NS.Math

Member
لایک ها
8
سلام بچه ها.میخواستم این دوره را بهتون معرفی کنم ولی چون نمیدونستم کجا باید بگم پستشو اینجا گذاشتم!

این یه دوره 3روزه هست که 15و16و17 مرداد در محل دانشگاه صنعتی شریف تو 3رشته نرم افزار و روباتیک و الکترونیک بطور موازی برگزار میشه. اطلاعات بیشتر رو هم میتونید در
sharifcup.sharif.ir/workshops
پیدا کنید.
بنظرم کلاسای خوبی هستن که به علاقمندان توصیه میکنم. :121:

mehran88

New Member
لایک ها
1,232
پاسخ : دوره ی آموزشی شریف کاپ

سلام بچه ها.میخواستم این دوره را بهتون معرفی کنم ولی چون نمیدونستم کجا باید بگم پستشو اینجا گذاشتم!

این یه دوره 3روزه هست که 15و16و17 مرداد در محل دانشگاه صنعتی شریف تو 3رشته نرم افزار و روباتیک و الکترونیک بطور موازی برگزار میشه. اطلاعات بیشتر رو هم میتونید در
sharifcup.sharif.ir/workshops
پیدا کنید.
بنظرم کلاسای خوبی هستن که به علاقمندان توصیه میکنم. :121:

با سلام و با تشکر از اطلاع رسانی دوست مون.

چنتا نکته رو لازم میبینم بگم.

1- قیمت ها واقعا عالی هستند.میتونید با جاهای دیگه هم مقایسه کنید!

2-تقریبا تمام مدرس ها تا اونجایی که من اطلاع دارم دانشجوهای سالای آخر برق شریف هستند که رتبه رباتیک هم دارند.

3- هدف نهایی از برگزاری این کلاسها، ایجاد آمادگی برای شرکت توی شریف کاپه.پس فقط چیزایی یاد میگیرید که به درد ساخت روبات میخوره.(به جز آندروید!)

4- اگه قصد ثبت نام دارید حتما قبل از برگزاری کلاسها یه مطالعه اجمالی از اون مبحث داشته باشید و آماده بیایید سر ورک شاپ.چون سرعت، بسیار بالاست و ممکنه عقب بمونید.

آخرین ویرایش توسط مدیر

NS.Math

Member
لایک ها
8
پاسخ : دوره ی آموزشی شریف کاپ

البته توضیحات درباره بینایی ماشین و برنامه نویسی اندروید رو توی منبعی که گفته شد پیدا کنید.

بالا