-s

New Member
لایک ها
129

من با اینکه مشهدی نیستم ولی مشهدیا رو خیلی دوست دارم.. 1 مدرسه تو مشهد بعضی وقتا میرم درس میدم.. رفیقام تو مشهدم آدمای خیلی توپین... مخصوصا رضا جاویدی... طلای شیمی.. ولی 1 مشکله افتضاح دارن.. دست فرموناشون ترکونده... اصلا عالیییییییییییییین... ماشین رو پارک کردم ..بعد اومدن زدن بهش... اونم نه از عقب... از بقل !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! زدن تو در ماشین... کلی پیادمون کردن...
مگه شما نمیدونین مشهدیا کلا یه کتاب ایین نامه دیگه دارن!!!!تازه خیلی لطف کردن مالوندن به بغل!!!

لایک ها MUTE

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311

مگه شما نمیدونین مشهدیا کلا یه کتاب ایین نامه دیگه دارن!!!!تازه خیلی لطف کردن مالوندن به بغل!!!

کی میگه مالوندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا این گزارش پلیسش:

پژو 405 مشکی به شماره شاسی ******* و شماره پلاک ******** با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت و با زاویه ی تقریبا 60 درجه با درب خودروی ماکسیما ، به شماره شاسی ********* و شماره پلاک ******** برخورد کرده و ...................

می فهمی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فقط 1 روز کامل شکه بودم این چه طوری با 80 تا اومده با این زاویه زده به ما.... که تو پارک بودیم.. اونم نه تو اتوبان تو بلوار معلم...

واقعا تو شهر شما یه این میگن مالوندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:66:

Ar@sh

Moderator
لایک ها
530

پژو 405 مشکی به شماره شاسی ******* و شماره پلاک ******** با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت و با زاویه ی تقریبا 60 درجه با درب خودروی ماکسیما ، به شماره شاسی ********* و شماره پلاک ******** برخورد کرده و ...................

می فهمی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فقط 1 روز کامل شکه بودم این چه طوری با 80 تا اومده با این زاویه زده به ما.... که تو پارک بودیم.. اونم نه تو اتوبان تو بلوار معلم...

واقعا تو شهر شما یه این میگن مالوندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:66:
خوش اومدید به شهر ما

خیر مقدم بوده عزیز ، اشکال نداره :10:

S@n@m

New Member
لایک ها
42

الان قضیه کلا ماکسیمائه بود دیگه :دی

MUTE

New Member
لایک ها
264

هرکی اومد مشهد و یه سال رانندگی کرد تصادف نکرد به کسی نزد مطمئن مطمئن باشه هیچ کجای دنیا هم مشکلی نخواهد داشت !!! :205:
------
پیش تجربی
فرزانگان 1 !!!
مشهد !!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311

الان قضیه کلا ماکسیمائه بود دیگه :دی

نه..چون ماکسیما مال من نبود..مال شرکت بود... تازه قبلش 206 شرکت هم تو جاده ی تربت منفجر شد..:d

لایک ها MUTE
بالا