pozitrone

New Member
لایک ها
21
سلام.لطفا كساني كه قرار است در دوره المپياد بسيج شركت كنند يا در اين المپياد رتبه آورده اند در اين تاپيك خود را معرفي كنند تا بيشتر با هم اشنا شويم.اول از خودم شروع مي كنم

من محمد رتبه 27 المپياد بسيج منتظر ديدار شما در دوره بسيج

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام، فكر خوبي است :p
فقط نكته‌اي كه بايد بگم اينه كه گفتن اسم و رتبه‌ي شما چندان آشنايي ايجاد نمي‌كند و ارزشي ندارد :evil:

بهتر است هر كدام از دوستان پس از معرفي، نام شهر و نام دبيرستان به معرفي كتاب‌ها و منابعي كه تا كنون مطالعه كرده‌اند و براي آنها مفيد بوده است بپردازند تا در فرصت باقي‌مانده بقيه نيز بتوانند از آنها استفاده كنند.

- يادتان نرود كه شما رقيب يكديگر نيستيد، اگر هركدام از شما موضوعي را كه بيشتر فهميده به بقيه آموزش دهد، در ازاي آموختن يك مطلب ممكن است بيش از 10 مطلب بياموزد. :idea:

براي همه‌ي شما آرزوي موفقيت دارم 8)

sina039

New Member
لایک ها
35
سلام، من سینا هستم از دبیرستان نمونه ملایر.
پیشرفته تقریبا شیمی فیزیک ، شیمی آلی و شیمی تجزیه خوندم. احتمالا دعوتم میکنن چون تابستون دوره بودم.

در ضمن رتبه های المپیاد بسیج یه چیز چرته! چون نه سوالاتش و نه جوابهاش استاندارد نیست.
با 1 درصد اختلاف، رتبه آدم 6 تا پایین میره! مثلا فکر کنم رتبه 26 ، 40 درصد زده باشه و رتبه 38 ، 38 درصد!
2 درصد اختلاف و 12 رتبه !!!

[hr:5620b644f5]
[hr:5620b644f5]
توسط مدیریت سایت فارسی سازی شد :p

pozitrone

New Member
لایک ها
21
سلام.اقا سينا بي انصافي نكنيد!رتبه 35 40 درصد زده و رتبه 37 38 درصد زده يعني دو درصد و دو رتبه اختلاف خيلي زياده؟من نمي دونم چرا بعضي ها المپياد بسيجو تخريب مي كنن فقط اميدوارم به خاطر رتبه شون يا از روي غرض ورزي شخصي نباشه

sina039

New Member
لایک ها
35
من ليست كامل نتايج رو دارم، الكي نميگم! از رتبه‌ي 27 تا 35 همه 40 درصد زدند، پس همه رتبه‌شون 27 ميشه!

من نميگم المپياد بسيج بده، اما ميگم يه چيز عالي هم نيست. به نتايجش نميشه اعتماد كرد.
اما رتبه‌ات خيلي خوب شده، آفرين! اسم و فاميلت رو ميشه بگي؟ ممنون
موفق باشي.
[hr:60202e04b2]

توسط مديران فارسي‌سازي شد :p

artadokht

New Member
لایک ها
47
آقا سينا اين چيزي كه شما گفتي قانون همه ي رتبه بندي هاست چه المپياد چه كنكور و چه آزمون هاي آزمايشي. اگه چند نفر امتيازشون مثل هم باشه رتبه شون مثل هم مي شه ولي دليل نمي شه نفر بعد به خاطر خوب دادن بقيه بياد بالا اتفاقا اين استانداردترين روش رتبه بنديه
در ضمن منم المپياد بسيج قبول شدم .... :wink:
اگه كسي درباره المپياد بسيج اطلاعاتي داره همين جا بگه راجع به استادهاي دوره ي تابستون المپياد هم همين طور

ممنون

لایک ها
0
دوستان ديگه همه ي عالم و آدم مي دونن بسيج اشتباهم كم نداره...
حالا به رتبه بنديش كار ندارم! يكي از طراحا حتي مي گفت سوالايي كه داده بودم همه عوض شده!!
بعدم ما هم اندازه ي شما مسابقه ي علمي داديم و رتبه هم گرفتيم! فكر كنم ديگه با استاندارد رتبه بندي و اين حرفا اندازه ي شما آشناييم! :wink: اتفاقا مي خواستم بگم المپياد بسيج قبولي نداره!! رتبه بندي داره! :) :wink: هنوز هم كسي دعوت نشده چون نتايج مرحله 1 نيومده!
باز ممنون از يادآوريتون راجع به رتبه بندي ها!

منم كه همه مي شناسن...
اردوي بسيجم هستم احتمالا چون 9تا دختر قبل من هست...

راجع به اردوي بسيج:

رو تدريس آقاي مجتبي شريف زاده كه مي تونيم حساب كنيم! بقيه ي تيم هم احتمال تدريسشون هست! (اسامي اعضاي كميته پشت دفترچه ي سوالا هست!)
يه هفته است اردو! احتمالا دوم فروردين شروع مي شه! هر روز صبح تا عصر درس ميدن ! يه ميان ترم و يه پايان ترم مي گيرن! رتبه مي دن!
اردوي پسرها تو 12 فروردينه! دختر ها هم معلوم نيست!
همين!!

sina039

New Member
لایک ها
35
شما فكر مي‌كنيد من دارم ميگم رتبه‌ي بسيج غلطه؟! نخير.
خيلي هم خوبه، من ميگم وقتي اينقدر سوالا غير استاندارده با جوابشون هيچ نميشه روي 2 درصد بالاتر زدن ويراژ داد!!!
من ميگم اون خانوم يا آقايي كه رتبه‌ي 40 مياره احتمال زياد از اوني كه رتبه‌ي 10 آورده قويتر ميتونه باشه.
من ميگم به رتبه‌هاش اعتمادي نيست. من ميگم اوني كه رتبه‌اش ... شپه حتما خيلي بهتر از اينها است. پس لطفا به رتبه‌ي بسيج ننازيد، ممنون!

آدم بعضي اوقات طوري مورد هجوم قرار ميگيره كه انگار چي گفته!!!
منطقي باشيد، اگه تند رفتم معذرت مي‌خوام اما سعي كنيد به يك سري مسايل خوب نگاه كنيد. :D

[hr:a7ae187a95]

توسط مديران فارسي سازي شد :wink:

artadokht

New Member
لایک ها
47
من اصلا به رتبه ي بسيج ننازيدم رتبه خودم رو كه بهتون نگفتم چون خودمم هم قبول دارم كه اين رتبه ها ملاك نيست ولي از ديگران شنيدم كه دوره اش خيلي خوبه
ولي بازم مي گم كسي مي تونه به خودش بنازه كه مرحله ي دوم قبول شه ودر طول دوره ي تابستون موفق باشه
ژس تا قبل از اعلام نتايج راند 2 هيچ كس از ديگري بالا تر نيست

در ضمن اگه بسيج اشتباه نداشت منم خيلي بهتر مي دادم چون خيلي از غلط هاي من در واقع درست بودن

باي

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
با سلام ؛
تذكر به همه‌ي دوستان:

بهتره به جاي بحث‌هاي ناراحت كننده، به همديگه كليد و راهنماي يادگيري بديد.

سال ديگه ( يا تو دوره‌ي تابستون ) مي‌فهميد كه اين بحث چقدر ابتدايي و كودكانه است كه رتبه‌ي بسيج كي بهتر شده :x

حتي نمره‌هاي دوره‌تون هم براتون خنده‌دار ميشه :p

pozitrone

New Member
لایک ها
21
[align=justify:1b62e1fd91]سلام. بابا بي خيال اين اين بحث ها شيد من اينجا رو باز كردم تا بيشتر با دوره‌ى بسيج اشنا شيم.حالا هم يك سري اطلاعات از دوره بسيج:

اين دوره يك هفته است و شامل 23 جلسه كلاس و دو ازمون ميان ترم است.اساتيد همه از مدال اوران معروف هستند مثل شريف زاده و رشيديان و شيردل و خوشامن و تقديري و عبدي و....سطح اين كلاس ها از دوره هم بالاتر است و در واقع به درد مرحله 2 نمي خورد ولي خوب است. براي شركت بايد رتبه خوب درالمپياد بسيج اورده باشيد و مرحله اول هم قبول شويد به اضافه ي 75 هزار تومان ناقابل! سال گذشته 27 نفر از 38 نفر پذير فته شده مرحله2 در المپياد بسيج شركت كرند كه 7نفر از 8طلا نيز در بين ان ها بوده اند به هر حال...
دوره باحاليه حداقل با هم رفيق ميشيم و تو دوره تابستونه (ان شالله اگه قبول شيم) احساس غريبي نمي كنيم[/align:1b62e1fd91]

لایک ها
0
مي دونين كه ... آقاي شيردل و رشيديان چند ماهي ميشه ايران نيستند!!

sina039

New Member
لایک ها
35
[align=justify:2ef7f072bf]خوب شد اين بحث رتبه افتاد. انشاءالله همه موفق بشن. دوره بسيج دوره‌ي خيلي خوبيه، پيشرفته درس ميدن. امتحان هم ميگيرن. البته ميگن اونايي كه اعتماد به نفسشون ضعيفه شركت نكنن بهتره. اما در كل دوره‌ي مفيدي است. من از تمام دوستاي خوبم معذرت مي‌خوام، نمي‌خواستم تند حرف بزنم اما قاطي كردم ديگه !!
همه تو اين سايت با سوادن، مطمئن باشيد :wink: :p [/align:2ef7f072bf]

pozitrone

New Member
لایک ها
21
سلام.فريمهر خانم من بر اساس سال پيش گفتم كه رشيديان و شير دل درس ميدن .شايدم درس ندادن به جاشون خوشامن و تقديري درس دادن

لایک ها
0
خوشامن و تقديري از بچه هاي همدانن! مي پرسم ببينم چيكار مي كنن...
تابستون كه آقاي موسوي مهر و آقاي مرتضي شريف زاده هم بودند! فكر مي كنم باشگاه دنبال استاد شيمي معدنيه...

من پيشنهاد مي كنم جاي اساتيد به مباحث درسي گير بدين! مباحث سنگين خواهد بود...

اينجا چه كساني تو دوره ي تابستون بسيج شركت كردند؟!

sina039

New Member
لایک ها
35
rasti aghaye khoshaman ham nemiyad va3 dore basij. akhe azesh porsidam . goft na . aghaye taghdiri ham fekr nakonam. shimi madani ehtemale ghavi jafari darsemoon mide . shimi fizik sharifzade . rashidiano shirdel ham ke nistan iran. shayad az najmzade komak begiran. !!!!ehtemalesh zaife albate .

artadokht

New Member
لایک ها
47
من اصلا خبر نداشتم كه تابستون هم دوره ي بسيج هست . :( :( :(

لایک ها
0
المپياد بسيج سال دومم مثل سال سومه!
فقط اردوش تابستونه! درس هاي دوره ي عيد ادامه ي هموناست!

artadokht

New Member
لایک ها
47
خوب من كه سال دوم المژياد بسيج شركت نكرده بودم و نمي دونم درساش چي بوده چي كار كنم ؟؟؟ :(
مي شه راجع به درساش هم بگي ؟

sina039

New Member
لایک ها
35
shimi fizik kheyli mobtadi dars dadan ghanoone avalo faghat . shimi tajzie ye kami asid bazo dars dadan. shimi ali namgozari va mekanism . albate mekanismo be pesara bad dars dadan !!! shimi madani ham hamash orbitalaye S va P va enerji shabake va in masael
. ziad sathe bala dars nadadan . ama dore khoobi bood. ama alan dige sathe bala dars midan .

بالا